samSimon Napisano 9. avgust, 2025 Prijavi Napisano 9. avgust, 2025 Zgleda kar besno, to je neka nova zadeva očitno, glede na promo ceno? Sem že čekiral Husquarno enkrat, pa sem bil malo skeptičen, tista ima rez nekih 20cm, tole pa zgleda tank 👌 Citiraj
Jest Napisano 9. avgust, 2025 Prijavi Napisano 9. avgust, 2025 Ja… je novo… Kickstarter projekt… Kolikor vem, je trenutno edina, ki ima “taprave” nože in ne tistih malih žiletk… Sem gledal Lubo 2, pa zna v breg menda smo do 36 stopinj… tale gelte menda do 45. Pa še Luba se rada “zakoplje” s kolesi, če je tak teren. Sicer nisem nobene še videl v živo… Lubo 2 imajo na vikendu pro hčerinem partnerju… samo odkar jo imajo še nisem bil tam… Je pa tam pretežno ravninsko… z nekaj blagimi klančinami… Pri nas je pa pol parcele pod hišo kar konkreten breg… 1 Citiraj lp Thomas mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura
anik Napisano 23. april Prijavi Napisano 23. april Kako se kaj obnese kosilnica v vaših strminah? Lahko poveste kaj več, prosim. Citiraj
Jest Napisano 23. april Prijavi Napisano 23. april Glede na to, da imam precej neprijazen teren za kosilnico, sem zaenkrat zadovoljen… Sicer sem sedaj šele trikrat kosil različna območja… Prvič samodejno… drugič pol samodejno in potem sem videl, da gre hitreje, če jo sam upravljam daljinsko… Sem pa sedaj dokupil še game controller, da je lažje upravljanje (s pravimi joystiki in ne preko virtualnih na touchscreenu). S tem gre pa zelo hitro… Med samodejno košnjo se je kar nekaj vrtela in izogibala drevesom… Moram se še malo poglobiti v nastavitve, ko bo čas za to. Citiraj lp Thomas mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura
Priporočeno sporočilo
Pridružite se pogovoru
Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.