Skoči na vsebino

Spet gume-direkt.com


b mx-6

Priporočeno sporočilo

Bo? povedal kako se kaj obnesejo, ker jaz tud ciljam na re050. Alternativa... hmmm... GY F1? al pa Pirelli Zero Nero?

 

alternativa zame pirelli p zero nero...F1 ne bom dal se enkrat (vseen premehke na suhem, na mokrem pa odlicne, pa se udobne za sportno gumo).

Pirellija ne najdem za ugodno ceno (min. 29.000sit) medtem je pa Potenza cca. 24000 sit

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tiste ki so na testu za mercedes so posebej narejene za mercedes - se pravi jih naredijo da zdrzijo cim vec km, kar pomeni polom na mokrem)

 

Ja saj glih to me skrbi, da znajo nardit za dolo?ene slabo gumo, kaj pa ?e po?ljejo v luko koper "Wan ?ip wiz ful ?it for ex balkan kantri?" ?zmeden?

 

 

Ekskjuzmi maj ingli? is veri bed! sramezljiv

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne mislim ven dat za gume veliko denarja, ker bom v kratkem kupil alu felne in seveda primerne pnevmatike.

zato vas vpra?am ?e ma kdo kaj izku?enj z Hankook RADIAL K701 185/65 R14 86H 4PR

cena je 12554 (52,41 EUR)

 

pri testih je dobil skupno oceno 1.7 (ocene so od 1-6,1 najboj?e,6 najslab?e)

Grip in dry conditions 1.0

Braking in dry condtions 1.0

Grip in wet conditions 2.1

Braking in wet condition 2.2

Grip in snow 5.3

Comfort 1.7

Tyre noise (in car) 1.6

Tyre noise (external) 1.6

Tyre wear 2.2

 

torej ja al ne? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Blindek,to bo? v Metroju kupo? Ker tam majo skozi toti Hankook.... :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne ne...gume direkt :) zaj pa me zanima ?e so kolko tolko da bo zdr?alo kaka 2mesca mene :P

 

rad pa grem kam na kako vlko parkiri??e pa le?em ko nor z kolegi... :danzoman::vesel:

zato nekaj naslab?ega ne rabim glih :) imajo pa kar dobre ocene...zato me zanima va?o mnenje?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne ne...gume direkt :) zaj pa me zanima ?e so kolko tolko da bo zdr?alo kaka 2mesca mene :P

 

rad pa grem kam na kako vlko parkiri??e pa le?em ko nor z kolegi... :danzoman::vesel:

zato nekaj naslab?ega ne rabim glih :) imajo pa kar dobre ocene...zato me zanima va?o mnenje?

 

Hankook imajo po mojih izku?njah kar veliko obrabo ... B)

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hankook imajo po mojih izku?njah kar veliko obrabo ... B)

 

He he,torej bojo glih za 3 parkplace! :P:bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ti povem kaj mam zaj gor je vse boj?e od tega :)

sava eskim al kak so...profil 1mm :danzoman: tolko se dr?i ceste da lahko speljem po 500obrati :) kaj je ve? je ?e burnout :hohoho:

kaj ?e potem predlagate za primerno ceno?seveda ne nekaj najslab?ega da nebom prvi ovinek ven zletel...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ti povem kaj mam zaj gor je vse boj?e od tega :)

sava eskim al kak so...profil 1mm :danzoman: tolko se dr?i ceste da lahko speljem po 500obrati :) kaj je ve? je ?e burnout :hohoho:

kaj ?e potem predlagate za primerno ceno?seveda ne nekaj najslab?ega da nebom prvi ovinek ven zletel...

 

Poceni in presenetljivo dobro - Gislaved - ?vedske gume! :bravo:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.