Skoči na vsebino

Spet gume-direkt.com


b mx-6

Priporočeno sporočilo

oboje NE!

slabe (plastik fantastik)

 

Labi,plasti?ne gume???? ?zmeden? :ne vem:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ima kdo mogo?e kak?ne izku?nje z COOPERTIRES Zeon 2XS, ali NANKANG NS-2, iz spodnjega linka?

Mene zanima za 225/55/16 dimenzijo.

http://ssl.delti.com/pnevmatikitakoj/start.html

 

Pozdrav!

 

Jaz pravkar testiram Nankang NS-1, prevozil sem z njimi cca 5000km, pa se obna?ajo presenetljivo dobro za to ceno! Dimenzije pa imam 205/55/16! Kolega pa je prav toko nabavil prek net-a NS-2, pa za enkrat nima pripomb!

:P

Sicer pa si oglej teste http://www.tyretest.com/pkw_sommerreifen/nankang/index.html

 

 

@Labi Me res zanima zakaj ima? take "plasti?ne" izku?nje! :blink:

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja isto se je za moje gume govorilo.... FEDERAL dimenzije 205/50 17

 

 

Pa morem priznat da so gume ODLI?NE..... vsekakor priporo?am!

 

 

PA cenovno sprejemnljive..... :bravo:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj ma? to,FEDERal??? ?zmeden? Si ziher,da misli? gume,ne pa fedre??? :P:D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S I G U R N O!¨!!!! :P:D

 

He he,morem te malo zezat! :P Samo sn res prvi? sli?al za to firmo gum. :whatever:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja pravkar listam Motorevijo, kjer so testi letnih gum,pa me je mo?no presenetil test gume Bridgeston Potenza RE 050! V prosti prodaji je zasedla PRVO mesto, guma izdelana posebej za Mercedes z ornako MO(Mercedes Originalteil) pa ZADNJE! ?zmeden?

Le kako si lahko taki dve ugledni znamki to privo??ita?!

 

Joj kako je svet ratal pokvarjen, pa saj ni za verjet nikomur ve?! sramezljiv

 

Sicer pa si sami oglejte:

 

http://www.motorevija.si/datoteke/tabela-g...02006%20225.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Osebno sicer ne dam preve? na te teste - vsi rezultati kupljeni - ve? ali manj!!! :angry:

Dosti ve? so vredne info, ki jih dobi? od znancev, na forumih :bravo: ...

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Misli? info od Labija,he he! :D Se ve?,Labi-Dr.Tyre! :bravo:

 

Zame definitivno zaneslivej?i podatek, kot testi v revijah!! :jupiii:

Pa tudi sam imam nekaj 100k km za sabo in tudi nekaj gum poradiranih in nemalokrat se je zgodilo, da sem bil nad dobro ocenjeno gumo razo?aran in seveda tudi obratno!!! ?zmeden?

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja,sam tudi nimam izpita od v?eraj,pa prvega avta,tak da ti verjamem! :bravo: Nisem tip ?loveka,ki bi na gumah ?paral,tak da sn mel ve?inoma uveljavljene firme gum,pa vseeno so med njimi kr razlike! <_<

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No tudi sam sem jih kar nekaj dal skozi.... morem re?t da rad experimentiram z gumami... torej provam vsaki? druge.... in do zdej razen Save Eskimo S3 nisem nobenih gum ?e kupil 2krat.......

 

 

Ene izmed bolj?ih gum ki sem imel so pa definitivno Yokohama.... sam modela se pa ne spomnem... :ne vem:

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Savo si 2x kupo??? ?zmeden? Jao,pa to so gume samo za sneg-dobesedno! Pozimi pa se vozi? z zimskimi gumami ve?jidel po mokri ali suhi cesti,tam pa so te gume podn! :( Za po snegu pa priznam,da so cool! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ene izmed bolj?ih gum ki sem imel so pa definitivno Yokohama.... sam modela se pa ne spomnem... :ne vem:

LP daVid

 

Zelo dober oprijem, na ?alost tudi zelo hitra obraba... :P

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja kaj je dobra guma je zlo relativen pojem, najve? pa je odvisno od STILA vo?nje, po moje se ?ele v ekstremnih razmerah poka?e prava vrednost oz. kvaliteta gume pa naj si bo pri zaviranju v mokrem in suhem ali v hitri vo?nji skozi ovinke; pri normalni vo?nji pa ni kaj dosti razlik! :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja kaj je dobra guma je zlo relativen pojem, najve? pa je odvisno od STILA vo?nje, po moje se ?ele v ekstremnih razmerah poka?e prava vrednost oz. kvaliteta gume pa naj si bo pri zaviranju v mokrem in suhem ali v hitri vo?nji skozi ovinke; pri normalni vo?nji pa ni kaj dosti razlik! :P

 

ooo, pa so! Najprej se poka?ejo v hrupnosti in udobju med vo?njo ... potem pa ?e - a se tebi ?e ni zgodlo, da bi se zna?el v "extremni" situaciji - po mojem kar pogost pojav na na?ih cestah in pri na?ih voznikih - torej guma mora bit dobra!

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ooo, pa so! Najprej se poka?ejo v hrupnosti in udobju med vo?njo ... potem pa ?e - a se tebi ?e ni zgodlo, da bi se zna?el v "extremni" situaciji - po mojem kar pogost pojav na na?ih cestah in pri na?ih voznikih - torej guma mora bit dobra!

 

Hej kar se hrupnosti ti?e pri meni ne dr?i ;jaz gum sploh ne sli?im,tudi zimskih ne pri 200km/h, mi mr. Bose to avtomatsko regulira :ouje:

Udobne so vse dokler majo kaj zraka... :P

 

Sicer se pa na?elno strinjam, da bolj?a kot je guma , ve? mo?nosti ima? da pre?ivi? v dana?njem prometnem kaosu, je pa res da te v?asih zanese: ja mam the best michelin, pa esp al dsc, pa abs, pa itd. dejmo sprostit konjenico... :whatever:

 

@komar saj tudi jaz ne verjamem preve? testom gum ker pa? so dolo?eni interesi, ne morem pa razumet, da je Najbolj?a in Najslab?a od iste firme pa ?e isti model!!! ? ?zmeden?

Kaj naj si mislim od firme Bridgestone? :vskalo:

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Kaj naj si mislim od firme Bridgestone? :vskalo:

 

LP

 

Saj zato pa vozi? - Michelin!!!

Tudi jaz sem Bridgestone zamenjal za ContinentalSportContact2 - zoom-zoom

 

Pa esp al dsc, pa abs, pa itd. dejmo sprostit konjenico... pri meni isto!!! :bravo:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz bom najverjetneje kupil bridgestone potenza re050a (tiste ki so na testu za mercedes so posebej narejene za mercedes - se pravi jih naredijo da zdrzijo cim vec km, kar pomeni polom na mokrem)

vsi jih hvalijo...bom se sam sprobal..upam da ne bom razocaran

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz bom najverjetneje kupil bridgestone potenza re050a (tiste ki so na testu za mercedes so posebej narejene za mercedes - se pravi jih naredijo da zdrzijo cim vec km, kar pomeni polom na mokrem)

vsi jih hvalijo...bom se sam sprobal..upam da ne bom razocaran

 

Bo? povedal kako se kaj obnesejo, ker jaz tud ciljam na re050. Alternativa... hmmm... GY F1? al pa Pirelli Zero Nero?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.