Skoči na vsebino

policijske patrole


zdravek

Priporočeno sporočilo

Ajde da malo na?nemo temu kako se izvu?i kad imate malo promila ili pojas ili neupaljena svjetla ili...

 

Svi koji su imali neki slu?aj ilitiga 'incident' s plavim anđelima i uspjeli se izvu?i - nek to podjele s nama..

:bravo:

 

- bum ja prvi po?el:

 

:vino:

 

1. Ukoliko pu?ete u alkotest svakao obratite pozornost na malu naljepnicu (za umjeravanje) - obi?no je ?uta

i na njoj pi?e godina i mjesec do kad vrjedi.. Ukoliko napu?ete ne?t a ne vidite spomenutu naljepnicu;

zatra?ite SERIJSKI BROJ alkotesta i broj zna?ke ili ime policaja.

Tom informacijom se kasnije mo?ete poslu?iti na sudu za ?albu (mo?da prođe..) :bravo:

Alko-testeri trebaju se umjeravati SVAKIH 6 mjeseci; a ja sumnjam da policija izdvaja par mijuna kuna

za umjeravanje BA? svakog; i mo?da ba? VI imate sreće pa naletite na taj tester koji nije.. :)

 

2. Ukoliko policajac ne nosi kapu a ?eli Vas kazniti - skrenite mu pa?nju na njegovu kapu.. :)

 

3. SVI policajci po no?i moraju nositi REFLEKTIRAJUĆI prsluk; ukoliko VAs zaustavlja po no?i bez njega

niste mu du?ni stati - (ova informacija je PROVJERENA --- 120 km/h kroz naselje; tip sko?i sa lizaljkom

pred kolegu; nakon podu?eg ko?enja; zaustavlja se par desetaka metra od :policaj:;

policajac dotr?i do njega a kolega mu svrati pozornost na prsluk - izhod: BEZ KAZNE!!)

 

Zasad toliko; ajde da sad vidimo Vas! :cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

autoput bratsvo ubistvo (ZG-BG)

negde kod sl. broda zaustavio me pandur - imao sam 174km/h- zaustavi me i kaze "kamo se ti zuri slovenija??" ja mu dam kosovsku vozacku i on meni "auuu dug put te ceka, ajde idi, ali polako" :)

inace to je bio jedini put da me je HR policija ikada zaustavila - a tamo sam presao najmanje 10000000000000000 kilometara hehe imam srecu

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vozim trezen, v naseljih ne prekora?im hitrosti (ok +10%) pa moram re?i, da kar dobro deluje v boju proti policajem in kaznim :ne vem:

 

:bravo:

ne pijem alkohola: :pepsi:

gledam okoli sebe: ?zmeden?

in sem potem :policaj: free.

 

:danzoman:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm...no jest bi jih imel kar nekaj.......

 

 

Sicer ne pijem.... no kdaj pa kdaj vozim prehitro... in sem ?e precej pla?al.... <_<

 

 

Ok v zimskem ?asu...?e vas ustavi radar, in ?e je pod 0 stopinj zunej.... lahko bp pove? policaju da meritev hitrosti ni prava in tudi ne more bi pravnomo?na, ker laserski radarji delujejo v temperaturnem obmo?ju ?e se ne motim od 0 - 50 stopinj C.

 

Evo pol ena za napa?no parkiranje...ko vam mestni redar nalima OBVESTILO REDARSTVA na okno....

 

 

Po?akajte da dobite obvestilo na dom.... in ko ga dobite se lahko ?ele prito?ite...

 

V prito?bi pa napi?ite da vas ta pa ta dan ni bilo tam in da ne morete povedat kdo je bil z avtom na "kraju zlo?in" ker bi s tem kr?ili njegove osebne pravice, ampak v vsakem primeru da vam pla?ilni nalog, oz. kazen ni bila izro?ena osebno, torej po postopku ki ga dolo?a zakon. To pa pomeni da vam more bi kazen izro?ena osebno v roke!!!!

 

Alkotest.... No ?e ste ?e nekaj spili in vas :policaj: ustavi..... Najprej mu povejte da ste ravnokar ugasnili cigaret (tudi ?e niste kadilci)....kar vam da extra 15 minut..... ta ?as se nadihajte sve?ega zraka, globoko dihajte, in po mo?nosti zdraven konzumirajte ali ?ingum (menta) ali kak Hals bombon.... tisti ?rn ki je mo?en kot sam vrag... :aaaaa:

 

 

To je to zaenkrat.... bom ?e malo kej kasneje natipkal.....:jezicek:

 

 

LP dAvid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Radar lahko deluje tudi pri ni?jih temp. kot je 0, koliko ni?jih pa je odvisno od modela. ?e je stacionaren (v avtu) pa sploh nima? ?ans da bi se zgovarjal na temp.

 

Ja ja to vem...sem pa specificiral na ro?ni laserski radar... in je po normativih proizvajalca dolo?eno temperaturno obmo?je na katerem radar deluje optimalno..... :bravo:

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ja to vem...sem pa specificiral na ro?ni laserski radar... in je po normativih proizvajalca dolo?eno temperaturno obmo?je na katerem radar deluje optimalno..... :bravo:

LP daVid

 

:bravo: u hrvatskoj je izdati zakon u narodnim novinama o aktualnoj temi radara..

ali; tko će se vozit brzo kad je zaleđena cesta? :ne vem:

 

:policaj::policaj::policaj::policaj:

 

:rispekt:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.