Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ja glih Miko bi jaz dal noter, pa da vidmo! :danzoman:

 

Se prav Schumi-feni, katero mesto (oz. bom raj?i vpra?u kok mest za Rosbergom) mu napovedujete v skupnem se?tevku leto?nje sezone, da vidm kok je (?e) optimizma v vas? :P:harhar:

 

:D ce ze vprasas,bo pred njim na koncu sezone :harhar:

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

spet...

Vremenska napoved za prihajajo?i dirka?ki vikend v ?panski Barceloni je vse prej kot prijazna. Za petkova prosta treninga vremenoslovci napovedujejo mo?ne plohe, ki pa naj bi se v soboto in nedeljo nekoliko omilile, a steza naj bi bila ?e vedno mokra.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:D ce ze vprasas,bo pred njim na koncu sezone :harhar:

 

 

?e pa mene vpra?a? pa sploh ne bo vozil sezone do konca. Bo ?e na?el kak?en izgovor.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

DEJMO ?UMI TI SI LEGENDA!!!

 

http://www.f1express.si/index.php?id=novic...amp;novica=1124

 

Karkol bo, dober je da se s temi mulci daje

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A upa kdo napovedat Mihajlotovo zmago u nedelo? :P

 

No way, tako hitro ne gre, pa tudi trening ni realna slika. A ?umi dela z glavo, ne rine z njo skozi zid :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako se vidi razlika, nizji in v visini glave - manj upora (ve? pritiska na zadnji spojler)

Objavljena slika

Objavljena slika

 

v zivo?

http://www.atdhe.net/14831/watch-formula-1...d-prix-practice

ni v zivo, ker je FP 2 ob 14:00...bo pa :)

 

Zdej pa je v zivo :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

huh, te?ka bo - ?eprav ?anse so, ?e bo pa de?evalo pa ziher ni nobenih.

 

 

A se ni v?asih ?tel za dvo?ivko ali kaj ?e, aja za princa de?ja?

 

Hehe, taprav govori, Stirling Moss, ki v svoji karieri nima niti enega naslova SP + ?e angle? je zapovrhu.

 

 

Samo Moss ni edini, ki je takega mnenja.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A se ni v?asih ?tel za dvo?ivko ali kaj ?e, aja za princa de?ja?

 

Sam ne za njegov stil vo?nje v kombinaciji z dana?njimi dirkalniki. Kle bo moral stil spremenit, ?e ne bo vedno v de?ju zvisu :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ka mu privo??im da zapr veliiiiiiiko ust

Free practice 2 Driver Teams Time

1 S Vettel (GER) Red Bull 1'19.965

2 M Webber (AUS) Red Bull 1'20.175

3 M Schumacher (GER) Mercedes 1'20.757

4 F Alonso (ESP) Ferrari 1'20.819

5 LC Hamilton (GBR) McLaren 1'21.191

6 R Kubica (POL) Renault 1'21.202

7 N Rosberg (GER) Mercedes 1'21.271

8 F Massa (BRA) Ferrari 1'21.302

9 J Button (GBR) McLaren 1'21.364

10 A Sutil (GER) Force India 1'21.518

11 PM de la Rosa (ESP) BMW Sauber 1'21.672

12 V Liuzzi (ITA) Force India 1'21.904

13 K Kobayashi (JPN) BMW Sauber 1'21.931

14 S Buemi (SUI) Toro Rosso 1'22.184

15 RG Barrichello (BRA) Williams 1'22.192

16 V Petrov (RUS) Renault 1'22.435

17 J Alguersuari (ESP) Toro Rosso 1'22.449

18 N H?lkenberg (GER) Williams 1'23.765

19 J Trulli (ITA) Lotus 1'24.209

20 H Kovalainen (FIN) Lotus 1'24.894

21 L di Grassi (BRA) Virgin 1'25.066

22 K Chandhok (IND) HRT F1 1'25.972

23 B Senna (BRA) HRT F1 1'26.152

24 T Glock (GER) Virgin 1'26.596

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo, rahlo dolgo?asno ampak OK.

 

Smola za Hamiltona ampak je o?itno to kazen za prevzetnost :ne vem:

 

Je pa RB letos verjetno najmo?nej?i, ?eprav Ferrari, McLaren, Mercedes ne zaostajajo dosti.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, RB me je presenetil v kvalifikacijah, na dirki niti ne, sem mislil, da bo dale? spredaj...Hemzi je pa na vsak na?in hotel imeti najbolj?i ?as dirke, sploh je brezveze forsiral v zadnjih krogih... :vskalo:

Hja, mogo?e bi pa bilo po?teno, da bi tisti,ki bi odpeljal najhitrej?i krog dobil recimo 3 to?ke, pa da vidimo junake v zadnjih krogih, ko je avto najla?ji, gume pa zani?! ;)

Mercedesu pa o?itno manjka hitrost na ravnini..... :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vettel in predvsem bedak Hamilton sta preagresivna mladca, ki ne znata dirkati z glavo. Dirka traja do zadnjega kroga, a Hamilton se vedno dere ze sredi dirke da ima zanic gume, taktiko in ne be. Se kaj.

 

Stari macki ala Button, Webber vozijo z glavo, in z rutino osvajajo pike in prvenstva...

 

Vsa cast Sumiju da se se bori in to uspesno, medtem ko ke jasno da je Massa dober le za drugega voznika.

 

Me zanima kaj bo Gazzeta zdej pisala....sumija so ignoriral...zdej ga ne morjo vec, ujel je Ferrari....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dolg?as, kot bo na vsaki suhi dirki, je pa bla dirka v redu zato, da smo videli razmerje mo?i med posameznimi mo?tvi.

 

Red Bull pri?akovano prvi, potem McLaren (oziroma Hamilton, z Buttnom v normalnih razmerah tko ni ni?), Alonso, kar velika luknja in potem Mercedes. Za njimi tam tam nekje Renault in Force Indija, ki pobirata drobtinice, ki padejo od vodilnih mo?tev.

 

Mercedes kar po?teno zaostaja za prvimi tremi mo?tvi. Schumacher je z Mercedesom zaostajal po 2 sekundi na krog za Webbrom in po sekundo za Alonsom. Resda je moral voziti obrambno linijo, da je ostal pred Buttnom, ampak vseeno. Mercedesu ne manjka hitrost na ravnini (Massa ni mogel ujeti MS, ?eprav so mu javili, da ima 10 km/h ve?jo hitrost na ravnini), ampak je McLaren toliko hitrej?i zaradi njihovega F-Duct sistema. Mercedes ga ima zaenkrat v pripravi.

 

?koda za Lewisa in Vettla, Alonso po sre?i pri?el do dosti to?k, ?eprav ni pokazal kaj dosti, Schumi je potegnil iz avta najve? kar se je dalo, tudi prehitevanje aktualnega sv. prvaka je blo lepo za videt.

 

Button gnil, Massa pa ima da leti iz Ferrarija ob koncu sezone, ker to ni za nikamor. To enostavno ni tisti agresivni Massa, ki je pral Kimija sezono in pol do nesre?e. Naj dajo prilo?nost Kubici, ki je perspektiven voznik, ki zna celo Alonsu me?ati ?trene - Massa tega po prikazanem gotovo ni sposoben.

 

Kje so zdaj vsi tisti odli?ni biv?i sovozniki Schumija, ki so jih dr?ali nazaj?

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri sm pa gledu samo ?tart, pol smo ?li raj na izlet, da ne zgubim dneva zarad neke dirke! <_<

 

Kokr sli?m, mi je mal ?koda za Hemija, ker naj bi bil sicer drugi. Kar se pa RB ti?e, pa upam da bo Webber Vettlu ?edalje bolj konkuren?en in ve?krat pred kot za njim! :danzoman::hudicek:

 

Mihajlo je bil 4., kar je vsekakor bolj?i dose?ek kot so ble prve 3 dirke. Bomo vidl, do kam ?e lohk prleze! :harhar:

 

Kar se pa Masse ti?e, pa se strinjam, da ni konkuren?en Alonsu, kar me precej veseli (?eprov odkar je Alonso u Ferrariju sam napol navijam zanga)! :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Kar se pa Masse ti?e, pa se strinjam, da ni konkuren?en Alonsu, kar me precej veseli (?eprov odkar je Alonso u Ferrariju sam napol navijam zanga)! :jupiii:

 

Hehe, jaz ba glih zarad tega, ker je Alonso pri?el v Ferrari samo ?e na pol navijam za Ferrari. :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naslednja je pa Monako, tega pa ne smemo zamudit, ?eprav je dostkat dost da vidi? ?tart in pol ve? kdo bo (?e ni okvar) prvi ugledu kockasto zastavco! <_<:P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
    • Sigurno je pa poceni🤣, bil v IT in sem bil primoran tankat na AC, imajo kar drag bencin (2.30 mislim da...oz.tak nekje).....je pa res da imajo pa večino ostalih zadev bistveno cenejših kot mi....v bistvu je severni del IT krepko pred nami....ne samo cene, tudi ponudba, odnos gostincev, cene v gostilnah, trgovinah (da o raznovrstnosti v neki navadni trgovini supermarketu ne govorim, dvomim da ima kaka aleja v lj na 10x vecji povrsini tako ponudbo)....se vidi da se italijancki znajo it biznis😉🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.