Skoči na vsebino

Formula 1


M-Fan

Priporočeno sporočilo

Aja, pa ?e tole: saj je vsak dobil svoje. ?umaherjevi navija?i ste se slinili, ko ste mislili kako je prehitel Alonsa, ostali pa se veselimo sedaj, ko je ostal brez to?k.

 

?e bi se navija?i Schumija slinili nas noben pes nebi dohajal v proizvajanju sline v Schumijevih "prime" letih dirkanja.

 

Ko bi se vsaj veselili Alonsovega 6 mesta, namesto 7, ampak ne - veselite se tega, da je Schumi ostal brez to?k. Duhovni reve?i, sej pravim...

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,7k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Jo?a poglej si to:

Ma??evanje po 16-tih letih....Pa u?ivaj :harhar:

 

Hill je bil tukaj bebec, mnogo hitrejsi od Schumija, ki se je komajda drzal na stezi, pa ga gre v najozjem delu takoj prehitevat...na prvi ravnini bi ga loh stresu. Valda da ga je zaprl, se pol avta pred njim je bil.

 

Z vilnevom je blo pa drugac...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://en.espnf1.com/mercedes/motorsport/story/17635.html

 

torej ?morn, bodo pa verjetno dobili nekaj v zameno :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Gledal sem drugo polovico dirke pri ta??i, ravno od tam kjer sta se sesula RBja :). suha dirka je en drek, kot sem ?e rekel, samo mo? avta....pika.

 

Lahko pa re?emo:

 

Mclaren ujel RB

Mercedes naredil korak naprej, kjer je bil prej Mclaren, a ne Schumi ne rosberg ne moreta ni?

Ferrari nazaduje, za?el ga je je*** Renault, in tudi v skupnem se?tevku ga bo 123 ujel Mercedes...

 

That's it novega v F1...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak kakorkoli ?e, dirka je bla vsaj zanimiva :bravo: celo prehitevalo se je :jupiii:

 

Sta pa komentatorja na POPu ?iva katastrofa - tako neznanje o F1 pa redko vidi?. Tip?ka pa kr nabijata v prazno - jim je lahko ?al, da so Mirsada zbrcal.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Vettlu bodo navili u?esa, RB-ju je odnesel dvojno zmago :whatever: , je pa res, da je bil Webber nerazumljivo po?asen v dveh krogih pred trkom.... <_< Prehitevat se pa itak ne da, razen ?e eden popusti...recimo Button Hemziju ob koncu.... :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem no... zakaj samo Vettlu? Tukaj je veliko Webbrove krivde. Vettel je ?a bil spredaj in tako se NE vozi proti mo?tvenemu kolegu sploh, ?e je hitrej?i in prakti?no ?e spredaj. Pusti? dovolj prostora za oba. Tako kot je vozil Webber se dela le v primeru , da bi bila zadnja dirka in onadva edina kandidata za naslov in da bi to prehitevanje pomenilo naslov za enega ali drugega.

 

Sicer je pa tko, da odvisno iz katerga kota gleda?... jaz bi temu rekel deljena krivda... recimo ?umihejter bi pa rekel, da je 100% kriv ?umi, ?e bi se slu?ajno on nahajal v tej situaciji neglede al bi bil na poziciji Webbra al pa na poziciji Vettla. :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem no... zakaj samo Vettlu? Tukaj je veliko Webbrove krivde. Vettel je ?a bil spredaj in tako se NE vozi proti mo?tvenemu kolegu sploh, ?e je hitrej?i in prakti?no ?e spredaj. Pusti? dovolj prostora za oba. Tako kot je vozil Webber se dela le v primeru , da bi bila zadnja dirka in onadva edina kandidata za naslov in da bi to prehitevanje pomenilo naslov za enega ali drugega.

 

Sicer je pa tko, da odvisno iz katerga kota gleda?... jaz bi temu rekel deljena krivda... recimo ?umihejter bi pa rekel, da je 100% kriv ?umi, ?e bi se slu?ajno on nahajal v tej situaciji neglede al bi bil na poziciji Webbra al pa na poziciji Vettla. :hudicek:

 

A so ga ze diskvalificirali?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem no... zakaj samo Vettlu? Tukaj je veliko Webbrove krivde. Vettel je ?a bil spredaj in tako se NE vozi proti mo?tvenemu kolegu sploh, ?e je hitrej?i in prakti?no ?e spredaj. Pusti? dovolj prostora za oba. Tako kot je vozil Webber se dela le v primeru , da bi bila zadnja dirka in onadva edina kandidata za naslov in da bi to prehitevanje pomenilo naslov za enega ali drugega.

 

Sicer je pa tko, da odvisno iz katerga kota gleda?... jaz bi temu rekel deljena krivda... recimo ?umihejter bi pa rekel, da je 100% kriv ?umi, ?e bi se slu?ajno on nahajal v tej situaciji neglede al bi bil na poziciji Webbra al pa na poziciji Vettla. :hudicek:

 

Jap, res je bil Vettel ?e spredaj,samo prehitro je hotel na idealno linijo in je malenkost popravil desno, ker je ra?unal, da mu bo Webber dal prostor..... :zvizga: Avstralec se bi pa prej umaknil Hemziju kot Nemcu, tko ga ma rad... :P
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej to je glavni razlog, da so v ?asu ?umija pri Ferrariju tako razdelili funkcije v mo?tvu, kjer se je to?no vedelo kdo je prvi in kdo drugi voznik. Zaradi take poteze Webbra in Vettla se namre? lahko zgodi pri RBR, da so ob naslov pri voznikih in/ali mo?tvu.

 

Avstralec se bi pa prej umaknil Hemziju kot Nemcu, tko ga ma rad... :P

 

Seveda bi mu - hamilton bi mu to ziher naredu in Webber bi temu primerno ustrezno ravnal, da ne bi blo trka. Tukaj je bil pa prepri?an, da Vettel ne bo vozil "dirka?ko" in da ne bo reskiral trka zato je nadaljeval kot je. To je po moje podcenjevanje mo?tvenega kolega, ?e? "mali" ne bo? ti mene. <_<

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej to je glavni razlog, da so v ?asu ?umija pri Ferrariju tako razdelili funkcije v mo?tvu, kjer se je to?no vedelo kdo je prvi in kdo drugi voznik. Zaradi take poteze Webbra in Vettla se namre? lahko zgodi pri RBR, da so ob naslov pri voznikih in/ali mo?tvu.

Seveda bi mu - hamilton bi mu to ziher naredu in Webber bi temu primerno ustrezno ravnal, da ne bi blo trka. Tukaj je bil pa prepri?an, da Vettel ne bo vozil "dirka?ko" in da ne bo reskiral trka zato je nadaljeval kot je. To je po moje podcenjevanje mo?tvenega kolega, ?e? "mali" ne bo? ti mene. <_<

 

Res je, se strinjam.... Sicer pa grem stavit, da bo Vettel na koncu pred Webbrom(btw avstralc je zaguljen ?e kot tak,meni je ..kr neki...) :zvizga:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je, se strinjam.... Sicer pa grem stavit, da bo Vettel na koncu pred Webbrom(btw avstralc je zaguljen ?e kot tak,meni je ..kr neki...) :zvizga:

 

trenutno je webber edini na poti do naslova (psihi?no in tehni?no)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

trenutno je webber edini na poti do naslova (psihi?no in tehni?no)

 

Ja, trenutno glede na razmerje mo?i med mo?tvi, zame je pa letos prvi favorit Hemzi,(na ?alost..),razen ?e Ferrari ne naredi kak?eno "inovacijo" pa Alonsa priklju?i.... :ne vem:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, trenutno glede na razmerje mo?i med mo?tvi, zame je pa letos prvi favorit Hemzi,(na ?alost..),razen ?e Ferrari ne naredi kak?eno "inovacijo" pa Alonsa priklju?i.... :ne vem:

 

Po moje bo ferrari kmalu Schumija zacel vabiti...Massa itak gre v Reno :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dost zanimiva dirka, ?al dost malo prehitevanj (matr lih ko je Hemi uletu u zavetrje Webbra, je pa zmankal ravnine), pol so ga pa ?e u boksu za?u?tral, tko da kon?ni izid je kr pravi?en. Me je pa presenetu Knofek, ki je ?edalje bolj agresiven! :danzoman::bravo::hudicek:

 

@Tut ?e je dejansko deljena krivda v crashu, ne vem pa ?e so Vettlove kretnje (parkrat ponovljene pred kamero) upravi?ene, v kolikor so letele na ra?un Webbra - vrjetno veste kaj mislim! :angry2:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Tut ?e je dejansko deljena krivda v crashu, ne vem pa ?e so Vettlove kretnje (parkrat ponovljene pred kamero) upravi?ene, v kolikor so letele na ra?un Webbra - vrjetno veste kaj mislim! :angry2:

 

Glej ga no... on je to vidu s svojimi o?mi in se mu je zdelo ustrezno... v navalu adrenalina je pa to ?e tolk bolj razumljivo, da je vidu vso napako le pri Webbru. Sej k se je skuliral mu je blo jasno, da je tudi on odgovorn za to nesre?o.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Sezona gre zmer bolj po mojih ?eljah; ?e 2. dvojna zmaga Meka, Vettel ni na stopni?kah, ?umadinac pa dale? zadaj! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
    • Sigurno je pa poceni🤣, bil v IT in sem bil primoran tankat na AC, imajo kar drag bencin (2.30 mislim da...oz.tak nekje).....je pa res da imajo pa večino ostalih zadev bistveno cenejših kot mi....v bistvu je severni del IT krepko pred nami....ne samo cene, tudi ponudba, odnos gostincev, cene v gostilnah, trgovinah (da o raznovrstnosti v neki navadni trgovini supermarketu ne govorim, dvomim da ima kaka aleja v lj na 10x vecji povrsini tako ponudbo)....se vidi da se italijancki znajo it biznis😉🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.