Skoči na vsebino

Tomi in njegova 6ka


David

Priporočeno sporočilo

Ja valda;ampak vseeno moram priznat,da je tak nizko dobro zgledala 6ka....

 

?al, videz 100%, uporabnost samo 50% ... druga?e bi itak tako pustil!

 

Ostala mi bo v lepem spominu :bravo:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 94
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

pa ?e mal... pa ?e mal ... pa bo na istem

 

no, kaj sem rekla, da bodo ?e u?esa bolela

 

meni je pa bolj v?e?, ?e ja avto dvignjen - sploh pri d?ipih

 

U?esa te bolijo - otorinolaringolog bo pravi naslov zate. ;)

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

H&R so tudi zelo dobra izbira...to,da sem pa vedno bil proti Apexu pa itak ve?....

 

res nimam nobenih pripomb pa ?e trd ni avto tak fejst kot sem pri?akoval.. tako da apex :ouje:

 

ampak to z tabo Tomi pa je res blo malo... newem no, glavno da si zrihtal

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a koncu koncev ne razumem , zakaj ne Eibach ?... kdorkoli je dal karkoli v avto, ?e vedno jhe bla Eibach najbolj?a izbira...

 

samo avto je tak zgledaaaaaaaaaaaaaal :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?koda,da nisem v ?ivo vido tega extremnega zni?anja..... :( Gdaj gre? na menjavo? <_<

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pol pa mogo?e ?e obstaja mo?nost,da jo vidim v ?ivo! :D Mogo?e sn jo ?e vido,pa nisn vedo da je to to,ker sn mislo da je keri od zimske slu?be za plu?enje se zmoto,pa ?el na cesto malo prepozno.... :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem ti pa ni ve? pomo?i. Mogo?e pa starost dela svoje :D

 

al si dones z levo nogo ustal, al ti de?va doma ne da miru,

u?asih ima? tak pametne ideje, v?asih pa take ?udne prebliske, hja, kar sprijazni se da tu niso ve? samo de?ki

 

?e pa ti ho?e? ostat skoz mlad, ve? kaj ti sleduje...

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

al si dones z levo nogo ustal, al ti de?va doma ne da miru,

u?asih ima? tak pametne ideje, v?asih pa take ?udne prebliske, hja, kar sprijazni se da tu niso ve? samo de?ki

 

?e pa ti ho?e? ostat skoz mlad, ve? kaj ti sleduje...

 

Vstajam vedno z desno nogo....deklica je tudi pridna....jaz sem samo vpra?al,da mogo?e pa starost dela svoje, kar vidim iz lastnih izku?enj.

Kaj pa mi sledi,?e ho?em ostat mlad?

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem samo vpra?al,da mogo?e pa starost dela svoje, kar vidim iz lastnih izku?enj.

Kaj pa mi sledi,?e ho?em ostat mlad?

lp vuk

 

vpra?anje o starosti sem mal druga? zastopla

za ostal pa no?e? vedet

 

sicer pa vu?ina, ko ima? motor, ali se kaj udele?uje? vsakoletnega "bajkerskega festivala"?

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Apexi se posedejo ker so premehki. ;) Sploh ni to za dizle, za kak?ne lahke bencinarje (Punto, Clioti tastari..) so ok, ampak za tak?no dizelsko limuzino to ni.

 

Kaj pa za mazdo 3?? :blink:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sedaj sem pa ?isto zmedena

 

?igava je srebrna 6, ali ni od komarja?

 

David, kaj ima? ti temno 3 ali srebrno 6?

 

Labi, kateri avto je pa tvoj - temni 6 ali srebrni 6?

 

Sedaj naj mi pa nekdo podrobno razlo?i, kaj pomeni, razlika in pri katerem avtu se najbolj?e obnese:

Apex

H&R

KAW vzmeti

EIBACH fedri

so ?e kak?ni

kateri so na mazdah originalni

in pa

ali nimate ve? avtomobilov v garanciji, da ga lahko potem tak preurejate....

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moj je crni :D

nima vec garancije :(

serijske vzmeti so mazdine (ne vem kdo tocno je proizvajalec), kot dodatno opremo pri mazdi ti monitrajo Eibache (ki je "firma", med drugim tudi v F1), H&R je tud Ok (opremljajo npr. nemski DTM, apex pa je bolj tko so-so)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tomi, aibachi so me stali 40k, kaj pa h&r, je ceneje ali bolj?e??? :unsure:

 

H&R pridejo 55k, z popustom 43k - Eibach-a pa tukaj nimajo, da bi mi za njih zamenjali, tako, da sem "prisiljen" H&R vzet! Upam, da bo OK, ker sedaj mi je ?e pri zadnjih kolesih za?elo strugat - pomeni, da se avto ?e kar "poseda"... :angry:

 

Aja, Violet - srebrna 6-ka je moja (tista najlep?a :D )! Aja, pa garancija je ?e ?la papa... :pepsi:

post-198-1143909425.jpg

post-198-1143909478.jpg

post-198-1143909516.jpg

post-198-1143909551.jpg

post-198-1143909611.jpg

post-198-1143909692.jpg

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

H&R pridejo 55k, z popustom 43k - Eibach-a pa tukaj nimajo, da bi mi za njih zamenjali, tako, da sem "prisiljen" H&R vzet! Upam, da bo OK, ker sedaj mi je ?e pri zadnjih kolesih za?elo strugat - pomeni, da se avto ?e kar "poseda"... :angry:

APEX. :whatever: Po?lji ti trgovce nekam ker ti prodajo tako mehko sranje za tako te?ak avto. Ma, da ti dajo na H&R popust! Amaterji.. Mogli bi ti povedati, da bo najverjetneje pri?lo do tega... :whatever:

@Violet: Davidi ima srebrno 3ko, Komar srebrno 6ko. Labi ti je pa ?e povedal.

Originalni fedri so pa? original. Ostale so pa ?portne torej ni?je in naj bi bile tudi tr?e (kar recimo Apex niso) tako, da zni?amo te?i??e avta in mu izbolj?amo lego. :danzoman: Aja pa tudi zra?ni upor naj bi se zmanj?al saj gre manj zraka pod avto tako da v teoriji naj bi avto la?je dosegal vi?je hitrosti. :ph34r:

KAW firma? prvi? sli?im. :D

Eibach & H&R pa so priznane znamke, ki sodelujejo v moto?portu kar pa nekaj velja. :rispekt:

Fedre lahko menja? tudi, ?e je avto v garanciji, ?e se ne motim, samo na uradnem servisu ti jih morajo. Potem mora? pa iti ?e na LPP urediti homologacijo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.