Skoči na vsebino

Volan in rde?e ?arnice za armaturo 323F BG


Priporočeno sporočilo

Kupim dobro ohranjen volan za 323F BG (moj je od silnih km ?ist obrabljen sramezljiv )

Zanima me tudi, kje bi lahko dobil rde?e ?arnice za osvetlitev armature. Mislim, da je to nekdo ?e delal - mogo?e KAALman :ne vem:

post-245-1144748464.jpg

post-245-1144748503.jpg

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za ?arnice samo zamenja? tiste zelene kondom?ke z rde?imi, ponavadi se jih pa dobi v kaki trgovini z avtodeli. Pa zdej ima? ?anso pa zamenjaj vse ?arnice ne samo tiste ko so crknile, ker ni nek ful velik stro?ek, pa ?e lep?e enakomerno bo svetil.

 

marko, kaj pa ledice???

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za ?arnice samo zamenja? tiste zelene kondom?ke z rde?imi, ponavadi se jih pa dobi v kaki trgovini z avtodeli. Pa zdej ima? ?anso pa zamenjaj vse ?arnice ne samo tiste ko so crknile, ker ni nek ful velik stro?ek, pa ?e lep?e enakomerno bo svetil.

 

Ja to itak, saj jaz menjam osvetlitev armature in ne crknjenih ?arnic. Za te kondom?ke sem tudi ?e spra?eval pa jih nimajo nikjer. Edino v Anet-u imajo oran?ne ?arnice. A mogo?e ti ve? kje jih imajo?

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

marko, kaj pa ledice???

 

prvo kot prvo, ?e bo? menjal barvo osvetlitve menjaj vse ?arnice v ?tevcu !

 

nabavi kondom?ke, vendar ni garancije, da bo barva res rde?a, predvsem pa , aftermarket kondom?ki zgubijo barvo ?ez ?as

 

druga mo?nost je kot je rekel LUka, diode, vendar se je zadeve treba lotit z vnemo in veliko mero potrpljenja, namre? potrebno bo vgraditi veliko ve? diod, kot je bilo ?arnic, ker druga?e dobi? skoraj to?kovno osvetlitev, ker diode ne pr?ijo svetlobe (tako je pri meni, s tem da se meni ?al zaenkrat ne da ve? s tem ubadat)

 

v najbolj?ih primerih je treba namesto ene ?arnice namestiti do 3 diode premera 2mm, lahko uporabi? tudi ve?je, upo?tevati je treba da morajo diode meti predupore (ali pa ?e dobi? kje diode za 12V :) )

 

pa tudi nekaj kablov je smiselno potegniti po ohi?ju kjer drugje, kjer zdaj ni osvetlitve, da bo na koncu lepo razsvetljeno z diodami... skratka, jaz sem moje delal ene 6 ur, da sem bil vsaj pribli?no zadovoljen, ?tevec ven, nastavi, ?tevec not, preveri, itd... :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za odgovore. Kaj pa ?e ?trihnem ?arnice?

 

obstaja barva za ?arnice, ki pa je meni ?al prej zbledela kot kondom?ki...

 

lahko pa proba?... jaz sem to delal pred 2 letoma :)

mogo?e so zdaj kvalitetnej?e barve

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.