Skoči na vsebino

Mazda


Violet

Priporočeno sporočilo

ampak enga Wankla bi pa vseen imel, a ne? :lol:

 

To itak, ampat to ?ele pride na vrsto. Zdaj so druge stvari prioritetne. Potem pa enkrat ...

 

@Komar, Violet: ne me narobe razumet. ?elim vama veliko varnih in zanesljivih km.

 

P.S. Mogo?e sem bil prejle preve? pesni?ko razpolo?en. Ja eni imamo tudi taka obdobja sramezljiv

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Komar, Violet: ne me narobe razumet. ?elim vama veliko varnih in zanesljivih km.

 

Ni? panike - vsakemu to, kar mu pa?e - pa saj eni itak ne vemo kam z dnarjem, bomo pa? Mazde servisirali - hehehe :hohoho: :mi pijemoo:

 

No - ?ala mala - upam, da ne bo ni? servisov, razen rednih seveda! :danzoman:

 

Violet - mi 6-ka?i pa bomo kar pridno naprej zoom-zoom-ali - dokler bo ?lo bo ?lo! :rispekt:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Komar, Violet: ne me narobe razumet. ?elim vama veliko varnih in zanesljivih km.

P.S. Mogo?e sem bil prejle preve? pesni?ko razpolo?en. Ja eni imamo tudi taka obdobja sramezljiv

 

saj, saj, najprej pesimist, zdaj ?e optimist... jutri pa ?e wankel, pol bomo pa samo ?e njega poslu?al, kako je fejst, krasen; pol bo? ?ele pesni?ko razpolo?en, s samimi prilastki... :whatever:

 

mi 6-ka?i pa bomo kar pridno naprej zoom-zoom-ali - dokler bo ?lo bo ?lo!

 

?e oz. ko pa ne bo ?lo, bomo pa porinl :D
IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

gr?ko Zoroaster - Zaratustra (Spitima) ok.5.st.pr.n.?. reformator stperz.religije, njegovi nauki so zajeti v Avesti, ki je zbirka religi. besedil in sveta knjiga zoroastrstva. Za Z. je ?ivljnje nenehen bom med dobrim in zlom, resnico in neresnico, svetlobo in temo (dualizem). Sveti bog AHURA MAZDA (ORMOZD) se s svojimi dobrimi duhovi bori proti gospodarju zlih duhov, Ahrimanu. Naloga ljudi je, da pomagajo AHURI MAZDI. T nauk za ?asa Ahemenidov in Sasanidov vode?a religija starij Perzijcev (parsizem), s svojim dualizmom odlo?ilno vpliva na ?idovstvo, kr??anstvo in islam.

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.