Skoči na vsebino

M6 - bel dim pri pospe?evanju


Priporočeno sporočilo

Zadnje ?ase opa?am precej belega dima pri pospe?evanju. Gre za M6 diesel, zato sploh ne vem ali je to nekaj "normalnega" za traktorje :P , ali je problem, ki bi ga moral dat pregledat. Kaj bi lahko bilo narobe? Kako je pri ostalih?

 

Edit: obenem se mi zdi motor bolj glasen kot prej. Pa ni va?no ?e je mrzel al zagret. Je lahko povezano?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadnje ?ase opa?am precej belega dima pri pospe?evanju. Gre za M6 diesel, zato sploh ne vem ali je to nekaj "normalnega" za traktorje :P , ali je problem, ki bi ga moral dat pregledat. Kaj bi lahko bilo narobe? Kako je pri ostalih?

 

Edit: obenem se mi zdi motor bolj glasen kot prej. Pa ni va?no ?e je mrzel al zagret. Je lahko povezano?

 

kje si tankal?

drugace pa je dim normalen. Z makedonskim dizlom je precej bolj opazen kot z avstrijskijm npr. :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

najverjetneje slab diesel... ?e se ti bo pa dogajalo tudi pri naslednjem tankanju potem je lahko ... hmmm skoraj neverjetno, ampak... kak?na prepihana dihtunga na glavi pa ti hladilno teko?ino v motor me?e

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.