Skoči na vsebino

pomo? pri nakupu!


Mazdilack

Priporočeno sporočilo

Mazdilackica se je odlo?ila, da bo kupila Mazdo 323C in glede na to, da imam jaz ?e tretjo F-ko in c-jke ?e nisem imel, bi mi prav pri?el kak?en nasvet pri nakupu. Kupila bi 1,3 motor (zaenkrat ima samo 5% bonusa) in mislim da bo za za?etek dovolj, torej me zanima ?im ve? o tem (1,5 je tako isti kot v moji F-ki).

 

Torej, lastniki C-jk povejte kako je s temi Mazdami, kaj je zna?ilno za njih, kak?ne napake, bolezni (?e jih sploh ima)?

 

Prosim KOMENTIRAJTE!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ooooooooooo!!!

 

lejga lejga pa je le malbol aktivn ratu mazdilack :bravo:

Za moje pojme ne pride dosti razlike u registraciji kar se ti?e ccm-jev(raje nj uzame 1.5)-?e ne zarad druzga je vsaj motor preverjen in se ve da dela!!!

 

Symon zdj pa si ti pri?el na svoj ra?un!!!!

Govori se o tvojem tipu avta :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Razlika pri registraciji/zavarovanju je cca. 20.000 ?itov, pa ?e manj?a poraba!

?e ni tvoja kak?na ?portna voznica, bi ji kar priporo?il tak aftek! :D

 

Tale zgleda lep, in cena je o.k.: http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=756973

 

Z klimo! : http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=786007

 

Tole pa more bit po mojem RAKETA! :P : http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=813063#

 

Kakorkoli ?e sre?no pri nakupu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala Madmax, sem ?e vse tri pre?ekiru. Prvo sem videl na avtosejmu v Lj in je bila po levi strani barvana, tako da bi raje kaj drugega. Ta tretja je premo?na (registracija), druga se mi pa zdi malo draga. Nebi dajal 790.000SIT zato ker ima avto klimo, ?e posebej za mojo bolj?o polovico, ki jo za?ne glava bolet ko v svoji zverini samo pomislim na klimo. Sicer je pa ?e nisem ?el gledat.

 

Bomo videli, sicer se pa ne mudi tako zelo.

 

Hvala Madmax, sem ?e vse tri pre?ekiru. Prvo sem videl na avtosejmu v Lj in je bila po levi strani barvana, tako da bi raje kaj drugega. Ta tretja je premo?na (registracija), druga se mi pa zdi malo draga. Nebi dajal 790.000SIT zato ker ima avto klimo, ?e posebej za mojo bolj?o polovico, ki jo za?ne glava bolet ko v svoji zverini samo pomislim na klimo. Sicer je pa ?e nisem ?el gledat.

 

Bomo videli, sicer se pa ne mudi tako zelo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja moje te?ave: ?ibedah se odpre, zapreti se no?e (takoj) Nadle?no. Gor se odpre in zapre brez te?av ampak tisto bolj kriti?no je, ?e ga odprem nazaj in se no?e zapreti. Ponavadi se "spozabim" in ravno takrat se iz jasnega u??ije, meni se pa ?ibedah v zadnjem trenutku zapre. :D

Lu?ka, ki osvetljuje ventilacijo se v?asih ugasne (ko prestavljam komande). Nadle?no, ampak sumim, da bodo krivi kabli pri avtoradiu in kdo ve kako je napeljano... Aja pa komande gredo preve? na trdo. ?e ena nadle?na te?ava. <_< Gredo ampak na trdo. Lu?i rumenijo. In svetijo malo manj. Ni kriti?no ampak je smotano. Sem jih spucal ampak ?ez ?as so bile iste. Bemti plastiko! :(

Skratka ni resnih te?av, tiste, ki so so pa res bedne in nadle?ne.

1.3 mi sicer deluje malo malo ampak za ?ensko, brez dirka?kih ambicij bo dovolj.

Siver je pa baje zelo prostoren avto (ponavadi to pravijo ljudje, ki sedijo zadaj!!), pritlja?nik vseeno ni za seliti se. Ampak OK bomo pre?iveli. Lega je predvidljiva, ?e nima? 175/60 R13 (kot v tisti Hrva?ki reviji) Evo ti ?lanek o teh Mazdah! Takratni minus, cena v tvojem primeru izgine! Lega ravno tako, ker vsaj pri meni teh gum, ki so jih imeli na testu sploh ni homologiranih.

Skratka, oblika je res ?udna terenec/?portnik/?udak :P ampak v resnici je pa ?isto prijazen avto!

 

Ej ampak un 1.8 je pa kar ugoden. :bravo: ?koda, da ni srebrn kot moj. :P Bi zamenjal, ?e mi da ?e 100 jurjev. :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako iskanje je kon?ano. Mazdilackica je kupila Mazdo 323C, sicer 1,5 ampak bo kar vredu.

 

Trenutno je preve? zasedena, ampak lahko kar kmalu pri?akujemo novo ?lanico na forumu. Sledi pa tudi ve? podatkov o avtu (jaz ne smem preve? napisat, ker bom druga?e vse pokvaril).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jeeeeeeeeeeee ZMAGA pa je le pasla 1.5 litrska mrcina :bravo:

 

Veliko varnih kilometrov!!!

 

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.