Skoči na vsebino

homologacija ?portnih vzmeti


Priporočeno sporočilo

Ve kdo,koliko pride homologacija za ?portne vzmeti?Glede tipa avta verjetno ni va?no,ali je??e ho?e? ve? stvari homologirat je treba vsako posebej ali vse skupaj?

 

Jaz sem pla?al pribli?no 7k SIT na LPP-ju v LJ (uredili pa so mi vso zadevo pri A3M-u, kjer so bile vzmeti tudi kupljene in montirane)... pa optiko je potrebno pred tem ?e naredit!

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

izlo?itev iz prometa, izredni tehni?ni pregled.... :(

 

pa ne pozabi se na 120k SIT kazni ;)

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak poteka postopek homologacije?Vzmeti dam na avto in grem s tistim papirjem,ki je bil z vzmetmi na RTI?

 

Potrebuje? ?e potrdilo o strokovni monta?i (ra?un servisa) in potrdilo o opravljeni optiki z novimi vzmetmi! Pa nekaj SIT bo? tudi potreboval... :hohoho:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In koliko stane optika?

 

Tukaj v MB je cca. 5000 SIT....po mojem pa bo drugje tudi nekje okoli te cene.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tukaj v MB je cca. 5000 SIT....po mojem pa bo drugje tudi nekje okoli te cene.

lp vuk

 

Kje ti naredijo optiko v MB-ju za 5.000,00 SIT????

Jaz sem na?el najceneje na AMZS za 6.500,00 in to z 20% ?lanskim popustom! :ne vem:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje ti naredijo optiko v MB-ju za 5.000,00 SIT????

Jaz sem na?el najceneje na AMZS za 6.500,00 in to z 20% ?lanskim popustom! :ne vem:

 

?iv?ec na Studencih...mislim,da je Limbu?ka cesta tisto.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?iv?ec na Studencih...mislim,da je Limbu?ka cesta tisto.

lp vuk

 

Jp,Limbu?ka cesta je tam ja! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?iv?ec na Studencih...mislim,da je Limbu?ka cesta tisto.

lp vuk

 

Eh, k Martinu pa jaz res ne grem na optiko (?e gum ne znajo po?teno scentrirat)! :P

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh, k Martinu pa jaz res ne grem na optiko (?e gum ne znajo po?teno scentrirat)! :P

 

Znajo gume scentrirat pa tudi optiko naredit....jaz sem z njimi zelo zadovoljen.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Znajo gume scentrirat pa tudi optiko naredit....jaz sem z njimi zelo zadovoljen.

 

Tudi prav - zame pa? ne! ?zmeden?:pepsi:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi prav - zame pa? ne! ?zmeden?:pepsi:

 

Kaj ti pa ni ok naredil??Da vidim,na kaj sem lahko nslednji? mogo?e bolj pozoren.

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj ti pa ni ok naredil??Da vidim,na kaj sem lahko nslednji? mogo?e bolj pozoren.

 

Eh, saj ni ni? takega - alu felne mi je centriral - avto trese - vozil 2x nazaj pa niso znali porihtat - sem po?iv?kal in klical na Savo (gume so bile GoodYear) so rekli naj peljem k Cizerlu na nasipno - peljem tja, mine 20 minut in zadeva je bila po?timana! :bravo:

 

Pred tem sem tudi sam bil stalna stranka pri ?iv?ecu (sem moral malo prometa delat atu in bratu od svoje biv?e so?olke.... :P ).

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh, saj ni ni? takega - alu felne mi je centriral - avto trese - vozil 2x nazaj pa niso znali porihtat - sem po?iv?kal in klical na Savo (gume so bile GoodYear) so rekli naj peljem k Cizerlu na nasipno - peljem tja, mine 20 minut in zadeva je bila po?timana! :bravo:

 

Pred tem sem tudi sam bil stalna stranka pri ?iv?ecu (sem moral malo prometa delat atu in bratu od svoje biv?e so?olke.... :P ).

 

Cizerl pa nima optike??

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nep Cizerl je nima...

 

Cizerl IMA optiko (jo je vedno imel) - sedaj ima pa celo obnovljene prostore in novo napravo! :bravo:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.