Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

No takole, moja Mazda je razstavljena v prafaktorje, menjam vse, kar je potrebno menjat, na vrsto pride ?e li?arska obnova celotnega avta, ni?anje in temnenje stekel. Moj majster je uspel dobit vse razen zadnjih diskov, no pri Avto ?erbineku v Mariboru imajo originale, ho?ejo pa 48k SIT za komplet. Pregledala sva celi Maribor in ni? od aftermarket diskov...

 

zanima me ali kdo ve, kje bi se dalo dobiti kaj cenej?ega, v skrajnem primeru pa? vzamem original, samo ?e gre ceneje, bi raje to varianto, ker bo stro?ek ?e tako ohohohoo...

 

Avto sem sprva mislil prodati, ampak ga bom raje zrihtal v nulo in se vozil z njim, sem se kar navezal, sicer pa se sedaj preva?am okoli z Daihatsujem Charadom, malo tra?i, malo pru?a :P:D

 

Lp

 

P.S. aja, gre se za Mazdo 323F V6, ki je v podpisu... pa ?e ima kdo na zalogi zadnji desni podalj?ek, ki pride na odbija?, za zadnje kolo, bi mi pri?el prav, swinja se je zadnji? odlo?ila, da me zapusti na AC pri veliki hitrosti, verjetno je bilo vse skupaj slabo pri?raufano...

 

?e enkrat lp in v naprej hvala za vse informacije...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Finta je v tem, da je ?el majster v vse te trgovine, kjer prodajajo neoriginale in nikjer ni dobit zadnjih diskov za mojo Mazdo, tudi Avto Roma... kaj se kje v Mariboru da dobit te EBC diske, druga?e se zapeljem v LJ in jih vzamem...

 

hvala vsem za odgovore, saj nebi spra?eval, ?e bi vedel, oziroma, da bi imel vsaj dan dva fraj v slu?bi, potem bi se ?e sam zorganiziral, tako pa me ba?e ?as, popoldan pa tako veste, se ni? ne da uredit...

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.