Skoči na vsebino

predelava by Lenuh007

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

No... spot the difference! :(

Objavljena slika

Objavljena slika

 

 

Za ta poseg sem se odlocil, kermi ni vsec "japnska bunka". Le to sem odrezal in pokital. Se stekla so bila temnjena... zato zarnica ni bila vec kos vsemu :).

Delo je moje; sama izdelava elektronike kot tudi montaza. Tapiciral sem v usnje - pocasi bo vse v usnju :D

LP Lenuh007

m3cw8.jpg

wrcwn2.jpg

slobg8.jpg

9526mg9.png

Napisano

OOOO stari.... zakon... pridem pogledat h tebi en dan to zadevo.... :bravo::danzoman::jupiii:

Feel free....

Napisano

Pridi v soboto 17.06 v Ajdovscino. Avtoshow z vsem pripadajocim; bikini carwash, striptizzzz.... pa se ostale reci :D

LP Lenuh007

m3cw8.jpg

wrcwn2.jpg

slobg8.jpg

9526mg9.png

Napisano

Pridi v soboto 17.06 v Ajdovscino. Avtoshow z vsem pripadajocim; bikini carwash, striptizzzz.... pa se ostale reci :D

 

 

Najverjetneje da pridem..... kaj bo pred coupe caffe spet use skupaj??

Feel free....

Napisano

Pridi v soboto 17.06 v Ajdovscino. Avtoshow z vsem pripadajocim; bikini carwash, striptizzzz.... pa se ostale reci :D

 

He he,bikini carwash pa stiptiz je najbolj pomembno pri avtoshovih!! :bravo::D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Napisano

Jaja... CC, bliz letalisca.

Jest sicer ne bom cel dan tam, bom pa prisel in se nekoliko zamudil. Imam izpite in ne bom mogel cel dan letat okol. :angry:

 

Poklici! Gremo na pijaco, dve, tri :vino:

LP Lenuh007

m3cw8.jpg

wrcwn2.jpg

slobg8.jpg

9526mg9.png

Napisano

@Lenuh007: definitivno bolj?e zgleda kot original ;) !

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Kaj pa je narobe s Chevrolet Tahoe ?
    • Proti obdavčitvi nepremičnin so predvsem ljudje kapitala.  Ki tudi furajo politike, da jim služijo. Za povrh so tu še politiki wannabe kapitalisti, in pa seveda RKC je tudi proti. Zaradi neuvedbe davka se dražijo tudi storitve v gradbeništvu, kar potegne za seboj zviševanje cen storitev na drugih področjih....    Ne levi ne desni ne roza ne črni ne pikčasti ne sivkodrlajsasti niso v 35 letih zagrizli v enega zelo zelo bistvenih problemov Slo. Problem ki ni samo kako zagotoviti stanovanja, ampak je mnogo širši, in ki zavira razvoj Slo gospodarstva.    Če bi temle prevarantom res bilo do razvoja, bi takozvani "zakon za razvoj" vseboval eno točko, to je obdavčitev nepremičnin. 
    • Tukaj se pa strinjam. Upam, da bodo to sedaj rešili. Pa ne samo drugo in tretje stanovanje,obdavčiti je potrebno prav vsa stanovanja in hiše. Le tako bo dovolj denarja za nova stanovanja. Tako delajo v Avstriji in ni problemov s stanovanji.
    • Golobovi se več ali manj kujajo v kotu in nemočno opazujejo situacijo. 😉
    • To se lepo vidi v parlamentu, kjer jim hodi pena na usta. Se bodo razpočili od nemoči.😉
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.