Skoči na vsebino

Spet sem se ?el vozit z mojo staro ljubico


Sishi

Priporočeno sporočilo

V soboto 17.6. je bil dan odprtih vrat v voja?nici Pivka. Vrnili so se spomini na staro ljubico in seveda sem se odpravil (skupaj z biv?im sovojakom), da jo ponovno zajaham :danzoman:

 

No to je bila ljubica - T55 reg. 10-224, ki sem jo zadol?il v SV in z njo sva prejahala cca 400Km. Bilo je NOOROO :ouje: .

Objavljena slika

 

?al je zdaj ostala sama, zapu??ena, osamljena :(

Objavljena slika

 

Samohodka ?portnega izgleda s turbo motorjem. Baje gre blizu 100 Km/h. Nikoli v uporabi. ?al :( .

Objavljena slika

 

To je T34, legenda iz 2. svetovne vojne, ki je re?ila Ruse :jupiii: .

Objavljena slika

 

To je pa novej?i T84, ki je trenutno v uporabi v SV :rispekt: .

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

?portne stopalke s klima-ventilatorjem in ro?kami (namesto volana)

Objavljena slika

 

Short shifter

Objavljena slika

 

?portna armatura

Objavljena slika

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sn se pa v Vrhniki vozo z tankom 1x,kao nagrada,nekaj se nas je lahko peljalo,pa je blo res noro!!! ?zmeden? Kaj dela ta stroj,ti verjamem,da si bil navdu?en nad njim,?e posebej ?e si ga sam upravljal! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Takole pa zgleda z malce dimne zavese :ph34r:

 

Kaj ne pove?, sem se skoraj mimo peljal v soboto, ko sem ?el na morje. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj ne pove?, sem se skoraj mimo peljal v soboto, ko sem ?el na morje. <_<

 

Ma to je blo tko na hiter. Kolega me je poklicu in sem se takoj odpravu. Drga? pa tudi nova?ijo pogodbeno rezervo za oklepni bataljon. Hmm, mogo?e se pa vpi?em :ne vem:

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma to je blo tko na hiter. Kolega me je poklicu in sem se takoj odpravu. Drga? pa tudi nova?ijo pogodbeno rezervo za oklepni bataljon. Hmm, mogo?e se pa vpi?em :ne vem:

 

To sem tud js dobil, za neko ?astni?ko ?olo pa to.Bi rade volje sam, ?e bi bil brezposeln.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To sem tud js dobil, za neko ?astni?ko ?olo pa to.Bi rade volje sam, ?e bi bil brezposeln.

 

Ne, ne, to ti je pogodbena rezerva, ki jo opravlja? ob redni zaposlitvi. Cca 10 vikendov na leto (od petka do nedelje), cca 35.000 SIT na mesec. Pa pla?a ti ostane ista (za ?as ko te ni v slu?bi), razliko pokrije dr?ava tvojemu delodajalcu.

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma to je blo tko na hiter. Kolega me je poklicu in sem se takoj odpravu. Drga? pa tudi nova?ijo pogodbeno rezervo za oklepni bataljon. Hmm, mogo?e se pa vpi?em :ne vem:

 

se prav pride? na naslednje sre?anje s tankom ? :hohoho:

 

 

Ne, ne, to ti je pogodbena rezerva, ki jo opravlja? ob redni zaposlitvi. Cca 10 vikendov na leto (od petka do nedelje), cca 35.000 SIT na mesec. Pa pla?a ti ostane ista (za ?as ko te ni v slu?bi), razliko pokrije dr?ava tvojemu delodajalcu.

 

?e prera?una? v ure je to skoraj 900sit/uro kar niti ni tako slabo.. potemtakem je men dr?ava dol?na kak?nih 6 miljonov in pol za tisto leto ?ivljenja, ki so mi ga prisilno odvzeli za kvazi obrambo domovine (su?enj.press). :huh::lol:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.