Skoči na vsebino

Zaklepanje na daljavo


Priporočeno sporočilo

Danes sem ugotovil manj?i problem pri mojem avtu (01' Mazda MX-5)...

Daljinsko zaklepanje je do danes normalno delovalo, zdej se pa sicer smerokazi sicer pri?gejo (utripnejo) ni pa tistega zna?ilnega zvoka zaklepanja, preprosto pa? ker ne zaklene avta... Lahko se pa zaklene s klju?em, pri tem je pa problem, da ?e odklenem avto z klju?em in pri?gem motor, se pa vklu?i alarm in potem lahko samo upam da bo v tistem trenutku daljinsko odklepanje delalo, ker se ga druga?e ne da izklopit...

Zato me zanima kaj bi lahk bil problem in kk bi se ga dalo re?it... A je problem mogo?e v bateriji na klju?u al je kj bolj resnega...? :unsure:

The graveyards in my mind mirror the blood of my unliving purpose...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmmmmmmmm!!!

je alarm orginal...........?e je je najbolje kar na servis!!!

 

tukaj je mo?no kar nekaj varjant!!!

Će sm prov zastopu se alarm aktivera zaklene se pa ne ali nekaj podobnega!!!

Lahko je s samim alarmom kej, lahko modul centralnega zakl.ipd...!!

 

Te?ko je na pamet re?t kaj oz. na daljavo!

Zadevo je treba vidt in po vrsti poiskat morebitne krivce-napake!!

 

probaj alarm odklopit in ponovno priklopit

izklopi ga iz servisnim klju?em ?e ga ima?!!!

 

 

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne mislim kaga posebnega alarma, ampak ?e vgrajenega (proti kraji). Alarm deluje normalno, zaklenit no?e ko pritisnem za zaklepanje (samo lu?i posvetijo kot da bi bilo zaklenjeno, v resnici pa ni)...

The graveyards in my mind mirror the blood of my unliving purpose...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je tako kot pravi? daljinec 100% ni kriv..

 

al modul ne da signala na motor?ek za zaklep al je pa kje slab stik..

 

probaj avto zaklenit ?e z druge strani da vidi? ?e dela motor?ek na voznikovi strani.. ?e se bo zaklenlo je po vsej verjetnosti ena od zgornjih napak.

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdej sm ugotovil, da ?e v prvo ne zaklene (da se sam smerokazi pri?igajo) morm po?akat ene 20 min, pol pa normalno dela (dokler spet ne neha)... Tk da sm ?e bol zmeden kkr sm biu na za?etku, ampak usej avto je za ?ez no? zaklenjen... Ga bom probu jutr peljat k uradnemu zastopniku pa mal povpra?at...

The graveyards in my mind mirror the blood of my unliving purpose...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim da je problem alarm.

 

?e ni zvoka se avto samo zaklene ne aktivira pa se alarm.

 

Jaz sem mel tudi probleme, pa sem pelal avto k elektri?arju.

 

Pa zdaj dela tak kot mora.

B)

 

Sam tu je problem da NE zaklene... (zato tut ni tega zna?ilnega zvoka) ?e ga pa ro?no zaklene?/odklene?, pol pa piska alarm ko ga ho?e? pri?gat...

 

PS: Poka? mal ve? slik tega avta, zgleja fajn :)

The graveyards in my mind mirror the blood of my unliving purpose...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko je alarm samo za sprogramerat!!!!

?e si menjal kak akomulator se lahko zgodi da se mu zme?a!!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans sm ga pelu k mehaniku... no ubistvu ga je mat pelala(?e nimam izpita) :D , pa me je poslau k avto-elektri?arju, tk da sm se zmenu da ga jutr tja prpelem pa da bo un mal pogledu ker je verjetno neki s tem sistemom za daljinsko zaklepanje, ki je o?itno blo dodano poznej na avto (ni od Mazde), neki narobe... Tk da bom jutr pol vidu kaj in kje je bla napaka itd...

 

 

OK, zgleda da je bla res napaka na alarmu, tk da ga morm met zdej izkloplenga, pa zaklepat s klu?em... Nasledn tedn ga pa na popravilo pelem (?ele tekrat pride "pravi strokovnjak" za to)...

The graveyards in my mind mirror the blood of my unliving purpose...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.