Skoči na vsebino

Pohvala za A-Cosmos


BOJČ

Priporočeno sporočilo

Pozdrav vsem.

 

Pred kratkim je mojo M6 (ko sem jo imel ?ele komaj 1 teden) na parkiri??u pred slu?bo oplazil neznani voznik-posledica po?kodovan zadnji odbija?, zavarovalnica, li?anje... :aaaaa:

Za popravilo so poskrbeli v A-Cosmosu (Gama-BTC) in poleg li?anja so mi v garanciji preventivno nalo?ili ?e nov software, opravili preventivni pregled in ZAMENJALI TIUDI PRESTAVNO RO?ICO Z NOVO :jupiii::jupiii::jupiii: Ne glede na to, da se danes prijazen in korekten odnos pri?akuje pravzaprav povsod, sem bil nad prijaznostjo in ustre?ljivostjo g. ?tefana in vodje servisa g. Marijana zares prijetno presene?en, saj je bil to moj prvi obisk pri njih. Tak odnos do stranke bi lahko bil vzor marsikomu. ?lovek dobi ob?utek, da ni problema tudi takrat kadar je. Kakorkoli, fantje tam zaslu?ijo :rispekt: in tudi sam sem se prepri?al v to kar ste nekateri o tem ?e pisali. ?eprav so super pa vseeno upam, da se ne bomo kmalu zopet videli... :prstgor:

Lep da vsem! :vesel:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav vsem.

 

Pred kratkim je mojo M6 (ko sem jo imel ?ele komaj 1 teden) na parkiri??u pred slu?bo oplazil neznani voznik-posledica po?kodovan zadnji odbija?, zavarovalnica, li?anje... :aaaaa:

Za popravilo so poskrbeli v A-Cosmosu (Gama-BTC) in poleg li?anja so mi v garanciji preventivno nalo?ili ?e nov software, opravili preventivni pregled in ZAMENJALI TIUDI PRESTAVNO RO?ICO Z NOVO :jupiii::jupiii::jupiii: Ne glede na to, da se danes prijazen in korekten odnos pri?akuje pravzaprav povsod, sem bil nad prijaznostjo in ustre?ljivostjo g. ?tefana in vodje servisa g. Marijana zares prijetno presene?en, saj je bil to moj prvi obisk pri njih. Tak odnos do stranke bi lahko bil vzor marsikomu. ?lovek dobi ob?utek, da ni problema tudi takrat kadar je. Kakorkoli, fantje tam zaslu?ijo :rispekt: in tudi sam sem se prepri?al v to kar ste nekateri o tem ?e pisali. ?eprav so super pa vseeno upam, da se ne bomo kmalu zopet videli... :prstgor:

Lep da vsem! :vesel:

 

 

 

Evo ?e ena potrditev.... :prstgor:

 

 

Se strinjam.... in upam da je lahko to v zgled ostalim serivisom..... tudi osebno sem zelo zadovoljen s tem servisom, ustr?ljivostjo...skratka z vsem.... Sam tako naprej...

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo ?e nekaj naj dodam, mogo?e mal offtopic. V glavnem trgovine GAMA CENTER v BTC-ju (ta velke nasproti city parka) ni ve? in je preseljena na AC Cosmos na Celov?ki (sem bil prej?nji teden tam), tamala v hali A je pa ostala.

p.s. potrebujem o?ji klju? 21 za lite feltne, moram re?t da mi na gami dajo popust za klju? + ro?ko samo vseeno pride 8k :( , gedore se pa zlomijo, navaden klju? je prevelik, tudi navaden nastavek ni ok, mora biti tisti nastav za na ma?ino kateri je o?ji. ?e ima kdo kak?no varjanto naj mi sporo?i druga?e grem pa tole za 8k iskat sej druge mi ni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

grega ti pa rad komplicira?!!!!

 

Sm reku da mam js klu?,(taprav nastavk) s tabo pa n?!!!

qrc pol ?e no?e?!!!!

Da se pa gedore lomijo pa si videl da se ne, ko sm ti z mojim klu?om odvil vse tvoje ?ravfe na sre?anju!!!!

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uklopcic si reku da je treba neki po?vasat gor nastavk, jest pa nobenga tuki okol nimam da bi mi to naredu, jebat ga, takrat pa moje nisva po?raufala z gedoram ampak nastavkom v katerem je bila luknja in tisto ?elezno palico, z gedoram smo probal pa je ?lo vse adijo. No sej, jutr grem na pag in to brez klju?a, upam da ne bo ni? ker druga? bo cel sranje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ştepte se...

 

Ne, radi se imejte pa dol se dajejete !!!!!!!!!!!!!!!! :danzoman::hohoho::hohoho:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no coment!!!! :hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.