Skoči na vsebino

PayPal


aleksander

Priporočeno sporočilo

Zdravo !

Zanima me, ?e ima kdo ?e kak?ne izku?nje z nakupom po internetu (po EU -npr. Nem?ija) in pla?ilom robe po sistemu PayPal. Kako zadeva deluje (?e deluje), kak?ni so riziki itd. Baje se v SLo PayPal ?e vzpostavlja.

LP Aleksander

V?eraj smo bili ?e pred propadom, jutri pa bomo naredili en velik korak naprej !
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo !

Zanima me, ?e ima kdo ?e kak?ne izku?nje z nakupom po internetu (po EU -npr. Nem?ija) in pla?ilom robe po sistemu PayPal. Kako zadeva deluje (?e deluje), kak?ni so riziki itd. Baje se v SLo PayPal ?e vzpostavlja.

LP Aleksander

 

paypal deluje ce zelis placevati ... zal ne mormo pa sprejemati denarja ... baje da je Slovenija zelo rizicna drzava glede tega zato tut paypal noce dopolnit nasih accountov da bi lahko sprejemali tudi denar

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar jaz kupujem preko ebay-a, se zmenim pa mi po?ljejo predra?un grem na banko ali pa preko skb-neta naka?em in roba pride.Je celo hitreje kot ?e operira? s pay pal-om. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... sem se dogovoril za pla?ilo po prevzetju (ne zaupam vsakemu ki kaj prodaja preko intrneta, da ne bi kupo ma?ka v ?aklju al pa celo prazen ?akelj) in dobil zraven podatke ra?una kam naj denar naka?em..

Pridem na NKBM povem da bi rad nakazal ta denar in ugotovim da so stro?ki nakazila 4000 sit :blink:

 

Malo dosti ?e gledamo da sem za robo dal 7k..

 

Zadevo sem re?il tako da sem navezal stik z prodajalcem in mu vrednostno pismo poslal v Nem?ijo za tem denarjem kar me je na koncu stalo mislim da 400 sit..

 

..bom mogel najt bolj?i na?in pla?evanja :rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... sem se dogovoril za pla?ilo po prevzetju (ne zaupam vsakemu ki kaj prodaja preko intrneta, da ne bi kupo ma?ka v ?aklju al pa celo prazen ?akelj) in dobil zraven podatke ra?una kam naj denar naka?em..

Pridem na NKBM povem da bi rad nakazal ta denar in ugotovim da so stro?ki nakazila 4000 sit :blink:

 

Malo dosti ?e gledamo da sem za robo dal 7k..

 

Zadevo sem re?il tako da sem navezal stik z prodajalcem in mu vrednostno pismo poslal v Nem?ijo za tem denarjem kar me je na koncu stalo mislim da 400 sit..

 

..bom mogel najt bolj?i na?in pla?evanja :rolleyes:

 

Isto je na skb banki, ?e tam pla?am ra?un me isto "obrijejeo" za 4 jurje, ?e pa sam pla?am ?ez skb net pa "samo" jurja. :blink:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... Je celo hitreje kot ?e operira? s pay pal-om. :bravo:

Dvomim, ampak ok. :)

Osebno uporabljam paypal kjer se le da, za moje pojme je najhitrej?a in easy varijanta pla?evanja.

Za kupca ve?inoma ?e brezpla?na. :bravo:

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dvomim, ampak ok. :)

Osebno uporabljam paypal kjer se le da, za moje pojme je najhitrej?a in easy varijanta pla?evanja.

Za kupca ve?inoma ?e brezpla?na. :bravo:

 

Ampak ?e sem prav skontal tale paypal je potrebno vpisat ?tevilke eurocard kartice?

A je to ziher ?

Aleksander

V?eraj smo bili ?e pred propadom, jutri pa bomo naredili en velik korak naprej !
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.