Skoči na vsebino

stala mazda..


Priporočeno sporočilo

Evo prije koji dan sam imal malo pove?e probleme sa svojim vozilo; naime ostavil me na cesti i to u subotu nave?er.. na popravku je bil skoro pa 10dana; a mjenjal sam sve dole navedeno..

 

ovim putem bi se i htio zahvaliti BOBI-u koji mi je dosta pomogel kaj se getribe ti?e; ali i cruncarsu koji je bil moralna podr?ka! :bravo:

 

evo nekoliko slika koje sam tejkal da vam poka?em kaj me sve jebalo..

 

Objavljena slika

slika 1. - ukratko, to su svi djelovi koji su promjenjeni tokom ove egziibicije; (getriba, lamela, korpa, druk lager ...)

 

Objavljena slika

slika 2. - evo i sa zadnje strane tko nije videl getribu kak zgleda..

 

Objavljena slika

slika 3. - lamela, skoro pa zgoreta..

 

Objavljena slika

slika 4. - getriba pod raznim kutem.. (evo ova luknja ljevo od moje ruke; u tu luknju ide poluosovina i nutra je kri? od 4zup?anika koji vi?e i nije sad kri?..

 

Objavljena slika

slika 5. - getriba - dio koji ide na makinu.

 

Objavljena slika

slika 6. - neka tamo osovina..

 

Objavljena slika

slika 7. - druk lager

 

Objavljena slika

slika 8. - korpa strana 1

 

Objavljena slika

slika 9. - korpa strana 2

 

Objavljena slika

slika 10. - sastavljena mazda

 

evo; potro?ena je moja mjese?na pla?a na ovo sve gore navedeno.. tak da sam malo jo? u transu; ali kad sam sjel u nju i provozal se njome; trnci se pre?li kroz mene - makar je bilo obla?no i spremalo se na pljusak - otvoril sam prozore i pustil vjetar u kosi i samo u?ival u radu ma?ine.. jebi ga; to je osjećaj...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

reci, jeli filing kad si "back on the road" :);)

 

sad ima? 100k km mir :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.