Skoči na vsebino

z 350


Guest DANDO1

Priporočeno sporočilo

res je lepo sva se peljala.ampak kaj sem moral do?ivet.?el sem lepo, ne povem kam v lj reg. oz po prometno in tablice.ra?un iz nem?ije ni dober papirji niso dobri.fak, sem m islil da je konec sveta.kaj ni dobr, kako.noru, grozil, j. vse po spisku, pokli?te policijo, ker bom vse razf., sem mislu da je vsega konec.grem drugam se za silo pomirim, tamala me miri,tam sem pa vse uredil,kak sem bil jaz sre?en ?lovek, to se ne da opisat, to se ne da opisatz, kakor ne trpljenja in kalvarije, ki sem jo pre?ivljal pol ure pred tem.zdaj smo pa sre?ni.?e me pa zdravje zapusti , si pa ?elim zna?ko mojega nisija na nagrobnik tisto spredaj z odbija?a.joj, kako veselje je to v srcu.?e tablico po naro?ilu, pa smo popolni.dost je...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 186
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

v torek sem vlo?il in pla?al tablice po naro?ilu, 40.000 sit s takso.Danes sem klical na ig, kjer jih delajo in lepo prosil, ?e se da kaj prej, ?akalna doba na lepe o?i nekje 10 dni naprej,Mi je zelo prijazna gospodi?na, vem da je tudi lepa, ker sem bil tam, obljubila, da se bo potrudila, da bi bile jutri tablice v ljubljani.Torej, Bog pomagaj!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dando,BTW,popravi si model avta pod tvojim imenom,vidim,da od navdu?enja nisi mel ?asa to spremenit! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:danzoman: no in da zaj jast opi?m vo?njo s takim strojem glihkr sm pr?u nazaj me je ?ef furu s svojmu 350z cabrio delanem za ameri?ki trg s tristo konji in fak kr tresem se kva to dela 240 po obvoznc wiiiiiiiii.jao dando kai ti zavidam in vsem ka imajo take stroje :unsure:
banner1ydl6.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dobesedno se ne hvalim ampak to pa so u?itki pa zvok...jao lepota kaj sem jaz nabavu!?e ?tiri dni se nisem peljal z njim niti metra, ker mam dela preve?, ampak vzela si bova jaz in moj nisi ?as zase.

 

 

 

:danzoman: jp zvok pa najbol useka pr tem avtu :mi pijemoo:

banner1ydl6.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

:whatever: jebe? ti mazde B)

 

Js ponavad kako predstavnico ?enskega spola raje. :hohoho::hohoho:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:whatever: jebe? ti mazde B)

 

Hmmm,malo mo?ne besede..... :whatever: Si se ?e peljal gdaj z RX8 in izku?enim ?oferjem v njej?? Ali pa z katerim od modelov MPS?? <_< Se ne re?em,da Nissan ne gre,samo ne more? tak na hitro sklepat neka dejstva.... <_< Poleg tega si do pred kratkim vozil Mazdo,tak da..... :unsure:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

fantje ne se kregat, mazda nissan honda vsak ima za vsak okus nekaj hudega in dobrega.pred dnevi so me vpra?ali doma, kako to da ni mat?zda, ker sem ?e deset let na mazdah.odgovoril sem, ker mazda ni ali pa ?e ni naredila tako lepega in dobrega avta kot je z350.mislim , da je odgovor po?ten, ta avto me je o?aral, je vreden samega sebe.tako to pa? je v mojem srcu.rad mam svojega nisija.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma,noben se ne krega.... :P Se meni je Z350 ful huda zadeva,samo kot sn ?e omeno,meni pa? ni pri?o v po?tev,ker je dvosed,mi smo pa 3je doma! :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja men je pa ta avto res sam za life.za nekoga ?isto odve? sam se tud najve?krat vozim sam oz z deklino, otrok je star 13 let , ve? no?e iti z nama, ?e gremo pa skup jih je pa itak ?e tri mazde pa jeep, za pozimi.

je tud moji zadi?ala rx 8 sam sem ji reku da ji raj dodam pa naj si kupi nissana murana, ki je pa od jeepov spet zame najlep?i avto.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.