Skoči na vsebino

z 350


Guest DANDO1

Priporočeno sporočilo

lepo!!!

 

veliko varnih km!!! :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 186
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Lep avto svaka ?ast! Tud kle po dom?alah se en z oran?nmu nissanom 350 Z voz okol pa usaki? k gre mem kr trdga dobim (mal za ?alo mal za res). Res lep voz! Lepo ravnaj z njemu pa bo ?e doug tvoja ljubezen! Velik varnih km! ?estitam!!! :jupiii:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

DANDU1 ni ti treba odgovoriti ?e no?e?, ampak zgolj informativno:

Koliko (+) oziroma (-) 30 kЄur si dal…??? :whatever::whatever::whatever:

 

ni bil poceni, je bil pa ugoden na takega kar sem dobil, bolj?i bi bil samo ?e iz trgovine, pa mi denar ni igral veliko vlogo, ?eprav sem dal skor vse, s tem, da sem zadr?al ?e vse tri mazde.ko se pogovarjam o mojem nisiju, se o denarju no?em.najve? bi zanj od?tel, ?e bi ga pla?al z du?o, da ga ne bi dobil.edino reg in kasko to pa je mal velik, s 50% pride 500.000 tiso?.ni? zato, da se le moja zverinica pelje varno in elegantno.prvi? kar zjutraj naredim je, da ga pogledam skozi okno, ?ele potem vo??im dobro jutro osebi poleg mene.zaenkrat je tako in s tem ni ni? narobe.smo pa? na fri?no ZALJUBLJENI!Ha...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

smo pa? na fri?no ZALJUBLJENI!Ha...

 

Prednost take ljubezni je, da te ne more prevarati in, da se ne spogleduje s tistim, ki ima ve? denarja.

 

Sedaj je samo tvoja, ....brezmejno TVOJA..... :ljubezen::ljubezen:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

oblika kaj pa vem, pa prelahek je rx8, dvosed, hvalabogu, se bom vsaj sam vozu, famili pa doma.

 

RX8 je prelahek ? Kaj pa zelis s tem povedat ? Si pa prvi, ki so mu vsec tezki avti. Jaz ne vidim nobene prednosti, ampak res nobene, ce je avto tezji.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dugace pa cestitke ob nakupu. Dobra izbira. Ko/ce bos pa delal tuning, ti pa priporocam da kupis vse kar rabis naenkrat in naredis res vse tako kot je treba in ne polovicarsko. Temu avtu res manjka turbina, pol se pa zacne veselje ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

DANDO, ker hud avto. :danzoman::bravo: upam, da te bo obogal tvoj zlati NIS.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

RX8 je prelahek ? Kaj pa zelis s tem povedat ? Si pa prvi, ki so mu vsec tezki avti. Jaz ne vidim nobene prednosti, ampak res nobene, ce je avto tezji.

 

nisi ti da ob?utek, zelo dober in varen ob?utek, kot da sedi? in se pelje? v oklepniku.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nisi ti da ob?utek, zelo dober in varen ob?utek, kot da sedi? in se pelje? v oklepniku.

 

Dobro, ce bi imel kaksne preference bi si kupil armiranega S-a :P

Za sportnika je pa vseeno fajn da je cim lazji. Lazje pospesuje, boljse zavira in bolj je vodljiv skozi ovinke :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bog ne daj, ampak ?e se nepredvidoma ustavi?, je pa tudi pomembno kako te zavaruje, tukaj je med mrx8 in z razlika.tudi hi?e se ne zidajo da so ?im la?ji materiali, ampak protipotresno itd.nih?e ne gleda na to ampak na ?alost in potem pogojno je treba ra?unat tudi s t em.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

potem pa si sezida? avto ki bo imel proti potresno konstrukcijo,ki bi tehtal tam okoli 10ton in imel motor od ladje...... :hohoho:

 

je pa res da se je razlika peljati v kaki 2tonski limozini kot pa v kakem obi?nem avtu!!!

Ma pa zato ?portni avto bol?o aerodinamiko da ga ti??i v tla in je zato lahko la?ji!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vse takse , davke , homologacijo, zavarovanja sem pla?al, zdaj grem samo ?e po tablice ene na x, ker moram svoje po naro?ilu ?akat 10 dni, in po desetih dneh znova pla?at novo prometno dovoljenje, te tabla do takrat pa v uni?enje, samo , da ta dr?ava slu?i many.saj drugje od mene itak ni? ne dobijo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.