Skoči na vsebino

ponočnjaki


Guest DANDO1

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 1,8k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Kadar me sred noci zvije v trebuhu pa sedim na straniscu, vedno rad pridem to napisat v to temo:D Upam sam da bo hitr minil ker moram na siht :zvizga:

 

sam to bi bolj pasal pod jamralnik :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

poker pa te scene pa sevede za virtualen denar za tapravga ?e ninam dost izku?enj :blush:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

gorke ?tajerke obdelane, zdej pa spat, lahko no? :P

 

Da da!! sam lahko teb govort... jaz sem moral ?e do LJ se spravit... amapk zdaj sem doma in grem po?asi spat! Ko se zbudim bo pa use belo... meni pa verjetno ni? jasno :blush:

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da da!! sam lahko teb govort... jaz sem moral ?e do LJ se spravit... amapk zdaj sem doma in grem po?asi spat! Ko se zbudim bo pa use belo... meni pa verjetno ni? jasno :blush:

 

sej ti nebi blo mus it u LJ XD

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej ti nebi blo mus it u LJ XD

 

Vem vem. Do nekje polovice poti je bilo uredu, potem se mi je pa za?el spat in mi je bilo ?al da sem ?u u Lj, ampak klima dela svoje tko da sem varno pri?el domov.

 

 

Zdele pa ravno iz ve?ernega driftanja priletela s sosedom (viper) potem sva pa ?e na?o ulco skidala, da bo zu3 manj dela B)

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vem vem. Do nekje polovice poti je bilo uredu, potem se mi je pa za?el spat

 

heh to se je men vedno dogajal kadar sm ?ou z LJ oz. podobne destinacije dam, u glavnem ni se lih za zajebavat <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
    • Lani avgusta na tehničnem niso nič opazili...
    • Po parih mesecih obupnih poizkusov končno uspelo. Naša tamala ima na svojem otroškem koleščku 11 redni zobnik in SLX menjalnik. 3 mesece sem se zaj... da bi ji ga naštelal, pa ni ratal. Vsi so mi prodajali teorijo da je ziher skrivljen nosilec menjalnika ali pa menjalnik sam. Iz dojčland naročil orodje za ravnanje nosilcev, poravnal v nulo, pa spet isto sranje. Potem pa danes (končno) opazil, da zobniki rahlo poplesavajo ker očitno en šalabajzer na drugem koncu sveta ni znal zategnit ringa kasete. Zategnil, in sedaj vse dela BP. Ampak je pa trajal.  
    • CIA V opozorilo ostalim da se ne nagibajo na rusko stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.