Skoči na vsebino

Ispusni nastavek


Lenuh007

Priporočeno sporočilo

Najprej vas vse lepo pozdravljam kot lastnik nove Mazde 3 in kot nov clan na Mazda-si forumu.

 

Moram priznati, da me zelo moti izgled izpusne cevi take, kot je original. Zato sem si umilil, da bi dal nastevk na njo.

 

Iscem koncnik izpusne cevi kateri bi bil privarjen ali le privit, izgledal pa bi: kromirano, ros frei, ali carbon in bi bil rahlo jajcaste oblike (kot Porche :P )

 

Lahko bi ga dal naredit. Se prej me pa zanima, ce kdo slucajno ve za kaksen koncnik, kakrsnega sem opisal?

 

NLP Hvala,

Lenuh007

LP Lenuh007

m3cw8.jpg

wrcwn2.jpg

slobg8.jpg

9526mg9.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v vsaki bolje zalo?eni trgovini z avtodeli in opremo se dobijo nastavki za privija?it (pa ponavadi tudi za privariti)

lahko pa povpra?a? pri kak?nem lokalnem izdelovalcu izpu?nih sistemov, ali pa npr. pri Lau?-u, Novak-u, ...

nastavki za privariti so ponavadi od 3 pa do 10 jurjev, odvisno od velikosti in oblike...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za odgovor.

 

Mogoce bi mi koga priporocal?

 

A je mogoce ze kdo, ki je naredil svojo ispusno cev iz kompozitnih vlaken?

 

LP Lenuh007

LP Lenuh007

m3cw8.jpg

wrcwn2.jpg

slobg8.jpg

9526mg9.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

priporo?at ne znam, jaz sem do sedaj vedno mel nastavke postru?ene iz INOX cevi...tudi za mx-o mam nekaj v delu... fotke bodo ?ez par dni...

 

aja, vem da je nastavke en tip prodajal v MB na avtosejmui po 4- 6 jurjev, pa mogo?e ?e na kaki tuning prireditvi v tujini, ali pa kake ?tacune v italiji....

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.