Skoči na vsebino

The Re-make of.....


David

Priporočeno sporočilo

Evo zdej bom najprej ponorel... ker sem 1 uro pisal post in mi je bleknil ra?unalni.... in seveda tudi vse kar sem napisal.... Ok priznam da je bilo tega fuuuuul....sam kakorkoli.... bom tokrat skraj?al zadevo... <_<

 

Prej?nji teden sem se odpravil NEKAM!!! Zakaj nekam.... ker sem bil nekje ma?ki za hrbtom... oziroma v nekem kraju ki sploh ne vem ?e obstaja na zemljevidu...... :hohoho:

 

Bil sem v vasi Delnice, mislim da je to ob?ina ?IRI.... in kot nekateri ?e veste tam ?ivi en hm.... ne morem se druga?e izrazit... perfekcionist aka. yavarya aka. Bostjaaaaan!!!! :prstgor:

 

Torej ta zgodba bi se lahko za?ela tudi tako kot v eni pravljici za katero se ne morem naslova spomnit.....

 

Za 9imi gorami...

za 9imi dolinami....

za 9imi hribi...

... je ?ivel en ?krat ki pravi:

 

MA PI***A KJE JEST ?VIM?????

 

No s to razliko da v tem primeru sem bil ta ?krat jaz ki sem se spra?eval kdo za vraga me je spravu u te hribe..... :aaaaa:

 

Kakorkoli.... vsa zadeva se je obrnila ko sem pri?el h Bo?tjanu domov..... RESNI?NO LEP KRAJ...

No seveda sva zaradi razmeroma pozne ure takoj spravila...aaam.... oziroma se je bo?tjan spravil nad avto, jaz sem se pa samo pametnega delal.... :aaaaa:

 

No pol sem ga pustil malo pri miru ker me je klical njegov o?e... da mi mora pokazat gokart.... Hm...

Kak gokart zdej???? Ej... doma so nardili ?isto pravi "offroad" gokard s popolnim vzmetenjem, disk zavore na vseh 4ih kolesih in motor od Vespe 200ccm..... AAAAA divja stvar... resni?no.... to leti kot sneta sekira... in ker sem po du?i malo divjaka sem seveda nazaj pri?el usa popackan od trave, blata, vode... :aaaaa:

 

Pol sem se spet ?el do Mojstra pogledat ?e mi je mogo?e ?e za?gal avto.... in glej ga zlomka... avto cel in en xenon ?e sveti.... :blink: Kaka razlika ej!! NOROOO!!!!

 

Objavljena slika

 

No pol me je spet odvlekel njegov o?e stran da mi poka?e kaj je leto?njo zimo ustvaril..... hm.... ?e drugi?!!!!!

In me pelje za hi?o.... odkrije cerado in :blink: Naredil je ?isto pravi multifunkcionalen mini traktor.... in to z motorjem od vespe 200ccm..... ?zmeden?

Poigral se je celo s prenosti, tako da ima traktor?ek 6 prestav naprej in 6 nazaj..... NORO!!!

 

No in spet sem pri avto.... KON?ANO!!!!

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

... se je samo meni zdelo da je.... <_< amak yavarye ?e kar nekaj ?aril po avtu... osebno nisem videl ni?... ampak on se dr?i na?ela ...al nardimo za prav al pa sploh ne nardimo..... Ko sem malo bolj podrobno pogledal v motor sem ?ele videl kaj je ta tip ustvarjal.... Use je naredil, oblikoval, rezal, vrtal, bla bla bla tako da ni videt NI?!!!! In on ?e kar ?aril po avtu...da ni ?e kul za njega.... :nevem:

 

Kakrokoli..... ?e enkrat hvala Bo?tjanu za DOLI?NO opravljeno delo....

 

...in zdej ?e "ustrahujem" folk with my new xenon powered lights.....

 

 

Over&Out

 

daVid

 

 

P.S. ?al ni ve? slik iz tega dogodka ker sem imel ?e ravno tolko baterije da mi je uspelo to sliko naredit.... vseeno pa upam da sem dovolj nazorno povedal in opisal dogajanje..... Torej... vsi v Delniceeeeeeeeee!!!!!!

 

 

Aja.... kupil sem ?e med od njegovega o?eta.... yummy.... ful dober med!!!!!

 

 

Zdej pa res over&out

 

daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bo?tjan....js sm naslednji!!!!!

Be ready for this!! :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?imprej slikaj vse!!! ho?em videt. zdaj se ti bojo pa na AC ?e bolj umikali, he he. aja, lepo lepo.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej sam je res dober feeling na cesti.... eno je to da je zdaj skoraj dan 24/7... drugo je pa "spo?tovanje" na cesti.... prej sem mogu kdaj kako lenobo z ?migavcem al pa z blinkom premaknit s prehitevalnega pasu.-... zdej pa hm..... 100m prej se ?e umaknejo..... :bravo::jupiii:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sem ti rekel, he he. :bravo:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.