Skoči na vsebino

izlet z balonom-slike


uklopko

Priporočeno sporočilo

Dan!!

 

Danes je napo?il dan ko sem se odpravil v nebo!!!In sicer z balonom,odleteli pa smo ?ez celo ljubljano sam polet pa je trajal dobro uro!!!

bilo je noro do?ivetje in glede na to da je bilo treba ?tartat ?e ob 7:30 se zadeva izpla?a!!!!

?ele iz zraka nekatire stvari pridejo do izraza!!!(slike so malo mootne zaradi vlage v zraku)

Priporo?am!!! :bravo:

 

Takole zgleda ?tart in polnenje balona, seveda pa ne gre brez forumske majice v zraku :bravo:

post-363-1155983717.jpgpost-363-1155983758.jpg

 

Takole zgleda prvih 50m od tal :blink:

 

post-363-1155983859.jpg

?e nekaj slik iz zraka in med njimi SKRIVNOSTNI KROG :ne vem:

 

post-363-1155983996.jpgpost-363-1155984046.jpgpost-363-1155984085.jpg

post-363-1155984128.jpgpost-363-1155984165.jpg

 

Zadeva potuje zelo po?asi tako da ima? ?as si ogledati vse okoli sebe in ni nobenega straha pred kako vrtoglavico!!!

Kar se ti?e pa pristanka vse ok in sledi seveda balonarski krst!!!!!

post-363-1155984364.jpg

Skratka vse je potekalo pa na?rtu piloti in organizacija pa si zaslu?i pohvale!!

lp

uro?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najbolje da si kare tle ogleda? zadevo!!!

 

WWW.baloni.com

 

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala ful si prijazn!!! :angry::angry:

 

Objava je v temi galerija kar pomeni da so slike notri!!!

Res pa ni slik od MAZDE notr-je pa? do?ivetje!!!

 

 

?E TA PA TOK MOTI,

NE VEM ZAKAJ POL NISI TE?IL ?E OB KAKI OBJAVI Z NISANOM,ALI FILM?KOM K NI O MAZDI V PRETEKLOSTI!!!!!!!!

 

P.S.SE NE MISLIM PREKLAT S TABO!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne kapiram kaj ima to zvezo z Mazdo ali pa vsaj avtomobizmom :ne vem:

 

Admin! Premakni v krneki

 

Pa kaj si tolk na?pi?en? Na tem forumu ?e marsikaj nima neposredne zveze z Mazdo ali celo avtomobilizmom pa se noben ne prto?uje, ?e je tema zanimiva. In Uklopciceva zagotovo je. Je zanimiva izku?nja, fotke pa so tudi lepe. Vezo pa ima tudi, saj jo je napisal ?lan foruma, pa ?e maj?ko od Mazda foruma ima oble?eno ;) U glavnem fantje, ne se razburjat, ?koduje lepoti :hohoho::hohoho::hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne kapiram kaj ima to zvezo z Mazdo ali pa vsaj avtomobizmom :ne vem:

 

Admin! Premakni v krneki

 

Hej Ukolp?i?, tudi taki morejo ?iveti. Meni se zdi pa prav fajn, da si nam pokazal svoj izletek v vi?ino, si mi dal idejo!!! :ouje: A ti je kaj u?lo v hla?e???

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hej Ukolp?i?, tudi taki morejo ?iveti. Meni se zdi pa prav fajn, da si nam pokazal svoj izletek v vi?ino, si mi dal idejo!!! :ouje: A ti je kaj u?lo v hla?e???

 

Breskvica, pome?ala si. Fantom uide samo kaj ven iz hla?... ;)

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Breskvica, pome?ala si. Fantom uide samo kaj ven iz hla?... ;)

 

No ja. V kon?ni fazi vam res kaj prileze ven iz hla?, sam naprej vam pa mora prilezti ven iz telesa v hla?e (?e imava v mislih isto stvar) :hohoho: Sicer pa vi sami najbolj?e veste, kako to gre. Jaz nimam pojma o tem. Sem pa? blond!!! :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja. V kon?ni fazi vam res kaj prileze ven iz hla?, sam naprej vam pa mora prilezti ven iz telesa v hla?e (?e imava v mislih isto stvar) :hohoho: Sicer pa vi sami najbolj?e veste, kako to gre. Jaz nimam pojma o tem. Sem pa? blond!!! :hohoho:

 

 

Jaoooo...... :aaaaa:

 

 

Mazda pokvarjenci.press..... :hohoho:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja. V kon?ni fazi vam res kaj prileze ven iz hla?, sam naprej vam pa mora prilezti ven iz telesa v hla?e (?e imava v mislih isto stvar) :hohoho: Sicer pa vi sami najbolj?e veste, kako to gre. Jaz nimam pojma o tem. Sem pa? blond!!! :hohoho:

 

 

Ja, ja, kot ti pravi?... Ne grem se ve?, ker imam ob?utek, da ne bova pri?la do konca :hohoho::danzoman:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kako se takoj uda?!!!! :(

 

ej najbol zatre? blondinko tako da se sam pobarva? na blont!!!!(JO TAKOJ STRAH PRIME)konkurenca pa?

Ona pa takoj za?ne razmi?lat keri je pol bol blont!!!! :bravo:

 

pri meni uspeva :D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kako se takoj uda?!!!! :(

 

ej najbol zatre? blondinko tako da se sam pobarva? na blont!!!!(JO TAKOJ STRAH PRIME)konkurenca pa?

Ona pa takoj za?ne razmi?lat keri je pol bol blont!!!! :bravo:

 

pri meni uspeva :D

 

Ma nisem se vdal, haloooo, samo pri tej temi ne pride? do konca. Izku?nje stari-moja :ljubezen: je tud blond in mava ?e 15 let odprto to temo... :hohoho::hohoho::hohoho:

Sem se pa ?e ve?krat tud sam na blond pobarval, pa nisem opazil kak?ne bistvene razlike, vsaj doma ne... :hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kako se takoj uda?!!!! :(

 

ej najbol zatre? blondinko tako da se sam pobarva? na blont!!!!(JO TAKOJ STRAH PRIME)konkurenca pa?

Ona pa takoj za?ne razmi?lat keri je pol bol blont!!!! :bravo:

 

pri meni uspeva :D

 

Prav ima?, sedaj ko si se pobarval na blond si mi huuddaa konkurenca!!! Imam prav no?ne more!!! :ouje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hahaha the worst nightmere!!! :bravo:

 

Blondinke bee ware of noware :hohoho::hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • X2 strmo? Pol rabiš pa dereze in cepin ne pa kolesa.
    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.