Skoči na vsebino

Mehanik v Ljubljani


David

Priporočeno sporočilo

Evo banda... rabim pomo?...

 

 

Sodelavec i??e enega navadnega mehanika da bi zamenjal zobati jermen na alfi 156.... torej kaki gara?ni majster....

 

 

thx in advance....

 

 

daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo David, tle ma? cifro od enga dost zaneslivga in kar spretnega majstra, s kerim sem bil ponavad zadovoljen!

 

Matej - LJ - Sostro, tel: 041 693 957

 

Pa niti slu?ajno ni drag in ne nateguje, upam da sem ti kaj pomagal! :bravo:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo David, tle ma? cifro od enga dost zaneslivga in kar spretnega majstra, s kerim sem bil ponavad zadovoljen!

 

Matej - LJ - Sostro, tel: 041 693 957

 

Pa niti slu?ajno ni drag in ne nateguje, upam da sem ti kaj pomagal! :bravo:

 

thx a lot.... bom posredoval informacijo...... :bravo:

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej odgovor zgoraj omenjenega mehanik....

 

 

Citiram

 

"Alfe ne bom ?raufal ker se mi je ena kur**eva 33ka zamerila, in zato alfe NE BOM ?raufau"

 

 

:aaaaa:

 

 

 

torej banda... i really need another one......

 

 

Papa

 

 

daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej odgovor zgoraj omenjenega mehanik....

Citiram

 

"Alfe ne bom ?raufal ker se mi je ena kur**eva 33ka zamerila, in zato alfe NE BOM ?raufau"

:aaaaa:

torej banda... i really need another one......

Papa

daVid

 

 

..hehe...to je reku tud men mehankar iz ?martna pri novih jar?ah....v glavnem neki tazga: alfe se ne dotaknem za noben denar (pravi da zaradi slabih izku?enj) :hohoho:

 

David poglej mal na alfa forumu kje jih fantje servisirajo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,re?i kolegu naj raj?i Mazdo kupi,to mu bo vsaj keri upal kaj po?ravfat,?e bo ?e kaj narobe,ampak itaq da ne bo! :P:hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najbr? ste ?e sli?al, rek, da je ALFA kt deklina, ?e se ji ne posve?a? dovolj, te hitr prevara - z mehanikom! :hohoho:

 

NO pr takile novi 33ki, o?itno ni bilo kemije ?e od za?etka! <_<

 

Lohk verjame?, da sem bil v tistih ?asih zelo ponosen na ta avto, ki ma v bistvu ?e danes en poseben pridih. Zdi se mi, da je bla z moje strani kemija kar ta prava, ampak kontra pa zgleda ni ?lo :D
V?eraj smo bili ?e pred propadom, jutri pa bomo naredili en velik korak naprej !
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.