Skoči na vsebino

ABS lu?ka


Priporočeno sporočilo

?iv!

 

V?eraj mi je med vo?njo za?ela goreti ABS lu?ka. Ko sem avto ustavil in ponovno dal kontakt je bilo zopet tako kot ponavadi - lu?ka se je pri?gala za kako sekundo in nato ugasnila. Danes zjutraj se je zgodilo enako, samo da lu?ka po kontaktu ni nikoli ugasnila. Ko sem se pripeljal v slu?bo sem avto zopet ugasnil in dal kontakt in zopet je bilo vse OK, se pravi, da je ugasnila takoj po danem kontaktu.

 

Kaj mislite, ali je samo kaj svinjarije na konraktih, ali naj za?enem paniko ?zmeden? ? A se je komu ?e dogajalo kaj podobnega?

 

10X,

G.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?iv!

 

V?eraj mi je med vo?njo za?ela goreti ABS lu?ka. Ko sem avto ustavil in ponovno dal kontakt je bilo zopet tako kot ponavadi - lu?ka se je pri?gala za kako sekundo in nato ugasnila. Danes zjutraj se je zgodilo enako, samo da lu?ka po kontaktu ni nikoli ugasnila. Ko sem se pripeljal v slu?bo sem avto zopet ugasnil in dal kontakt in zopet je bilo vse OK, se pravi, da je ugasnila takoj po danem kontaktu.

 

Kaj mislite, ali je samo kaj svinjarije na konraktih, ali naj za?enem paniko ?zmeden? ? A se je komu ?e dogajalo kaj podobnega?

 

10X,

G.

 

prvo se loti morebitne svinjarije, potem preveri stike kablov, ?e bo isto, pa lahko za?ne? zganajt paniko :)

 

oz. pelje? na servis...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Majstr 100 ti je crknil abs senzor na zadnjih kolesih, ?e pa ?e ni do konca pa ?e bo. Cena cca 18 ksit.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf, to bi znalo bit to. Zadnje bremze mam itak ?e bolj boge in jih nameravam spedenat na naslednjem servisu ?ez 4K km. Ta senzor pa itak ni bistvenega pomena, ali pa??

 

Ko ti sveti lu?ka za abs ti pa? abs NE dela, tako da ti pri hudem zaviranju kolesa blokirajo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Jaz sem imel isti problem.

 

Na servisu so rekli desno zadaj je senzor fu?. Sem si nabavil rabljenega,

zamenjal, zadeva ni ?pilala (je pa res, da sem imel problem, ker se

notranji konektor novega senzorja ni ujemal z mojim, sem pa? stvar prilotal).

 

Ni delalo.

 

Potem ?ez par dni je pri?el tehni?ni in zadevo sem re?il tako, da sem

podrl pol armaturne (slika pripeta :blink: ) in izklopil lu?ko za ABS. Ob tem sem potegnil ven

?e ABS varovalko izpod havbe... :hohoho:

 

Zdaj nimam ve? ABS-a. Ne da se mi ukvarjat s tem trenutno.

 

Za senzor enkrat re?ejo da je nov 18k enkrat 40k. Jaz jim ne verjamem ve? ni?.

 

post-650-1160763534.jpg

 

IPB Image

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.