Skoči na vsebino

TUNING scena vabi k sodelovanju


TUNING scena

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni vsi, ki vam avto ne pomeni le prevoznega sredstva!

 

Smo nova revija v Sloveniji, ki na svojih straneh predstavlja predelave avtomobilov slovenskih lastnikov, pokriva vse avtomobilisti?ne dogodke in vas seznanja z novostmi na podro?ju tuning-a, styling-a ter avtoakustike, zato bi vas radi povabili k sodelovanju.

 

V vsaki ?tevilki revije TUNING scena bomo predstavili vsaj en slovenski klub ali dru?tvo. Objava predstavitve je brezpla?na.

 

Prosimo Vas za posredovanje gradiva (cca. 2000 znakov ter cca. 5 fotografij), iz katerega bomo pripravili predstavitev.

info@tuningscena.si

 

Prosimo vas tudi za to?ne podatke, kot so naslov kluba, telefonska ?tevilka, kontaktna oseba, ?tevilo ?lanov ter aktivnosti, saj poleg vseh drugih zanimivosti pripravljamo tudi koledar dogodkov za sezono 2007.

 

 

Veselimo se sodelovanja z Vami in Vas lepo pozdravljamo!

 

 

 

TUNING SCENA

www.tuningscena.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 61
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

ALO Boby ,Poky..... in vam podobni kaj pa vam je :angry: nekaj slikic in nekaj komentarja sestavit pa res ni problem imamo zelo lepe avteke mad nami ne vidim problema zakaj ne bi jim dali nekaj slikic nekaj napisali o nasih druzenjih pa se dobra reklama za nase mazdice in nas forum :vesel:

gremo na?i.....

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v bistvu ne-dru?tvo, he he. sam bi bilo fajn ta lep?e, ta bolj?e primerke iz foruma na en foto se?n peljat, pa eno lepo, romanti?no zgodbo napisat.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e mi kdo napi?e kak?en naj bi bil ?lanek bom ?e nakaj skupaj sklamfal.Ne vem to?no v kakem stilu naj se pi?e.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

yavar, napi?i da avto povezuje ljudi,kak je nastal na? forum, da tud mi delamo neuradne testne vo?nje,piknike,sodelujemo na dragih(ala reddevil)...bla bla bla....sej zna?.

ajde...!!!

 

Pol naredim kao neko predstavitev foruma in ?lanov, vizijo-namen foruma ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pa je napisal v prvem postu,da gre za predstavitev klubov,dru?tev in torej tudi forumov! <_< In gdo se najbolj?e predstavi,?e ne sam! :P:bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako nekako :D

 

Ok do konc tedna bom nekaj probal skupaj spravit, pol pa naprej.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh saj slike lahko damo iz sre?anj. Recimo iz Rakitne nalepimo slike avtov. Iz Trojan slike ljudi (oziroma tam ko nas je ve? na sliki). Pa dodamo ?e kak?no zanimivo sliko z ljudmi na katerih se vidijo majice. naprimer una slika zmagovalne ekipe na Japfestu, kjer izgledajo res simpati?ni. :D

Evo sicer je tole le moj priblisk kako naj bi zadeva izgledala ampak pomoje bi bilo kaj tak?nega super reklama, ki bi poudarjala, da smo Mazda?i zelo dru?abna bitja. :bravo:

Mi pa za spremembo nismo klub. Smo pa zato ena velika sre?na Mazda dru?ina.

Pa za?nimo na za?etku. Mazda forum je bil ustvarjen xxx... Namen foruma so naslednje tri to?ke:

////?e se ne motim si na?tel nekaj takega na 1. JapTeam sestanku////

1. Medsebojni nasveti in pomo? v zvezi z na?imi avtomobili in tudi na splo?no

2. Spoznavanje Mazd in novice v zvezi z to izredno kvalitetno znamko.

3. Dru?enje in zabava.

 

Iz skromnih za?etkov se nas je nabralo na trenutno xxx uporabnikov. Vsak dan nas je na forumu vsaj xxx in tedensko preko xxx. Da pa ne ostane vse le pri internetu se vsak mesec dobivamo v LJ. Poleg tega vsaj enkrat letno nekdo od foruma?ev organizira piknik. Letos smo imeli naprimer dva; Mazda Painball Piknik in Piknik Na Rakitni. Nekateri na?i foruma?i nas zastopajo tudi na raznoraznih tekmovanjih s svojimi Mazdami od drag dirk, preko avtoslaloma, do stylinga. Udele?ili smo se tudi 1. sre?anja japonskih vozil, kjer smo Mazda?i pobrali kar 3 od 4 nagrad na dru?abnih igrah in dokazali, da smo ena najbolj dru?abnih in homogenih ekip kljub temu, da nismo uradni klub.

Na?e Mazde nas res zdru?ujejo v eno veliko sre?no dru?ino kjer si torej pomagamo na vseh podro?jih, se dru?imo in zabavamo tudi izven foruma. ?e ste tudi Vi navdu?en lastnik Mazde se nam pridru?ite na www.mazda-si.net, izgubiti nimate kaj, pridobite pa lahko ogromno.

Recimo nekaj takega. :rozico: Ampak to je le moje skromno mnenje, spisano pod vplivom nedavnega pisanja predvolilnih obljub. :hohoho:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Heh, kake hude debate o porabi... @Slivkazih ne racuna koliko porabi z bt-jko....ampak pride na cilj.. .nekako tako tudi jaz gledam na voznjo z ICE....lahko se cijazim 130km/h ali pa 180km/h v nobenem primeru pa ne gledam na porabo ker mi je vseeno....vem pa nekaj (imam tudi kolege,ki hodijo na dopust in furajo 100km/h) , da bi se mi v tem primeru odtrgalo....da se bom zaradi porabe cijazil po ac 100na uro....ne hvala😉🤣, sem raje doma  , ccc
    • Tako že dlje časa iščem 350Z in zdej mam nekaj nagledanga in me zanima,  če ima kdo kakšen kontakt na mehankarja, ki se z njimi ukvarja? Oz. če poznate koga, ki je že lastnik tega avtomobila in imate njegov kontakt? Hvala v naprej.
    • Sorry 2.0 in 120km je no go....pa pišite kar hočte...pol je bolje vzet 0.99 turbaka , vsaj pri vseh dajatvah in zavarovanju prisparas....celo EV bi bil bolj primeren...
    • Mileage Impossible | I finally killed a Tesla battery due to high... WWW.FACEBOOK.COM I finally killed a Tesla battery due to high milage, presumably! This is a 2016.5 90D that has almost 2900 cycles on the battery that is as...  zanimivo
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.