Skoči na vsebino

?UM IZ POD MOTORJA


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

Sem novi ?lan foruma in tudi novoope?eni lastnik M6 2.0cd136.

Zanima me ?e je ?um vetra (od ventilatorja) pri hladnem motorju normalna stvar, namre? ta ?um ali pi? je zelo glasen ob zaganem motorju ko je hladen, pa tudi ko motor ugasnem ?e cca.20sek dela ta ?um vetra nekje od spodaj. Ali je to normalno da je tako glasen ali bi to moralo biti skoraj nesli?no ,?e sploh mora biti.

Pa ?e nekaj bi vpara?al in sicer ali kdo ve kje se da dobiti najceneje kugla menjalnika s ?tevil?nico,namre? moja je dokaj obrabljena, original pa stane 50.000sit vsaj tako mi je rekel na servisu Skorn?ekv Velenju.

Hvala za odgovor!

Grega

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni!

Sem novi ?lan foruma in tudi novoope?eni lastnik M6 2.0cd136.

Zanima me ?e je ?um vetra (od ventilatorja) pri hladnem motorju normalna stvar, namre? ta ?um ali pi? je zelo glasen ob zaganem motorju ko je hladen, pa tudi ko motor ugasnem ?e cca.20sek dela ta ?um vetra nekje od spodaj. Ali je to normalno da je tako glasen ali bi to moralo biti skoraj nesli?no ,?e sploh mora biti.

Pa ?e nekaj bi vpara?al in sicer ali kdo ve kje se da dobiti najceneje kugla menjalnika s ?tevil?nico,namre? moja je dokaj obrabljena, original pa stane 50.000sit vsaj tako mi je rekel na servisu Skorn?ekv Velenju.

Hvala za odgovor!

Grega

 

 

kolikor vem, ta ?um proizvaja ventilator klime, ki jo ima? pri?gano. Ta ventilator namre? vrti vedno, ko je klima pri?gana Ugasni klimo ter preveri, ?e ?e sli?is ?um.

mazda 323 karavan

honda civic 1.6 130hp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kolikor vem, ta ?um proizvaja ventilator klime, ki jo ima? pri?gano. Ta ventilator namre? vrti vedno, ko je klima pri?gana Ugasni klimo ter preveri, ?e ?e sli?is ?um.

 

Klima ni vklopljena, in tist zvok od klime je dosti ne?nej?i. Tu pa je zvok tulca od koder piha ta veter ali kakor bi se temu reklo in je dokaj glasno vse skupaj pri hladnem motorju, pri ogretem motorju tega ni.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mislim da je tole grelec motorja, znan kot webasto, ki je tudi dokaj glasen. Je pa ko je hladen motor se vklopi in segreje motor na delovno temperatura da podalj?a ?ivljensko dobo motorja. Nekaj v tem smilu.

 

To?no to! :bravo:

Ne skrbi vse je pod kontrolo, saj ima? vendar Mazdo! :P

Sicer pa dobrodo?el na forumu!

Kolko km pa ima avto da je kugla od menjalnika tko obrabljena?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no to! :bravo:

Ne skrbi vse je pod kontrolo, saj ima? vendar Mazdo! :P

Sicer pa dobrodo?el na forumu!

Kolko km pa ima avto da je kugla od menjalnika tko obrabljena?

 

Avto ima 104000km, vem da so realni (preverjeno) sicer je pa avto od 1.lastnika v slo.Servisiran v AUTORENT Nova Gorica.

?e kdo ve za kuglo pa bi se priporo?o za nasvet kje jo dobit.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kuglo bos moral pogledati na ebayu...drugace kot si rekel stane 51.000 (sem bil tud sam sokiran)

drugace pa lahko das kako drugo (ala momo al sparco itd)

 

tist sum pa kot so ti napisali je webasto grelc tko da ni panike

 

aja dobrodosel

lahko bi mal povedal kaksne barve je avto pa kaka slika itn :bravo:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

lahko bi mal povedal kaksne barve je avto pa kaka slika itn :bravo:

 

Avto je modre barve, letnik november 2002, 17col in 15col felgne,kupljen od prvega lastnika v slo., cena pa je bila dokaj ugodna in sicer 2,38mio sit.Zaradi cene sem ga tudi vzel in me niso motle malenkosti kot je menjalnik ro?ka in podobno. Vse na avtu je brezhibno,bomo videli v bodo?e kaj bo z njim!? :unsure:

Slik pa ?av ?e nimam ker mi je pred kratkim crknu digitalc.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto je modre barve, letnik november 2002, 17col in 15col felgne,kupljen od prvega lastnika v slo., cena pa je bila dokaj ugodna in sicer 2,38mio sit.Zaradi cene sem ga tudi vzel in me niso motle malenkosti kot je menjalnik ro?ka in podobno. Vse na avtu je brezhibno,bomo videli v bodo?e kaj bo z njim!? :unsure:

Slik pa ?av ?e nimam ker mi je pred kratkim crknu digitalc.

 

pa kje ti to najde? tak poceni :)

 

?e kdo ve za karavana, se priporo?am :D

 

btw... o keri kugli vi to klatite 51 jurjev ? (saj v evrih bo manj :P )

o ro?ici menjalnika ???? :blink:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja, gre za ro?ico menjalnika ;)

 

ta iz kataloga za rez. dele je precej draga, opcija je ?e izvedba iz Mazdine ponudbe originalne dodatne opreme:

 

Objavljena slika

 

18.954 sit , dobavljive barve: srebrna/?rna - modro/?rna - rumena/?rna - rde?a/?rna

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja, gre za ro?ico menjalnika ;)

 

ta iz kataloga za rez. dele je precej draga, opcija je ?e izvedba iz Mazdine ponudbe originalne dodatne opreme:

 

Objavljena slika

 

18.954 sit , dobavljive barve: srebrna/?rna - modro/?rna - rumena/?rna - rde?a/?rna

 

In kako misli? da bi se ta kugla obnesla na mojem menjalniku, ki je sive barve, ne vem ?e bi ?la srebrno ?rna, kaj a srebrno sive pa nimajo,ker sedaj je siva kogla :(
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.