Skoči na vsebino

Stajling MX5ke


ReDevil

Priporočeno sporočilo

V tejle temi bi rad sprejemal predloge kako popedenat moj aktualni voz, ker so v planu na njem kar orng spremembe, predvsm pa odbija?i, pragovi, zadnje krilo, vrjetn ?irjenje (sam kkih 5 cm na vsak stran) pa obvezno lakiranje komplet makine! :danzoman:

 

Sm pa trenutno total brez idej kaj narest iz ma?ince in so zato ideje dobrodo?le! :jupiii:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 123
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Marko kot prvo, kje si na?el to grdobo? ?zmeden? Kot drugo pa si poglej banner in www naslov na katerem forumu si! <_<

 

OK, kot pravi? na?i predlogi. Najprej bo treba zadevo poklepat, odbija? drug, tale je preve? podoben puzlam, ?eprav ni grd. :P

OK gremo k predlogom:

 

LSD torej Lambo style door? Tole dela celo nek dolenj?ek, ampak ne bi 2x rekel, da bi se na? Yavarye upal lotiti tega, ?e bi videl kako izgleda v ?ivo! :jupiii::bravo:

Objavljena slika

 

Glede na to, da si prista? body kitov, za moj okus nekaj diskretno po?timanega:

Objavljena slika

 

Glede na to, da ga bo treba pa ?trihniti pa bi se mogo?e lotil ?esa tak?nega:

Objavljena slika

Objavljena slika

Razen premajhnih felten mi je res zelo ful super v?e?!

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Ampak tu ni tako zanimiva zunanjost, kot je sam motor. Ve? si preberi tukaj!

 

 

 

Ker pa mi forum ne dovoli objave toliko slik naenkrat, moram objaviti ?e en post. :P

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

?zmeden?:whatever:

 

Objavljena slika

 

te slike mi no?e pokazati zato sem jo dal kot link. Se spla?a pogledati, ima lep tak v izi car tatoo, feltne pa?ejo k barvi avta (rde?e :prstgor: ) da ne omenjamo zanimivega zadnjega spojlerja. Priznam, prednji odbija? mi pa ne sede.

 

Poglej si to zanimivo predelavo! :unsure:

Kaj bi ljudje ?ele bulili v tole, ?e zdaj je pravi eye ceatcher! :jupiii:

 

Glede ?irjenja si pa ?e ne predstavljam to?no kako bi ti to naredil zato ne bom komentiral te ideje. :unsure:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ekola da ti mal pomagam!!!

men je se zmeri najbol plastika tale:post-718-1169598424.jpg

 

ena lepsih svoje vrste mi je pa tale:post-718-1169598432.jpg

 

eko kar se pa tice sirjenja ga pa jaz ne odobravam za ta voz ker mi vse oreng cudn zgledajo ko so poserjena!!!

 

seveda pa ti naredi tako da bo v prvi vrsti tebi usec! :D

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale rumena (spodnja) mi je noooro dobra, predvsem zadnji konc, tut spojler mi je v?e?! :rispekt:

 

Una plava (z nagnusnimi ?rtami) pa mi je fuuul dobr po?irjena, blatniki res svetovno zgledajo! :ouje:

 

Kva pa tale? Zadn konc - bomba! :ljubezen:

 

P.S. Spominja me bo?na linija pa zadn konc mav na S2000 kar mi je pa en najlep?ih karov vsh cajtov! :bravo:

post-342-1169648400.jpg

post-342-1169648608.jpg

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm mogo?e bom izpadel siten, ampak ReDevil ima prvo generacijo tako, da ste nekateri malo falili slike. :P Saj ne, da niso dobre MX-5ke samo vsaj jaz zase vem, da sem se kar namu?il, da sem na?el MK1 slike. :blink:

 

 

 

je vsaj en je postaderu! :jupiii::jupiii::jupiii:

 

res je cela umetnost najdt na mazdice ! <_<

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na import-tuner-shop ima? use za mazde

 

Ja,samo za RX 8 pa ne! :P

 

 

Od spredi mi je najlep?a tale baj ?traus, ko ima Ferarijevski nos , pa jasno rde?e barve! :ouje:

 

Ta je res huda ko sam vrag! :rispekt:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Marko,ta Veil side body kit poznam ja,ga vidim na ve?ih straneh,THNX vseeno! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odkr sm prej vidu tist spredn odbija? ki ga je dav ?travs, sm se odlo?u neki nardit v tej smeri in sicer bo Edotova pekarna v Toma?evem kmal za?ela kej pe?t zame (kdor ne ve - pek mu re?emo ker dela razno razno poliestrsko plasti?no ?aro)! :ljubezen:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.