Skoči na vsebino

ZMAJ in ostala banda!


mazdohist

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 2k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Jutr mi najbr? nav znesl, men bi blo bol dons, da ?e pogonm zadne evre, k je jutr colnga! :ljubezen::P

 

Najbol bi blo dans, ?e ti je ok, ?e ne pa se bomo ?e nekak organiziral! <_<

 

Mam pa dans de?urstvo u slu?bi, tko da ?e ne vem to?n kdaj bom frej! B)

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No Borut me veseli da je se je najin meet realizeru, pivo je blo dobro tko k zmeri, pica pa tud!

Za tist k sva se menila mi pa le sporo? kako se bo situacija odvila :danzoman:

Upam da te bo do jutr ?e poklicu! :mi pijemoo:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Denis, ne bo? vrjev, avto je biv prodan prej?n tork, se prav ?e edn ve? k si ga falu za mi?jo kurchino! :ne vem:

 

?koda so ga kupl neki mulci, lubitli zadnega pogona in BMW tehnike za 500 EUR! <_<

 

Bomo pa ?e naprej spremlal kva bi blo aktualno zate! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?aki, kako pa da si zdej ?e ti na teko?em glede tega, no pa nima veze, sm se hitr reinkarniru in naprej piv Zlatoro?kota v dobri dru?bi na?ih ?tajrcev prpelanih baj Pokson! :ouje: :mi pijemoo:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?aki, kako pa da si zdej ?e ti na teko?em glede tega, no pa nima veze, sm se hitr reinkarniru in naprej piv Zlatoro?kota v dobri dru?bi na?ih ?tajrcev prpelanih baj Pokson! :ouje: :mi pijemoo:

 

ej gooogel vse najde ce pa on ne pa najdi.sisam

aja kaj je blo pomankanje al kej drucga? prav nc vec raubar sam se zlate roge?

sm se pa ze bal da ne bos ustal od mrtvih :hohoho::hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah sej ve? zdej je bla vlka no?, pa sm se mogu tut jz obudit! :D

 

Drga? pa je ?e vedno raubar glavn na sceni, baje so zdej pr njih neke ?irafe ponorele, tko da bi blo fajn da jih gremo en dan mav krotit! :ljubezen::hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah sej ve? zdej je bla vlka no?, pa sm se mogu tut jz obudit! :D

 

Drga? pa je ?e vedno raubar glavn na sceni, baje so zdej pr njih neke ?irafe ponorele, tko da bi blo fajn da jih gremo en dan mav krotit! :ljubezen::hohoho:

 

 

ravbar hmm kaj pa js vem katastrofa je k se nkol nc ne spomnem sam tiste zirafe ... kaj so povisal kapaciteto zarad stalnih strank na 4l? treba previrt ja :bravo::ouje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e tvojga kolega - sopeka mora? nacentrirat, pa bom jaz pol ?e ka?nga mazda?a tkt prpelu sabo, tko da bo lu?no in bomo loh ve? kt 1 ?irafco odnesl! :jupiii::danzoman::D

 

ah moj sodelavc je zadne cajte kr neki prevec zaseden pa nimnkol vec casa ...

tko da nanga bl tesko kaj racunat..

cak zirafo po osebi al skupno eno? (tiste 3l pa ze pozru pol pa grem na siht) :ouje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.