Skoči na vsebino

Kako snemati glasbo iz interneta


nisde

Priporočeno sporočilo

No tkole je. Ker pri nas ni nobenega konkretnega radia s tako glasbo ki je men u?e?, se mi ponuja dobra glasba na internetu. Kako pa bi jst to posneu na HD glede na to da imajo pra**i to za??iten im imajo radio v svojem oken?ku in ni nobenih mo?nosti za snemanje, se obra?am na vas. Na kaseto bi ?lo, to sem ?e probal. Se da potem tudi iz kasete na cd spravt (s pomo?jo nerota), ampak to je dolgotrajen proces. Vrjetno bi ?lo ?e bi kupil glasbeno stolp ki snema cd-je, ampak so kr dragi. Torej, kako spravtiti to na HD brez da kupim drag glasbeni stolp???

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ratalo mi je posneti glasbo preko Nerota v formatu wav, ampak mi ga ne predvaja, je samo ti?ina. Na bratovem ra?unalniku pa zadeva dela tko da moram sam ?e po?tuderat kako to pretvort da zadeva funkcionera. Kvaliteta je NORA, sam pa uzame zlo velik placa (7 min posnetka prbl 86 MB-na zlo visoki kakovosti).

?e mal pa mi bo ratal (upam) :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No tkole je. Ker pri nas ni nobenega konkretnega radia s tako glasbo ki je men u?e?, se mi ponuja dobra glasba na internetu. Kako pa bi jst to posneu na HD glede na to da imajo pra**i to za??iten im imajo radio v svojem oken?ku in ni nobenih mo?nosti za snemanje, se obra?am na vas. Na kaseto bi ?lo, to sem ?e probal. Se da potem tudi iz kasete na cd spravt (s pomo?jo nerota), ampak to je dolgotrajen proces. Vrjetno bi ?lo ?e bi kupil glasbeno stolp ki snema cd-je, ampak so kr dragi. Torej, kako spravtiti to na HD brez da kupim drag glasbeni stolp???

 

v januarski stevilki mislim da pc format sm zasledil program za snemanje glasbe s spletnega radia

ce mas ke moznost to dobit revijo pa poglej...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te stvari so bolj dostopne na torrentih B)

 

Jp,na torrent straneh dobi? ziher vse,pa ?e zlo,zlo hitro leti dol! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jp,na torrent straneh dobi? ziher vse,pa ?e zlo,zlo hitro leti dol! :bravo:

 

Ampak sam o ?e ima? primerno linijo!!!

:bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak sam o ?e ima? primerno linijo!!!

 

Ja,to pa je predpogoj....?al...... :(

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadevo se da zelo lepo snemat v zelo dobri kvaliteti, problem je moja zvo?na kartica ker ne podpera snemanja wave, ampak samo predvaja. Tko da po drugo kartico pa bo zakon.

:vesel:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja...... :ne vem: Nisn dobro prebral.... :D

 

 

Ma ?uj,kr gre,pa ti?? ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj bo? reko zdaj ko ma? ?e nekaj km za samo.. si zadovoljen al je kaj na 8. ki bi ti naredil druga?e?

 

Hmmm,kaj naj re?em.... :whatever: Pa mogo?e bi samo par konjev stran vzel,ker se morem prav brzdat,da vozim kolko tolko normalno.... :P Posledi?no bi bla tudi poraba manj?a,pa zavorovanje,pol pa dobi? pravi dream car! :bravo::hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje najbolse da prvo poves kak PC mas...(da se vidi moznosti), pa seveda kaksno linijo mas: Isdn,adsl....?

Jaz mam doma adsl pa radio poslisam direkt z interneta(lahko na internetni strani radija..oz v winampu mas moznost poiskar radiote z interneta) Da bi pa snemal radio oddaje na cd...je pa malo prevec zamudno..saj bos moral prvo celo oddajo poslusat(real time...) in se kar zavlece. Zanimiv je program Juice...ki pa omogoca pobiranje starih radijskih oddaj n adolocenih straneh...

 

LP, Andrej

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

daj nehajte se norca delat.. program je velik 7Mb tak da sploh ni va?no kak?na linija je, kdor bo tak?ne programe z torentov pobirav je pa tud tr?en in ja ti kr kupi novo zvo?no mogo?e bo? dobo knjigo polek PC za telebane.

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

daj nehajte se norca delat.. program je velik 7Mb tak da sploh ni va?no kak?na linija je, kdor bo tak?ne programe z torentov pobirav je pa tud tr?en in ja ti kr kupi novo zvo?no mogo?e bo? dobo knjigo polek PC za telebane.

 

Lp

 

Aha in ti si pa nek maher v usem??? Svaka ?ast mojstr! Ti bi pa rabu knjigo bonton za kretene!

Poleg tega pa sploh nima? pojma o ?em se gre tko da ?uti

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha in ti si pa nek maher v usem??? Svaka ?ast mojstr! Ti bi pa rabu knjigo bonton za kretene!

Poleg tega pa sploh nima? pojma o ?em se gre tko da ?uti

 

:hohoho: ja majster ti kr kupi novo zvo?no .. ps ne pozabi ?e kak dcl. pameti :ljubezen:

 

btw. da te malo informiram: Pc za telebane je ra?unalni?ki priro?nik ki se ga da sposodit mislim da v vsaki knji?nici..

?e ?e o bontonu sem jaz bil tisti ki ti je dal (v tem primeru) edini koristni nasvet in ker si ti tolko olikan se niti zahvalil nisi ampak si me v zahvalo za?el ?alit (kar te jaz nisem!) razen ?e si se po?util o?alenega ker sem ti v medvrsticah napisal da se ne spozna? najbolj na ra?unalnike.

 

Tak da ko gre? mimo knji?nice kr pogumno stopi not mislim da ti bo prijazna gospa z veseljem pomagala najt ti 2 knjigi (bonton in pc priro?nik)

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho: ja majster ti kr kupi novo zvo?no .. ps ne pozabi ?e kak dcl. pameti :ljubezen:

 

btw. da te malo informiram: Pc za telebane je ra?unalni?ki priro?nik ki se ga da sposodit mislim da v vsaki knji?nici..

?e ?e o bontonu sem jaz bil tisti ki ti je dal (v tem primeru) edini koristni nasvet in ker si ti tolko olikan se niti zahvalil nisi ampak si me v zahvalo za?el ?alit (kar te jaz nisem!) razen ?e si se po?util o?alenega ker sem ti v medvrsticah napisal da se ne spozna? najbolj na ra?unalnike.

 

Tak da ko gre? mimo knji?nice kr pogumno stopi not mislim da ti bo prijazna gospa z veseljem pomagala najt ti 2 knjigi (bonton in pc priro?nik)

 

Lp

 

Prvo kot prvo: Vem kaj je PC za telebane, n? bat glede tega.

Drugo kot drugo: Nisi me ?alu??? kaj pa :hohoho: pa :vskalo: ??? Ti je kej znano? ?e nima? jajc povedat ne daji ikonc!

In tretje kot tretje: Problem sem re?u z snemanjem preko goldwave-ta zato ker te postaje na internetu nisem najdu ne na live365.com in ne na southcast.com. Strimripperja nism dol daju ker ne uporabljam winamp-a, radio tracker mi ni delu, pol sm se pa pa? zadovoljil z goldwave in mi ?ist odgovarja. Glede na to kok si PA TI PAMETN ti svetujem da mal nm brihtola pij ker nism jst kriv da si nadrkan in se zna?a? nad drugimi.

 

Prisr?en pozdrav! :hudicek:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moje ikonice nispo pomenile popolnoma ni? v zvezi s tabo ampak izjavo da bi tak program?ek vlekel preko torenta.. oky no vsak ma svoje metode in tud nobenga ne mislim obsojat.. sploh newem zakaj se zapletam v brezpredmetne pogovore ker na koncu koncu vedno potegnem ?rto da sploh nima smisla.

zato bom naslednji? 2x premislil predno bom komu kaj svetoval oz. pomagal ker na kuncu itaq jaz izpadem "the bad guy"..

 

da zaklju?ima s to debato.. sploh ni va?no s katerim programom poslu?a?.. v programu si nastavi? kvaliteto mp3 zapisa (recimo 192 kbps je ?e odli?na kvaliteta - za ve?ino ?e 128 zadostuje).. ozna?i? v programu wave output poimenuje? output file npr. record1.mp3 in snema?..

Vsa mojstrovina..

 

 

 

Lp

 

Ps: imam jajca ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moje ikonice nispo pomenile popolnoma ni? v zvezi s tabo ampak izjavo da bi tak program?ek vlekel preko torenta.. oky no vsak ma svoje metode in tud nobenga ne mislim obsojat.. sploh newem zakaj se zapletam v brezpredmetne pogovore ker na koncu koncu vedno potegnem ?rto da sploh nima smisla.

zato bom naslednji? 2x premislil predno bom komu kaj svetoval oz. pomagal ker na kuncu itaq jaz izpadem "the bad guy"..

 

da zaklju?ima s to debato.. sploh ni va?no s katerim programom poslu?a?.. pod record settings nastavi? what you hear in snema? z vsemi programi ki so bilokdaj snemali glasbo.. link sem ti pa dal do tak?nega da bi lahko zvo?ni zapis zakodiral v mp3 obliko (prihranek prostora..)

 

Lp

 

Ps: imam jajca ;)

 

Preber si post ki si ga objavil 4. feb ob 17:32 uri. Posmehovanje je zame ?alitev. ?e pa? ne obvladam ra?unalnika tako kot ga ti potem se usaj ne smej temu. Nismo usi g33ki kot nekateri ki cele dvene ?ulijo ra?unalnik. Sicer pa ne vem kaj je smisel odgovarjanja na temo ki je ?e dosegla svoj namen. Zame pa? ni problem dat 15 ? za novo zvo?no ?e mi tako odgovarja. ?e so pa drugu na?ini ki jih (o?itno) ne poznam pa tudi prav. Men je useen, va?n da sm jst zadovoljen, kako bi pa ti zadevo urediu je pa tvoj problem.

Pa useeno hvala za odgovor.

 

P.S. tud jst mam jajca n? bat

 

Lp

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Fizika je še vedno fizika in ne boš je okrog prinašal, ker tu nam določene podatke ne želiš prikazat, ker potem pade tvoja pripoved.   Bom poskusil še 1x z razlago. Mestna vožnja ni enaka mestni vožnji. Kaj to pomeni? Če se pelješ skozi mesto in je to relativno prazno brez rush hour gneč ter konstantnega stanja pri semaforjih je to dejasnko med najbolj varčnimi potmi pa al maš EV al pa ICE. Ko imaš mestno vožnjo v pravem pomenu besede z mnogo starti in ustavljanji ter stanjem je pa med najbolj potrošnimi načini premikanja ne glede na vrsto pogona.   Potem so tu regionalke, kjer pri EV-jih velja, da ravno zaradi učinkovitosti pogona je nižja hitrost bolj varčna kot višja... ja 40-50km/h je bolje kot recimo 80km/h. Pri ICE pa zaradi prestav, efektivnosti delovanja motorja, izgub samega delovanja motorja so najbolj varčne vožnje kar tam nekje med 50-80km/h.   Avtocesta je pa smrt za porabo EV-jev, kjer dejansko ravno zaradi učinkovitosti pogona EV-ja ta res skokovito raste z večanjem hitrosti, medtem, ko pri ICE je povečanje porabe bistveno manjše ravno zaradi dejstva, da se za sam pogon porablja le cca 30% energije, ostalo so izgube.   Tko, da ja pri porabi kot jo navajaš, si se vozil sila počasi, kot tudi kaže povprečna. Si upam trditi, da verjetno sploh nisi šel na AC in da za Slo AC-je niti nimaš vinjete. Imam prav?   Aja še to. Sem z dvema EV-jema poskusil vozit enako hitro na enaki trasi kot s svojo 6-ko. Vključuje večino AC, cca 30% mestne z relativno malo gneč in nič regionalk. In ja na AC sem vozil z max dovoljeno hitrostjo. 5,5l/100km imam porabe na ICE, EV-ja pa sta imela od malo pod 20kWh do nekaj nad 20kWh na tej razdalji pa sta bistveno manjša avtočka kot šestica. Ja AC jih je dobesedno zaklala.
    • No, pa saj bo trg pokazal ceno. Če nisi nek izkušen prodajalec, je bolje malo naviti in se počasi dol premikati. Jaz sem s 14 let starim Meganom podobno naredil. Ceno sem navil na 2,5 kratnik kar se je vrtelo na avto.net. Potem sem jo po tednih počasi nižal in začeli so grabiti pri 2 kratniku tistega kar je bilo povprečno na avto.net in je bil za tam okrog tudi prodan v roku cca. enega meseca. Cilj je pa bil, da kupi avto nekdo, ki ga bo naprej uporabjal in da niso kakšni nebodigatreba dilerji okrog mene hodili. Že tako jih je preveč... Mudilo se mi ni, avto je bil lepo vzdrževan in ohranjen za svoja leta in to je to. V takšnih primerih se lahko malo poigraš s trgom in naženeš vsakega, ki ima preveč se veselje pogajati. Pri tako postavljeni ceni pridejo mimo samo resni in še preveč klicev se znebiš. Meni se drugače in kako se to ponavadi dela, na žalost ne ljubi...
    • Torej očitno ni narejen za te obremenitve in primeren za vožnjo po AC do Črne gore, ker bi ga skurilo in porabilo bistveno več od prikazane energije. Sedaj me pa res  zanima kako si se cijazil in koliko časa si porabil za takšno razdaljo s to raketo.
    • Glede na forum, samo enega to moti, ampak tolk fejst da se mu je cist odpelal 😂  
    • Mene fascinira izbira, ker je totalno na kontra polih. Kupi naj, kam ga srce vleče, bo najbolj zadovoljen.   @DINAMIK Glede plastik si priberi tukaj: Tema o plastikah   99% jih ta zadeva ne moti.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.