Skoči na vsebino

Kako snemati glasbo iz interneta


nisde

Priporočeno sporočilo

Saj zato, itak ni prvi?. Najbolje je res biti tiho, eni smo ro ?e ugotovili, eni pa ?e ugotavljate! Objavljena slikaObjavljena slika

 

Eni pa nebomo nikol. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fajn ozadje :bravo:

 

Vidm da mava kr podoben okus :D

 

No vid? lepo da je usaj enmu u?e?! :D

 

Brainy ti pa le pokomentiraj to zadevo da vidm kje sm se zmotu oz. ?esa ne vem.

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kot vidim se ti brat ukvarja z glasbo, bi pa on to ?e moral vedet.

?e ozna?i? stereo mix in poimenuje? fajl brez presledka in z kon?nico mp3 (denis_mix.mp3 naprimer) bi verjetno zadeva lauvala

daj naredi ?e screenshot od zvo?nih nastavitev windowsa (z raz?irjenimi mo?nostmi)

Pa za sigurno ?e poglej pod options - settings ?e ima? ozna?en pravi driver.

 

lp

 

*!!!POMEMBNO OPOZORILO!!!*

 

Ta post ni bil napisan zlonamerno, brez ?aljivk (vsaj ne zavedno) ali kaker?nih koli opomb ki bi lahko ?loveka prizadele/u?alile, ampak z pozitivnim nabojem dobe volje - pomagati ?loveku po svojih najbolj?ih mo?eh.

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kot vidim se ti brat ukvarja z glasbo, bi pa on to ?e moral vedet.

?e ozna?i? stereo mix in poimenuje? fajl brez presledka in z kon?nico mp3 (denis_mix.mp3 naprimer) bi verjetno zadeva lauvala

daj naredi ?e screenshot od zvo?nih nastavitev windowsa (z raz?irjenimi mo?nostmi)

Pa za sigurno ?e poglej pod options - settings ?e ima? ozna?en pravi driver.

 

lp

 

*!!!POMEMBNO OPOZORILO!!!*

 

Ta post ni bil napisan zlonamerno, brez ?aljivk (vsaj ne zavedno) ali kaker?nih koli opomb ki bi lahko ?loveka prizadele/u?alile, ampak z pozitivnim nabojem dobe volje - pomagati ?loveku po svojih najbolj?ih mo?eh.

 

Lp

 

No hvala bom probal!

Aja, brat je neki kvazi DJ in mi je pomagu samo s tem da sem program nalo?iu na njegov ra?unalnik in je zadeva ?pilala. K mi res ni ?lo n? u glavo. Update sledi.

 

 

Lp

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, najprej zvo?ne nastavitve, do konca raz?irjene:

 

post-657-1170901003.jpg

post-657-1170901045.jpg

 

Slika ko je zaznal signal:

 

post-657-1170901096.jpg

 

Ampak je posnetek pr?u vn popa?en, vrjetn mam kj narobe nastavlen.

 

Driver je Avance AC97 audio.

 

Pa ?e neki: kaj ko mi ta trial version pote?e, bi se vrjetn dal tud s k?nim drugim programom snemat?

Bom probu ?e v goldwave da vidm kaj se tm da narest.

 

?e ima? ?e k?n nasvet, ga le podaj.

 

Lp

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zvok je najverjetneje popa?en ker ima? oni kurzor pri stereo mix na full (daj ga nekje na polovico premakni)

samo kvaliteto zapisa za posamezen format si nastavlja? pod settings ampak glede na to da ne snema? iz audio cdja bo kvaliteta 128 kbps ?ist ok glede na to da (verjetno) signal iz interneta ni kvalitetnej?i od 64 kbps.

 

Tak?nih programov zastonj ni, se pa dajo (nelegalno) povle?t s pomo?jo raznih p2p program?kov (emule, bearshare, limevire,... tud torrentov (mogo?e ma mininova kaj al pa kr na torrentsearch poglej) , pa tud ni pomembo ?e je ker drug saj sem ti link za tega dal ?isto po naklu?ju in ga sam ne uporabljam.

 

sicer pa ?e ti zadeva laufa na goldwave lahko tud tega uporablja? zakaj pa ne.

 

p.s. ne podpiram piratsva in ne napeljujem ljudi k kr?enju avtorskih pravic ali zlorabi bilokatere programske opreme.

 

Lp

 

aja ?e to.. vse ostale jezi?ke (razen tistega ki snema?) daj na 0 ker lahko samo povzro?ajo montje v signalu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja za motnje je res biu kriv jezi?ek, to je po?timano. Goldwave mam ?e u planu sprobat, sicer pa dost za danes ker komi gledam in je ?e res pozna ura. Uglavnm hvala ti za nasvete, sm ?e mislu da ni druge opcije kot menjava kartice. Sicer pa se mi za 15? tud ne bi svet podru, ampak ?e ni treba n? dat tok bol? (bo ve? za musko v avtu ostal :D). Pa n? bat, APZ nau n? zvedla glede tega. :bravo:

Pa? takih postaj k so men u?e? tle nimamo in je treba mal po ovinkih. No va?n da je to po?timan in grem lahko mirno spat.

 

Lahko no? in hvala ?e enkrat.

 

Lp

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.