Skoči na vsebino

Servisi, ogledalo in nekaj vpra?anj


Guest Alexis

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

Sem nova ?lanica tegale foruma in z mo?em sva oba tudi dokaj "fri?na" voznika Mazde. Lani poleti je v na?o dru?ino pri?la Mazda 323 sedan (let. 2000) in glede na prve vtise sva oba mnenja, da bo tudi na? naslednji avto Mazda. Hmm, ko bom velika, bom imela Mazdo 6. :D

 

Za za?etek bi imela nekaj vpra?anj in upam, da mi boste znali svetovati.

Kot prvo - kateri servis mi priporo?ate? Smo z Gorenjske in vem, da je v Kranju na Britofu najbli?ji. Ali kdo od vas vozi avto tja? Ali je sploh smiselno peljat avto na poobla??eni servis (ki je seveda tudi precej dra?ji) glede na to, da avto ni ve? v garanciji? Z avtom ni ni? narobe, zanima me zaradi rednega servisa.

 

Druga stvar - prijazen sosed nam je odtrgal desno ogledalo. :( Dr?i se samo ?e za ?i?ke ... Ali je nakup novega edina opcija ali se da tisto plastiko kako druga?e popraviti? Zdaj imamo kar s selotejpom zalimanega... Ima kdo kak?no idejo, kako zadevo ?imceneje in ?e vedno kvalitetno sanirati? Itak vem, da bom bankrotirala ...

 

Toliko zaenkrat. Hvala za va?o pomo? in odgovore.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A to je Avto Mo?nik pri britofu?

Ker za njega ni sli?ati ni? dobrega samo graje! Je ?e na forumu kar nekaj napisano.

 

Druga?e pa kak dobr mehanik bi znal vse po?timat, samo da ni preve? pocar.

 

?e se da plastiko po?vasat nebi bilo treba novega, druga?e pa malo pogledati za rezervnimi deli v kak?nem oglasniku ali bolha.com Pa ra?un sosedu izstavit :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najprej bom izrekel dobrodo?lici!!!!

Naj vam a bo fino tuki gor!!!

 

Kar se ti?e pa ogledala pa si je malo te?je predstavljat kje je odlomljen itd.

Fino bi bilo naredit kako sliko da ti la?je lahko svetujemo kako pa kaj!!!!

?e bolje pa da pride? na sre?anje danes v BTC in tam ugotovimo kako naprej!!!

 

Glede servisov je tako!!!

jaz vem da dokler bojo tam menjali samo olje ,sve?ke,filtre ipd.zadeve

kar ni ni? te?kega ,bom to po?el kar sam!!!!

 

Je pa zelo dobro ?e ima? kakega svojega mehanika kateremu lahko zaupa? avto!!!

 

 

 

lep pozdrav

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi z moje strani lepo pozdravljena :vesel: ....

 

Glede ogledala bi ti tudi jaz svetoval,da poi??e? na kaki bolhi ali v Salomonovem oglasniku rabljenega-

-(na prej?njem avtu so ga tudi meni "prijazni sosedi"odtrgali),pa sem nekaj ?aral na njemu,pa lepu,na koncu

sem ?el kupit novega.

 

Ker s tem popravljanjem PVC plastik in podobnih je kri?...

In to?no tako-obvezno sosedu ra?un izstavit ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U, hvala vsem za dobrodo?lico.

 

Ja, to je Mo?nik. No ja, moram ?e malo starej?a sporo?ila na forumu pregledat, ampak ?e je res tako, kot pravi?, potem je vseeno, ?e se zapeljem ?e tistih par kilometrov do Ljubljane.

 

Uklopko, ogledalo je odlomljeno tam, kjer je "pregib" za premikanje (npr. ?e bi hotel ogledalo zapret). Ni odpuljena cela plastika, ampak res samo ogledalo.

Sosedu bi z veseljem izstavila ra?un, pa ?al ne vem, kdo je bil, ker nas je to prijetno presene?enje pri?akalo zjutraj. :( Hehe, ?e bi vedela, verjemi, da ne bi ni? razmi?ljala, kako najceneje popravit, ampak se takoj zapeljem na original servis po original ogledalo. :hudicek:

 

Se ?e kaj oglasim.

Vi se pa danes lepo imejte na sre?anju. Pa po pameti glede :mi pijemoo: in upam, da ne bo jutri prehudega :macek:.

Pozdrav z Gorenjske!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pozdravljena na forumu :)

 

kar se servisa ti?e, se avta ne spla?a ve? vozit na poobla??enega, ?e posebej ne, ?e pozna? kakega mojstra ki doma kaj po?raufa, in te to bistveno manj stane.

 

kar se ogledala ti?e pa, dat popravit, pa potem dat zavarovat, saj zavarovanje stane bore malo glede na celotno ceno ogledala...

 

 

zavaruje? pa ga lahko kot delni kasko (podobno kot stekla, tako imam zavarovana stekla, svetlobna telesa in ogledala), pa noben ne vpra?a, kak se je odlomilo... vsaj mene do sedaj ?e niso... sem vedno vse po pravici povedal, pa ni blo nobenih problemov...

 

pa obiilo u?itkov z Mazdo !

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.