Skoči na vsebino

Kaj vse gre v MX-5


Marko_mx-3

Priporočeno sporočilo

No Mare, 2 komada sta celo 45 vi?ine! <_<

 

Da ne re?em kako sm se vozu do Sutjeske! :P

 

mev sm desno ramo ?ist upogneno, prvezat se itak nism mogu, pol pa desna roka je nadzirala zgornjo polovico volana, no in pa en del desne polovice le-tega, leva roka, pa levi del volana in spodnji del, tko da ko sem hotu zavit, sem mogu preprijemat volan kot da kravo movzm! :hohoho:

 

Da ne re?m da mi je blo zavijanje na levo (na prednostno cesto) maksimalna muka, ker se zard gum ni vidl dobesedno nuuuula! :ne vem:

 

No zdej so gume in feltne doma in to je morala, sicer pa marskdo bo reku zkva nism dvakat pelu, ampak pol to ve? nebi biv jz in zdej je kar je! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hudoooooooo!!!!

Pa vi ste nori!!! :hohoho:

 

Drga? pa streho dol pa deluje kot pickup in nalo?i? s kupom lahko!!!! :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He he,ReDevil,kaj te nisi dal ?etrte gume kr na streho?? :P:hohoho: Malo bolj po?asi bi mogo vozit,pa bi ?lo.... ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehehe.....te mal stiska a? Ma sej ve? kak?en je Borut :hohoho::bravo:

 

 

no ja saj ves da prve ne pozabis nikoli tako pac jaz ne morem pozabit svojega prvega voza! :(

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vo?nja je bla podobna kt enkat pred leti ko sm z Golfom II vozu Dormeota nad glavo (pod stropom), pa zvit k presta sm biv no in tkt in u?eri! <_<:hohoho:

 

Men so dormeo prpelal domov pred vrata.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej u rsnic je bla ena druga firma, ne vem to?n kera, no in na tisti slavni poti sm se celo zgubu in pol lutu nekje po Morav?ah, ko sm isku bli?nco do Kamnka, pa spra?vov ludi kam je treba it, nad glavo pa jogi! :ne vem: :hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej u rsnic je bla ena druga firma, ne vem to?n kera, no in na tisti slavni poti sm se celo zgubu in pol lutu nekje po Morav?ah, ko sm isku bli?nco do Kamnka, pa spra?vov ludi kam je treba it, nad glavo pa jogi! :ne vem: :hohoho:

 

 

jaz vem jaz vem ke je treba jet!!!!

 

 

 

 

 

 

po cesti!!! :hohoho:

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ?e pa neb najdu, pa neb blo panike, bi kr ob cest zalegu na modr(o)cu! <_<:P

 

 

jah sam pol bi pa verjeten sajmona zvav da ti naj mal ravbarja prulece a ne?? <_<

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

JAZ SE ?E V KOMBINEZONU NE VSEDEM V AVTO...ne pa tole...

 

:D jaz pa se vedno vsedem tudi v kombinezonu in smirnatami rokami ce treba,vcasih pac treba kam skocit po kaj saj avto je samo prevozno sredstvo pa tudi ce je kaj porihtan(tuning) zato pa ga mam saj pol pocistis malo pa gasa naprej

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

prvo ko kupujem avto ga pogledam notri, ?e je zunaj iz zlata pa not umazan, ni cene.Notranjost avta, stanovanja, delavnice itd ti pove o ?loveku veliko, zelo veliko.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.