Skoči na vsebino

323F - mali makeover plan ?


COBO

Priporočeno sporočilo

No pa smo pristali tukaj.

 

Spomladi oz v malo pozni zimi ( jan-feb-mar ) tle nekje se bom poslovil od moje zdejsnje lubice ( Honda civic 97 ) in prevzel doma?o Mazdo 323F ˇ99. Spodaj so slikce omenjene mazde. Skoraj preprican sem da bom temnil sipe, avto spustil in pofarbal crne dele v barvo avta. Vas pa sprasujem katere fedre priporocate oz. koga priporocate. SEveda bom temnil pri lesniku ( kolega mazdash :) ) ampak za fedre pa res ne vem. Pri a3m so apexi -40mm za ta model 33000. Seveda bi zadevo homologiral zatorej je potrebna se prof. montaza. Kakrsnikoli nasveti glede tega ali cesarkoli drugega dobrodosli.

 

Se slikce :

 

No ko sem hotu nalimat slikce sem ugotovu da sm formatiru in da slikc NI :( skratka Srebrna mazda 323f 99 SPORTBREAK B) visualize it.

Mazda Mx-6 2.0i 16V mnjam mnjam - GONE

MAzda 6 - 1.8TE - penzijamobile - HELLO :)
Optimizacija spletne strani

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolko sem seznanjen so so Apex fedre izbolj?ale v kvaliteti,tako,da pomoje nima? kaj falit;temne ?ipe seveda skoraj obvezno pri temnit pri bratih Le?nik(mam tudi sam njune folije gor),kak?ne 16ke ali pa 17ke ?e mogo?e...za ve? idej pa ti priporo?am da malo pogleda? ?e na www.mazda-community.de pod 323 BJ.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma felge mam 8x alu doma oboje 15 col s tem da so ene original ene pa od riala se mi zdi sam majo tak res svabski rob pa zgeldajo kt 13 col te bom verjetno prodal. Eh glede na toda je 1.5 86hp al kok ma nebi rivu gor 16-17 col. Tako ali tako pa nisem imel to v planu ker financno so nove felge in nove gume ( no ce ne felge pa vsaj gume morjo bit ) kr zalogaj. Kok torej eibachi pridejo al pa apexi karkoli z vsem potrebnim -> cena + montaza + homo. Kje najbolj nabavt fedre ? a3m procar technoracing .. turnsek ? ...

Mazda Mx-6 2.0i 16V mnjam mnjam - GONE

MAzda 6 - 1.8TE - penzijamobile - HELLO :)
Optimizacija spletne strani

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za eibache se lahko pozanima? pri Amortizerju ter tudi pri Avtomobili Skorn?ek v Velenju,pa vidi?,kje te pride zadeva ugodneje;jaz sem moje nabavil pri AS Velenje in sem z vsem zelo zadovoljen. lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem mel ne presnjem avtu Eibach. Super vzmeti so. Sem jih kupil (in montiral) pri Amortizerju (Turnsek).

Z Eibachom ne mores falit. Imele so super lastnost da avto ni bil obcutno trsi, je pa (vsaj v mojem primeru) bil bolj stabilen pri visjih hitrostih in manj obcutljiv na bocni veter.

In, needles to say, so progresivne.

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

EIBACH !!!!

 

s tem obdr?i? dobr?en del komforta, in pridobi? na stabilnosti !

 

ti bom probal javit v toku tedna ceno za Eibache !

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

EIBACH !!!!

 

s tem obdr?i? dobr?en del komforta, in pridobi? na stabilnosti !

 

ti bom probal javit v toku tedna ceno za Eibache !

No dej ceno z montazo bi blo vredu vedt.

Mazda Mx-6 2.0i 16V mnjam mnjam - GONE

MAzda 6 - 1.8TE - penzijamobile - HELLO :)
Optimizacija spletne strani

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U U U se komu sanja kje v lj ali okolici je kak fajn li?ar za letvice strihnit v barvo avta. Ostalo je ze nekako v barvi samo letvice crne me se motijo. Hvala

Mazda Mx-6 2.0i 16V mnjam mnjam - GONE

MAzda 6 - 1.8TE - penzijamobile - HELLO :)
Optimizacija spletne strani

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Preveri ?e ma? letvice nalepljene ali natakjene;?e ma? nalepljene je lahko celotna zadeva rahlo problemati?na;vsaj tako so meni razlo?ili glede barvanja letvic na Premacy-ju. lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No zdele pa moram pohvalit procar da so mi v nedeljo odpisali na e-mail glede fedrov katerega sem jim poslal in mi vse lepo povedali kar me je zanimalo. Celo zahvalili so se meni za mail :o skratka za to kapo dol.

 

Zvedu pa sm da bi me FK fedri z strokovno montazo optiko in vsemi papriji prisli 55 tisocakov. To se mi pa ne zdi pretirano veliko, pa vam ?

 

P.s.: se komu sanja a pri homologaciji placas za vsak "element" posebej ali pac ce grem homologriat sipe pa fedre placam enkrat in konec. Hvala

Mazda Mx-6 2.0i 16V mnjam mnjam - GONE

MAzda 6 - 1.8TE - penzijamobile - HELLO :)
Optimizacija spletne strani

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na RTIju imajo neke paket cene;jaz sem takrat pla?al 13.000 SIT za fedre+?ipe,zraven pa bi lahko homologiral tudi plati??a,ki sem jih nato naknadno na LPPju za kar so me oskubili za 6000 SIT.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na RTi -ju majo pakete???? :o:o

 

Jaz sem prej?ni teden homologiral eibache pa sem dal natanko 13.560 SIT :angry: , ?e bi pa homoligiral ?e felgne pa gume bi blo pa nekaj ?ez 25 kSIT.

 

Edino pri ?em lahko pri?para? ?e homologira? ve? zadev hkrati je pri slikah. ?e homologira? eno stvar ali pa pet hkrati ti naredijo vedno dva posnetka, eden pa stane okol 1.500 SIT.

 

?e se motim me naj kdo popravi

 

LP Sa?o

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem julija homologiral temnenje stekel in zraven pla?al ?e homokarton?ek (avto je 1992, in ga ni imel do homologiranja)

 

na ra?unu pi?e:

 

1. S-3000000 Posami?ni pregled vozila 6400 +20% =7680

2. S-3010000 Naro?ene storitve 2750 +20% =3300

 

skupaj: 10980

 

RTI Maribor

 

?e komu kaj pomaga

 

LP

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom ?e jaz preveril ra?un za to?en znesek,mislim,pa da je znesek bil enak tvojemu ?TAJERC, s tem,da sem jaz homologiral eibache+temnenje stekel. lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaalman, a lahko ?e mogo?e preveri?, koliko bi pri?li eibachi za mojo MX-6 (tud mene mal mika da bi ga spustu malo ni?je), ?e se mogo?e da? :rolleyes:

Hvala in LP vsem na forumu!

citat iz odgovora : "Gibt es nicht mehr"

 

torej, za tvoj tip vozila je konec izdelave :(

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

torstorm : jaz mam tudi a4 karton?ek, pa na tri dele zlo?en po?ez

ali je kak?en druga?en ?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda;tak?en majhen kot je recimo vozni?ka oz. prometna. lp vuk

to vem ja, mam pr cliotu :)

 

btw... si ?e dobu ?migovce ? :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja;nisem ?e niti naro?al...trenutno gre $$ v druge namene;nisem vedel,da so hladilniki tak dragi,pa ?e panelni K&N bom naro?il te dneve. ?e bi rad preizkusil zadevo ti lahko posodim rumene...

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.