Skoči na vsebino

Kraja avta iz tujine


nisde

Priporočeno sporočilo

A kdo ve kako je s krajo vozil iz tujine??? Mi prodajamo pe?o 206 in me je klical en gospod iz srbije. Deloval je zelo zaniman za avto in je reku da ga bo kr kupu ?eprou je vidu avto sam po slikah. Ko smo se ?e dogovorili da pride u sredo avto pogledat mi re?e ?e mu lahko dam cifro motorja in VIN kodo od avta da preveri ?e ima EURO 3 motor. Mi je ratal mal sumljiv in pokli?em enga na zavarovalnco in ga upra?am kaj lahko stori s temi podatki! Pa pravi da bo preveril ?e se da avto uvozit v srbijo in jst si oddahnem. Pol pa re?e da tud mo?no da ga misle ukradt! ?zmeden? In jst ?ist zmeden ga upra?am kako je to mo?no in mi re?e da se na podlagi VIN kode in cifre motorja da ponaredit klju? avtomobila! In jst se odlo?im da na RODEXU sam preverim kateri motor je in ugotovin da je EURO 4! Me on nazaj kli?e in mu re?em da je motor EURO 4 in da se ga da uvozit! On pa je vztrajno zahteval podatke o vozilo ?e? da mora on to sam preverit! Avto je letnik 2001 in normalno se mi je zdelo da ma EURO 4, ker ma ?e hyundai accent l.98 EURO 3 motor, se pravi da se ga da uvozit! Sedaj me pa zanima ali je res da se da ponaredit klju? na podlagi VIN kode in tipa motorja???

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm,to so ob?utljive zadeve.... :whatever: Jaz se v to ne bi spu??al definitivno ne,raje ga prodam mesec dni kasneje,samo da ostane v SLO.En kolega se je tak mo?no nasral,ko je Forda prodal enemu ki ga je takoj ?ez mejo spravo,pol pa ga je nategoval za papirje,kolega pa avta ni mogo odjavit,ker mu jih oni ni nazaj poslal,pa je kolega dobo ?e kazn za pla?at,kao da ni odjavo avta pa take.... :huh:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm,to so ob?utljive zadeve.... :whatever: Jaz se v to ne bi spu??al definitivno ne,raje ga prodam mesec dni kasneje,samo da ostane v SLO.En kolega se je tak mo?no nasral,ko je Forda prodal enemu ki ga je takoj ?ez mejo spravo,pol pa ga je nategoval za papirje,kolega pa avta ni mogo odjavit,ker mu jih oni ni nazaj poslal,pa je kolega dobo ?e kazn za pla?at,kao da ni odjavo avta pa take.... :huh:

 

Sj sm ga gladko odjebu oz. sm mu reku da podatkov ne dajem ker ga ne poznam in da se to pa? ne dela in da ima zagotovilo da se avto lahko uvozi. Me je dans spet ena cifra iz srbije klicala in se nisem sploh oglasu! Prodajam samo dr?avljanom SLO ki znajo teko?e slovensko govort in pa da mi ne bo prec na za?etku pogovora v ?tartu zbiu ceno za 600 ? :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prodajam samo dr?avljanom SLO ki znajo teko?e slovensko govort in pa da mi ne bo prec na za?etku pogovora v ?tartu zbiu ceno za 600 ? :D

 

He he,to mi delaj! :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh to?no to Denis, ko bo mev ke?, pa naj si po mili volji prepisuje in izpisuje cifre, pred tem pa ?immn teh neumnosti, ?eprov se mi zdi usen ?udno, da bi loh kr tko si klu? naredu, sej najbr? mora met k?n dokaz da je lastnik voza, al kva! :blink:<_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh to?no to Denis, ko bo mev ke?, pa naj si po mili volji prepisuje in izpisuje cifre, pred tem pa ?immn teh neumnosti, ?eprov se mi zdi usen ?udno, da bi loh kr tko si klu? naredu, sej najbr? mora met k?n dokaz da je lastnik voza, al kva! :blink:<_<

 

 

majster srbiaj ti ni slo tam se da vse!!!! <_<

 

 

mislim da si najbol naredu tud sam sem vidu kako zgleda ce roma avtek se opred prepisom cez mejo pa mas pol sam eno veliko sranje!!!! :(

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A kdo ve kako je s krajo vozil iz tujine??? Mi prodajamo pe?o 206 in me je klical en gospod iz srbije. Deloval je zelo zaniman za avto in je reku da ga bo kr kupu ?eprou je vidu avto sam po slikah. Ko smo se ?e dogovorili da pride u sredo avto pogledat mi re?e ?e mu lahko dam cifro motorja in VIN kodo od avta da preveri ?e ima EURO 3 motor. Mi je ratal mal sumljiv in pokli?em enga na zavarovalnco in ga upra?am kaj lahko stori s temi podatki! Pa pravi da bo preveril ?e se da avto uvozit v srbijo in jst si oddahnem. Pol pa re?e da tud mo?no da ga misle ukradt! ?zmeden? In jst ?ist zmeden ga upra?am kako je to mo?no in mi re?e da se na podlagi VIN kode in cifre motorja da ponaredit klju? avtomobila! In jst se odlo?im da na RODEXU sam preverim kateri motor je in ugotovin da je EURO 4! Me on nazaj kli?e in mu re?em da je motor EURO 4 in da se ga da uvozit! On pa je vztrajno zahteval podatke o vozilo ?e? da mora on to sam preverit! Avto je letnik 2001 in normalno se mi je zdelo da ma EURO 4, ker ma ?e hyundai accent l.98 EURO 3 motor, se pravi da se ga da uvozit! Sedaj me pa zanima ali je res da se da ponaredit klju? na podlagi VIN kode in tipa motorja???

 

Naj ?e jaz pristavim svojo skled?ko.

To da naj bi se dalo ponarediti klju? ?e ima? VIN (vehicle identity number) in ?t. motorja prvi? sli?im :ne vem: vendar pa ko malo pomislim niti ni tako neverjetno oz. ?isto mo?no da se da.

Mi je pa bolj verjeten tale scenarij, in sicer da je on hotel tele cifre zato da bi ponaredili prometno oz. imajo ukradene prazne prometne in bi jo samo izpolnili. Nato pa bi lepo ?ez no? avto zmankal in bi ga lepo samo odpeljali v srbijo ?e "registriranga", aja pa spotoma bi mu ?e "taprave" tablce gor nataknli.

Edino kar mi je malo ?udo je to da govorimo o pe?oju 206 in ne o ?vabskem avtu.........no kakorkoli ?e nauke te zgodbe je da ravnate tako kakor je ravnal Denis :bravo: in lepo po?ljete tipa u tri krasne, jaz bi vam celo priporo?il da se v takem primeru oglasite na va?i lokalni PP in jim malo opi?ete kaj in kako ter jim posredujete tudi tel.?t. iz katere so vas klicali. :policaj:

Nikdar pa nikomur ne dajejte VIN-a oz. po doma?e ?t. ?asije!!!

 

Upam da sem pomagal ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tu se jst 100% strinjam s tabo madmax.

 

pa da ne bo kdo mislu! so tudi slovenci ta pravi za nakupovanje vozila!! <_<

sem mel s prej?no mazdo kr en hec :P

imel sem ceno avtomobila brez plati?? 430 evrov

eden mi je napisal naj mu ga kar pripeljem z plati??i zraven za ceno 430 evrov

sem mu napisal ?e ga slu?ajno glava kdaj boli :hohoho:

potem ga je nekdo drug pri?el pogledat pa mi je hotu ceno spustit za 200 evrov

pol pa ne samo to!! mi je ?e rekel ?e mu ga dam na obroke :blink: mislim 230 evrov na obroke??

pa ko jih tako ali tako ne bi videl!!

pa ?e nekdo me je klical da bi ga takoj vzel na obroke samo da bi nekdo drug pri?el po avto :blink::blink:

sem rekel: ?lovek pa saj nisem po ?upi priplaval :P

mislim sami norci!!

VOZIM MAZDO NE MOTI!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naj ?e jaz pristavim svojo skled?ko.

To da naj bi se dalo ponarediti klju? ?e ima? VIN (vehicle identity number) in ?t. motorja prvi? sli?im :ne vem: vendar pa ko malo pomislim niti ni tako neverjetno oz. ?isto mo?no da se da.

Mi je pa bolj verjeten tale scenarij, in sicer da je on hotel tele cifre zato da bi ponaredili prometno oz. imajo ukradene prazne prometne in bi jo samo izpolnili. Nato pa bi lepo ?ez no? avto zmankal in bi ga lepo samo odpeljali v srbijo ?e "registriranga", aja pa spotoma bi mu ?e "taprave" tablce gor nataknli.

Edino kar mi je malo ?udo je to da govorimo o pe?oju 206 in ne o ?vabskem avtu.........no kakorkoli ?e nauke te zgodbe je da ravnate tako kakor je ravnal Denis :bravo: in lepo po?ljete tipa u tri krasne, jaz bi vam celo priporo?il da se v takem primeru oglasite na va?i lokalni PP in jim malo opi?ete kaj in kako ter jim posredujete tudi tel.?t. iz katere so vas klicali. :policaj:

Nikdar pa nikomur ne dajejte VIN-a oz. po doma?e ?t. ?asije!!!

 

Upam da sem pomagal ;)

 

Dober odgovor, valda da si pomagal! :bravo: Mi je tud na pamet padlo da bi prometno ponarediu sam pa? mi je un iz zavarovalnce reku da lahko naredi klju? pa sm pa? pra?u za to opcijo! Sm veseu da mu nism dan nobenga podatka glede na to da je bil prekleto vztrajen ampak ?al ne prodajam ?ensk po internetu da bi mu kar tko podatke po?ilju :D

No va?no je to da se na +381 ne oglasim nikoli ve? v ?ivljenju ker bi bil prekleto ?alosten da nm ukradejo avto glede na to da nismo lih bogata?i. ?e bi biu naiven bi zaradi internetnih prevar pla?u najmanj 7500?. To pa le ni tako mal denarja.

 

Hvala za mnenja! :jupiii:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.