Skoči na vsebino

volan


yonas

Priporočeno sporočilo

Lahko pa da? tudi tega preoble?i,?e ti seveda ?e volan ustreza;max. cena je recimo 20.000 SIT pri IUV na Vrhniki.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce mas zlizan volan potem avto sigurno NIMA samo 75.000km. se 100 zraven!!!

jst mam 160.000 pa mije volan malo zlizan in to samo na eni strani.

voli vas Don

 

 

_______________________________

Viva Revolucion - Viva Mazda, Manuel !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ups.. mo?no zlizan volan razkriva, da si ?e blizu 200.000 km razen, ?e ga je vozil kak?en delavec ali pa kmet, ki ima bolj hrapave roke ;)

OK to je bilo bolj za ?alo ampak za primerjavo imam na mojem Clarusu 156.000 km pa je zlizanost volana zmerna sigurno pa ne zaradi tega, ker bi Kia dajala bolj?o plastiko na volan od Mazde :D

 

Druga? pa poi?? kak?en dobr ?portni volan (recimo Momo), kar ne bo ve?ja te?ava, ker si brez airbagov.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e pozna? koga ki vozi kaj v bolgarijo,dobi? tam poceni robo.Za 27k sit dobi? usnjen ?portni volan ,zgleda pa kot je v acuri nsx.Malo manj?e dobi? ?e za 7k sit tam.Nasplo?no vsa tuning oprema je tam poceni.

 

Da ma? tako zlizan volan,ni nujno da ma avto prevo?enih 200k km,lahko ga je prej?nji lastnik s ?im tak?nim ?istil,pa potem na soncu napoka pa se za?ne lu??iti.Jaz sem mel na moji mazdi tudi ?e malo zlizanega, pa ni mela dosti prevo?enih,saj sem poznal lastnika.

Powered by MAZDA MR racing & VICS-Variable Intake Charging System

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolk je volan obrabljen sploh ni odvisno od prevo?enih kilometrov, saj moram sam na vask dve leti zamenjat usnje na volanu, ker imam bolj "kisel" pot in usnje ga ne prena?a najbolj in za?ne razpadat. Enako pa je s prestavno ro?ko enako jo "zjebe". Ja pa na leto naredim do 20-30 kkm.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lep sporten volan dobis ze za 15 cukov...al pa das tega preoblec... ;)

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto ma servisno knji?ico in se tudi drugje vidi da ma 75000 km (stopalke, sede?i, diski, prve metlice na brisalcih....)

Tko je to, da ima moj o?e hondo in ca. 70000km ter zgarane roke, pa je volan podobno zguljen.

 

Za volan bi dal ?im manj...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.