Skoči na vsebino

z350-DANDO-prodan


cleopatra

Priporočeno sporočilo

No Dando stvar okusa, tut Z ni vsemogo?n, men je oblikovno mazda lep?a, ?e lep?a mi je pa S2000 ?e glih govorimo o japoncih! :danzoman:

 

Kar se pa pleha ti?e, si pa sam pogruntu da 30 tau?nt ojrov ni lih mav fedra in si loh pol enga cenej?ga omisl? pa bo? lih tko hepi! :bravo:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No Dando stvar okusa, tut Z ni vsemogo?n, men je oblikovno mazda lep?a, ?e lep?a mi je pa S2000 ?e glih govorimo o japoncih! :danzoman:

 

Kar se pa pleha ti?e, si pa sam pogruntu da 30 tau?nt ojrov ni lih mav fedra in si loh pol enga cenej?ga omisl? pa bo? lih tko hepi! :bravo:

 

sosed prodaja s2000za 19000, ne gre in ne gre.

jaz sem svojega prodal, danes ara, ?akam nakazilo od lizinga,dan ali dva.

Se pa ?e spogledujem v nem?iji z naslednjim , oran?nega morda ne bo, bo pa ?rn pa orange leder.ha,ha,ha.?e ma? dnar si care, ?akam na svojo prilo?nost.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm,Nissana 350 Z bo? prodal,pa kupo Nissana 350 Z???? ?zmeden? Ni? jasno....v ?em je pol fora?? :ne vem:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja,nisi navedo ni? podatkov,letnika ,opreme itd....tak da.... <_<

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

gor ?e ma? veze, ?e pokli?e? takoj ko je avto na netu, in ?e te poznajo,da ga rezervira?, dobi? lep avto z mal km za ugodno denarja.pogoj je da ima? ke? takoj in da ga da? takoj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

samo dando ti pa si res ?lovik poln strasti :)

 

joka? ko malo dete, potem pa preklopi? v milisekundi na super voljo pa ?e ska?e? :bravo:

 

sicer pa RX8 ma zelo veliko opreme, v bistvu vse kaj si lahko sploh zmisli?. Res je da je Z ve?ji ?portnik, ampak je RX8 najboj?i kompromis med ?portnostjo in limuzino kaj sem kdaj sploh videl. Ni avtomobila z katerim bi se lahko RX8 primerjal, saj je ?ist svojevrsten :ljubezen:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj mi je preostalo drugega, avto bo imel 25. rojstni dan 3 leta,preve? je bil lep in negovan, da se ne bi sekiral zanj.ko enkrat kocka pade v srcu, je padla,poti nazaj ni ve?, ne oziraj se, ampak se za?ni tola?it s prihodnostjo.seveda mi je hudo, za tri leta 20.000 km, pa to je kot novo.tola?im se z mislijo, da bom za isti denar kupil 2005 ali 2006, pa ?etudi bo mal slab?i, me vsaj ne bo bolelo tako, kot za tega, ki ni imel niti praskice.?e res, da nisem bogatin, ampak koraj?o mora? pa tud imet, da da? toliko za avto.marsikdo ima ke?, pa ga nima muda dat za avto, kljub temu, da ?e zna?,lahko naredi? ?e ve?.mama misli, da bom dal ke? na banko, pa kaj mi bo tam,propadu, pa nisem na banki oplemenitu v ve?, denar se mora obra?at, iz teh 30000 jih moram v potezi naredit 35000 itd.zato mi ni toliko hudo, ker sem sam sebi frajer, da si priznam, da sem ga prodal,ker je bilo prav tako,glej z glavo, ne s srcem.za mene pa je ?e vedno tisti lepi nisi, ki mi je dal ?iveti sanje,in dalje jih bo z njim ?ivel nekdo drug, kajti vesel sem, da ga je kupil nekdo,ki mu je ta nisan jutri njegove sanje, zna cenit lep avto.to je e?ko razlagat nekomu, ki na to gleda kot na pleh.?e res, da je pleh narejen serijsko v tovarni, toda ,du?o, mu da lastnik.hudo mi je ja, ampak vem, da se bom kmalu za isti denar smejal z drugim,mlaj?im, in tako bom sebi omogo?il , da ga bom lahko vozil ?e kako leto,ne da bi ob tem zgubil denar,ki sem ga in ga na svoj na?in slu?im dalje.

samo en prijatelj je bil, ki je rekel, prodaj ga, ker ve?, da ima? morda samo danes prilo?nost, da zanj dobi? toliko, kot ima? prilo?nost in potem morda nikoli ve?.te?ka je pot, da si prizna?, da ima prav, verjemite mi te?ka, a sem prepri?an , da PRAVA.

NE MORE? SE IMETI LEPO V PRIHODNOSTI, ?E NA NEK NA?IN NE POZABI? NA SVOJO PRETEKLOST.

bilo je lepo, upajmo, da bo ?e lep?e.saj bo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dando ti ratuje? pravi predstavnik literarnega nadrealizma, ?eprav oni so se ponavad zadevali s takimi in druga?nimi substancami, da so bli "haj", ti pa se sam u nisinisija usede? pa se ti dogaja na povno in sanja? podnev! <_<:D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... da bom za isti denar kupil 2005 ali 2006, pa ?etudi bo mal slab?i, me vsaj ne bo bolelo tako, kot za tega, ki ni imel niti praskice.?e res, da nisem bogatin, ampak koraj?o mora? pa tud imet, da da? toliko za avto.marsikdo ima ke?, pa ga nima muda dat za avto, kljub temu, da ?e zna?,lahko naredi? ?e ve?.mama misli, da bom dal ke? na banko, pa kaj mi bo tam,propadu, pa nisem na banki oplemenitu v ve?, denar se mora obra?at, iz teh 30000 jih moram v potezi naredit 35000 itd.zato mi ni toliko hudo, ker sem sam sebi frajer...

...bilo je lepo, upajmo, da bo ?e lep?e.saj bo...

 

ziher ja, ali z drugimi besedami povedano - v tujini kupuje? ker so rabljeni poceni, pri nas pa jih drago prodaja?, pa ?e obdav?en nisi

ne bi bilo slabo, ?e bi ti uspelo pripeljati tudi kak?no M6 MPS glede na to, da jih pri nas skoraj ni

IPB Image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadni? enkat sm vidu GOdandota k je uletu po Miklo?i?evi, gorak ko sto matr in ga je kr stisnu! :D

 

Sp pa mal pred tem vidu ?rnga nekabria tacga, pa je men ?rn ?e ful bl lu?tn! :ljubezen: :ne vem:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • A si kupu La Sportiva, al pa Scarpa, La Scarpa pa sigurno ne 😁 Je pa oboje pro liga in nisi mogu nič zajebat.     Vibram je kar v vrhu, če ne vodilni kar se tiče te scene, imaš pa različne Vibram podplate, glede na lastnosti oz. potrebe uporabnika. Sam imam dvoje La Sportiva plezalke in ene imajo Vibram Grip, to je zelo mehak podplat, ki se hitro obrabi, se precej upogiba in je bolj primeren za kake gladke skale, plate, medtem, ko imam druge plezalke z Vibram Edge podplatom, ki je precej trši in posledično tud cela plezalka je tko narjena, da ma trdi in oster rob in je precej neudobna, to maš pa potem za stopat na mikro špičke, robove in reže v skali. Pojasnilo Alpine glede degradacije ali hidrolize materiala je ubistvu na nek način zelo na mestu, to se dogaja tudi drugje. Ne poznam pa Alpininega načina/kvalitete proizvodnje. To je vse na nek način performance obutev in da vam bo držala 15 let nikol ni bil njen glavni namen. Ni problem v podplatu, pač pa materialu ''midsole-a'', tistga dela med podplatom in samim čevljem in pa tudi vrste lepila. Kot ljubitelj in zbiratelj, sem to vidu tut pri supergah, ko ima nekdo v kolekciji kak starejši nenošen par, na polički ali v vitrini, po možnosti še mal sonček gor posije dnevno... Na pogled zgleda čist ok superga, ampak midsole rata kot biskvit in razpade, če začneš karkol prčkati po njem, ali nosit. Zgleda pa nekako tkole. Jordan 4 Crumbling | Just enjoy your sneakers! 📸 by IG:... WWW.FACEBOOK.COM Just enjoy your sneakers! 📸 by IG: paging_dr.sole Isto je z vašimi pohodnimi čevlji, če jih ne nosite in ležijo nekje v kaki rahlo vlažni garaži, kleti 10 let... Tuki podplat ni kriv nič, konc koncev podplat ne razpade, ampak odpade.
    • Itak. Za vse kar gre na slabše je kriv Robi, za vse, kar gre na boljše je zaslužen Ivan. Ali je mogoče kaj vmes?   Moje mnenje je, da je velika težava tudi in predvsem v nas samih, naši balkanski mentaliteti, dvojnih merilih. Kdo od "normalnih" bi recimo kljub jasnim pravilom odrezal DPF filter in zaradi nekaj 100 € koristi ogrožal zdravje drugih udeležencev v prometu? Danec, Šved, ... ?   Mimogrede, v četrtek sem v Sevnici videl premijsko rdečo Mazdo s KP tablico ...
    • Aja, pa tudi inflacijo imamo trenutno med najvišjimi v evro območju. Slučaj? Ne - golobnjakova druščina  na delu oziroma nedelu. 😉
    • Ne razumem...  V čem je poanta, da mora met avto 200 konjev in več? Zakaj jih rabiš? Za normalno vožnjo iz Hrastnika čez Litijo v Ljubljano? Za 130 po AC? Oziroma za vožnjo v koloni in v zastojih? Za prehitevanje? Koga boš prehitel? Kolesarja? Kosilnico? Tipičen primer nestrpnosti. Za vožnjo po omejitvah imajo vsi avti dovolj konjev. Kaj bi pol lahko rekli vozniki tovornjakov? Od 410 do 780 konjev za isto skupno težo... Zakaj že? Zaradi prestiža... Ja... Imam toliko konjev, pa čeprav je samo napis gor.  To je MOJE mnenje. 
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.