Skoči na vsebino

Hitrost, alkohol....


Symon

Priporočeno sporočilo

Ce se ne motim imajo na norveskem en zakon, da ce napihas vec kot 0,3, letis takoj v arest za par dni.

To je cool. Ravno tok meja dvignena, da se ne mores zgovarjat nad tableti, prezrelimi hruskami, osvezilci daha...

 

Ker po moje lohka kazni visajo kuker cjo, pa ne bo pomagal. Slovenci smo po studijah itaq najslabsi vozniki, pa po moje najmanj kulturni tut in potem se malo mesanice z alkoholom in mammo dobitno kombinacijo. Vsak dan se z visjim pritiskom domov vracam zaradi manevrov kakih objstnezev. Recimo dones, za BMW voznike niso kolone, ker oni majo dober voz in se je treba vrivat pa magari ce avtocesto s tem zapres, sam res za BMW voznika se ne spodob v koloni cakat.... <_<

 

U bistvu kak gre ena:

pivce za zivce

rum za pogum

noro sem vozil

reklo je bum

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

poky kaj ti tam dela??

 

takih dirka?ev ?e ni tak veliko, kot takih, ki se peljejo po svoje, pa ?e tudi je za njim 10km kolona... Vedno ve? takih opa?am na glavni cesti do MS, kjer se najdejo pacienti, ki vse skoz peljejo z enako hitrostjo, nekje 70km/h. Tudi o smerokazih ?e sli?ali niso, kaj ?ele lu?i pri?gat... <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah sej ucasi vides take manevre da so ze tok grozni da ti gre na smeh.

 

Eden imed takih ever green manevrov se mi je zgodil pri WTC-ju.

 

EDIT: sm hotu opisat, pa sem pogruntu, da je bil manever prevec kompleksen da bi ga lahko tako razlozil. Bi mogl tam bit da bi razlozil. Ker je bla ena orenk specijalka.... :D

 

Sem za kakih par sekund kar obstal, sam se zdaj ne znam zdefinirat obcutka, ki me je takrat preplavil, al je blo zgrazanje al pa ze obcudovanje da lohka kaj tazga izvedes. :ph34r:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

poky kaj ti tam dela??

 

Kaj,ki?? :ne vem: A v bolnici? Avte opazujem! :hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex: ja, mislim, da si naredil tapravo povezavo.

Link na novico:::Obala.net

 

Pa ?e to...tega fanta sem videl na zadnje na motozboru red-eye na serminu...nekaj tednov prej...ne vem zakaj sem si prav njega med vsemi zapomnil.

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex: ja, mislim, da si naredil tapravo povezavo.

Link na novico:::Obala.net

 

Pa ?e to...tega fanta sem videl na zadnje na motozboru red-eye na serminu...nekaj tednov prej...ne vem zakaj sem si prav njega med vsemi zapomnil.

 

Tastar da se ga nebo? ti enkrat letos preve? nacukal in da nebi potem o tem kje pisalo. :hohoho:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.