Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

U?eri sem kon?no preplezal slovito Via della Vita (najte?jo, zavarovano plezalno smer v radiju par 100 km)! :danzoman::bravo: V?asih se je imenovala Via della Morte, kar je dovolj zgovorno ime! :ph34r:

 

Zjutraj smo ?tartal po temi, kon?al zve?er v temi, vi?inske razlike pa smo nardil cca. 3500 m, kar niti ni slabo za ?loveka, k je precej brez kondicije, no vsaj do u?eri sm tko mislu. Dans me sicer vse mo?no boli, ampak ob?utek je pa nooor! :ljubezen::ouje:

 

Sicer pa mal za ob?utek, 2 slikci, ki nista moji, pa? pa od kolega, ki je bil ?e ve?krat gor! :vesel:

 

 

Vi niste normalni :rispekt:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja, upam, da je ta novica za sem:

 

Zaradi nev?iganja mojega avta, potem ko je nekaj ur na soncu, sem izbral naslednjo taktiko: avto sem v petek ob cca. 10:00 parkiral v bli?ino Gama servisa v BTCju in ga pustil tam nekaj ur (4). Pri?el nazaj ob 14ih in ?el na servis po?akat g. Majes-a (je bil ravno na malici), potem pa je poslal enega fanta, da greva po moj avto. Je rekel naj ga kar pripeljem do gara?e, pa sem mu odvrnil, da avto pa? ne v?ge. Nato sva se sprehodila do makine (20m) in se je serviser na lastne o?i prepri?al, da avto ne v?ge. Je nekaj pogledal pod haubo (napeljave in elektriko), nato pa se je odlo?il, da avto premakneva v gara?o. No, mojo mazdo so potem rinili po BTCju trije: serviser, prodajalec ter tisti gospod ki vgrajuje akustiko in podobno. Potem je serviser makino priklopil na tester, ki kot ponavadi ni pokazal ni?. Nekaj se je ?e igral s "fazenbiferjem" - ni?. Nekako je potem pogruntal, da naj bi bila napaka na ra?unalniku, ki se preve? segreje in izgubi nekatere kontakte, da avto ne v?ge ve?.

 

No, tako. Zgleda da s(m)o odkrili izvirni greh nev?iganja moje makine. Upam da je to to, zato sem to zgodbico tudi napisal v temo Pohvalite se ...

 

Me veseli, da sem ubral to taktiko, saj se mi je zdelo, da v prej?njih poskusih sami niso pri?li do tega, da bi avto pustili na soncu, za kar sem jim stalno govoril, da je vzrok nev?iganja. Da sem moral to narediti jaz ... si bom samo mislil svoje.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja, upam, da je ta novica za sem:

 

Zaradi nev?iganja mojega avta, potem ko je nekaj ur na soncu, sem izbral naslednjo taktiko: avto sem v petek ob cca. 10:00 parkiral v bli?ino Gama servisa v BTCju in ga pustil tam nekaj ur (4). Pri?el nazaj ob 14ih in ?el na servis po?akat g. Majes-a (je bil ravno na malici), potem pa je poslal enega fanta, da greva po moj avto. Je rekel naj ga kar pripeljem do gara?e, pa sem mu odvrnil, da avto pa? ne v?ge. Nato sva se sprehodila do makine (20m) in se je serviser na lastne o?i prepri?al, da avto ne v?ge. Je nekaj pogledal pod haubo (napeljave in elektriko), nato pa se je odlo?il, da avto premakneva v gara?o. No, mojo mazdo so potem rinili po BTCju trije: serviser, prodajalec ter tisti gospod ki vgrajuje akustiko in podobno. Potem je serviser makino priklopil na tester, ki kot ponavadi ni pokazal ni?. Nekaj se je ?e igral s "fazenbiferjem" - ni?. Nekako je potem pogruntal, da naj bi bila napaka na ra?unalniku, ki se preve? segreje in izgubi nekatere kontakte, da avto ne v?ge ve?.

 

No, tako. Zgleda da s(m)o odkrili izvirni greh nev?iganja moje makine. Upam da je to to, zato sem to zgodbico tudi napisal v temo Pohvalite se ...

 

Me veseli, da sem ubral to taktiko, saj se mi je zdelo, da v prej?njih poskusih sami niso pri?li do tega, da bi avto pustili na soncu, za kar sem jim stalno govoril, da je vzrok nev?iganja. Da sem moral to narediti jaz ... si bom samo mislil svoje.

 

Dobro si naredil! :bravo:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja, upam, da je ta novica za sem:

 

Zaradi nev?iganja mojega avta, potem ko je nekaj ur na soncu, sem izbral naslednjo taktiko: avto sem v petek ob cca. 10:00 parkiral v bli?ino Gama servisa v BTCju in ga pustil tam nekaj ur (4). Pri?el nazaj ob 14ih in ?el na servis po?akat g. Majes-a (je bil ravno na malici), potem pa je poslal enega fanta, da greva po moj avto. Je rekel naj ga kar pripeljem do gara?e, pa sem mu odvrnil, da avto pa? ne v?ge. Nato sva se sprehodila do makine (20m) in se je serviser na lastne o?i prepri?al, da avto ne v?ge. Je nekaj pogledal pod haubo (napeljave in elektriko), nato pa se je odlo?il, da avto premakneva v gara?o. No, mojo mazdo so potem rinili po BTCju trije: serviser, prodajalec ter tisti gospod ki vgrajuje akustiko in podobno. Potem je serviser makino priklopil na tester, ki kot ponavadi ni pokazal ni?. Nekaj se je ?e igral s "fazenbiferjem" - ni?. Nekako je potem pogruntal, da naj bi bila napaka na ra?unalniku, ki se preve? segreje in izgubi nekatere kontakte, da avto ne v?ge ve?.

 

No, tako. Zgleda da s(m)o odkrili izvirni greh nev?iganja moje makine. Upam da je to to, zato sem to zgodbico tudi napisal v temo Pohvalite se ...

 

Me veseli, da sem ubral to taktiko, saj se mi je zdelo, da v prej?njih poskusih sami niso pri?li do tega, da bi avto pustili na soncu, za kar sem jim stalno govoril, da je vzrok nev?iganja. Da sem moral to narediti jaz ... si bom samo mislil svoje.

 

Saj ne da bi se hvalil ampak mislim, da sem ti na to namignil ?e pred dvema mesecema. Napaka je namre? ?isto podobna kot pri klasi?nih PC-jih. ;) Va?no je da bo? zadevo kon?no u?timal. :bravo:

 

 

 

hmmm... te?ko verjamem, da je pumpa... prej bi rekel, da ima? nekje slab stik na napeljavi oz. v ra?unalniku, ko je segret.

 

 

?e vedno navijam, da ima? nekje kaken hladen lot, ki zgubi kontakt, ko je avto pregret. Po moje je to problem v ra?unalniku.

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, kako naj reagiram, ko pokasiram: Saj sem ti rekel! ?e odpre? servis za mazde (magari ?e si tam idejni vodja), bom avto vozil h tebi - marca mi pote?e garancija, he he.

 

?alosti pa me to, da take procedure niso naredili na servisu. Bolj ko jim pravim, da avto ne v?ge po ve? urah na soncu, hitreje so ga dali v gara?o (najbr?).

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kon?no sm teta :jupiii: skor en tedn ?ez rok,..trma mala je ?e pred rojstvom pokazala, da more bit po njeno :)

 

 

Se vidi ?igave gene ma. :P:D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, kako naj reagiram, ko pokasiram: Saj sem ti rekel! ?e odpre? servis za mazde (magari ?e si tam idejni vodja), bom avto vozil h tebi - marca mi pote?e garancija, he he.

 

?alosti pa me to, da take procedure niso naredili na servisu. Bolj ko jim pravim, da avto ne v?ge po ve? urah na soncu, hitreje so ga dali v gara?o (najbr?).

 

Saj to ne leti na tebe ampak na servis, ki se je najprej afnal z menjavo pumpe - ?e posebej ?e te niso upo?tevali v kolikor si jim rekel, da bi znal biti kriv ra?unalnik in kak?en slab kontakt na plo??i.

 

Saj vem, da je po bitki lahko biti general samo, ?e recimo na PC-u crkne zvok verjetno ne gre? procesorja menjat, ali pa? :hohoho: - v glavnem, ?e 1x - to kar sem napisal leti na servis in ne nate. ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pol je to vse res :ne vem: sem mislil, da je samo urbani mit... :hohoho::hohoho:

 

Aha,mitbusters in to.?e en mit se je razbil.To sem ob?util na lastni ko?i.In kar je ?e najhuj?e sem moral potem vse nalo?it spet gor.?e dobro,da je bil nov in prazen in....v garanciji. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

on zdaj gleda katero naslednjo Mazdo bi kupil, he he.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js mam Luno in hude feltne,...me happy :D tortico znam pa sama nardit,..dobro tortico :hohoho:

 

:aaaaa: :aaaaa: :aaaaa:

 

Jaz n? ne vem o tem ali je dobra al ne... vem sam da ko sem kaj tvojega pojedu sem imel prebavne motnje big time.... seveda pu??am mo?nost da je to zgolj slu?aj v spletu ?udnjih naklju?ij.... :D:hohoho:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

o?itno si mel premal motenj, ker si ?e vedno ?leht k hudi? <_<

 

 

Naaa.... to je samo sindrom ?LJBD!!! :hohoho:

 

Jaz sem ?isto prijazno bitje... ma halooooo!!!!

 

 

Pokyyyy...... ?ez kolena jo dej in bum bum bum!!! :jupiii:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.