Skoči na vsebino

te?ave z v?igom


Priporočeno sporočilo

imam 323f 16v,letnik 90, pred enim mesecem sem menjal cin ?pulo (ni originalna)

avto je normalno delal do pred parimi dnevi. bencin v fergazer pride, iz cin ?pule proti kapi me?e mo?no iskro, sve?ka daje iskro, vendar se mi zdi da slabo. probal sem s start sprejem-brezuspe?no. kako mo?na mora biti iskra iz sve?ke proti masi? ali je mo?no, da je v okari kapa oz.rotor pod kapo? ali je imel kdo ?e podobne te?ave?

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sedaj so se za?eli vla?ni dnevi in najpogostej?a napake ki se pojavijo so, po?ena razdelilna kapa, po?en rotor v razdelilni kapi, slabi v?igalni kabli, kar povzro?i prebijanje(izgubo iskre) in prebija kje med potjo do v?igalne sve?ke. Lahko pa si tudi samo za o?istiti kontakte v razdelilni kapi. To je naprej za preveriti.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.