Skoči na vsebino

Lucke na armaturi


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni

 

Se lastnik Mazde Xedos 6 in mi na armaturi ne gorijo dolocene lucke v tipkah,a ima gdo kaksno sliko kako se odstrani gumbkeda lahko zamenjam zarnice,..

 

lp hvala

 

Samo tipke NE gredo dol, je potrebno vzeti plastiko okrog ?tevcev, kamor so pritrjene vste tipke in rgulacija ventilacije. Ko to naredi?, od tiste velike plastike od?raufa? ohi?je v katerem je vsa elektronika za vatilacijo, potem pa to ohi?je odpre?, in tam bo? videl lu?ke. So pa ultra majhne, nekatere pa so led.

 

Lahko ti popoldne-zve?er poslikam, da se bo? la?je orientiral.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo tipke NE gredo dol, je potrebno vzeti plastiko okrog ?tevcev, kamor so pritrjene vste tipke in rgulacija ventilacije. Ko to naredi?, od tiste velike plastike od?raufa? ohi?je v katerem je vsa elektronika za vatilacijo, potem pa to ohi?je odpre?, in tam bo? videl lu?ke. So pa ultra majhne, nekatere pa so led.

 

Lahko ti popoldne-zve?er poslikam, da se bo? la?je orientiral.

 

lepo bi te prosil za slikebi ti bil zelo hvalezen

 

 

hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lepo bi te prosil za slikebi ti bil zelo hvalezen

hvala

 

Se bova zmenila za kak :pepsi: . :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?no, sem na?el nekaj trenutkov ?asa.

Najprej odvije? in sname? iz armature cel kos ki ga vidi? na prvi sliki. Seveda je potrebno kar nekaj akrobacij da to dobi? ven in odkl,opi? vse ?ice.

Potem odvije? vijake, kateri dr?ijo belo ohi?je, kjer je vsa elektronika za ventilacijo in klimo. Ta pokrov samo odmakne? da pride? do vijakov na plo??i, ki je pokrita z prozorno plastiko, in jih odvije?, tako ti bo v roki ostala plo?a ki ima lu?ke, kater bi rad zamenjal.

Upam da sem vsaj malo pomagal, ?e pa je to preve? zakomplicirano pa lahko tud uleti? pa zrihtava.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kon?no, sem na?el nekaj trenutkov ?asa.

Najprej odvije? in sname? iz armature cel kos ki ga vidi? na prvi sliki. Seveda je potrebno kar nekaj akrobacij da to dobi? ven in odkl,opi? vse ?ice.

Potem odvije? vijake, kateri dr?ijo belo ohi?je, kjer je vsa elektronika za ventilacijo in klimo. Ta pokrov samo odmakne? da pride? do vijakov na plo??i, ki je pokrita z prozorno plastiko, in jih odvije?, tako ti bo v roki ostala plo?a ki ima lu?ke, kater bi rad zamenjal.

Upam da sem vsaj malo pomagal, ?e pa je to preve? zakomplicirano pa lahko tud uleti? pa zrihtava.

 

ej najlepsa havala za tako lepo instrukcijo,ob priliki se bova zmeniza za eno gajbo telih :cheers:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej najlepsa havala za tako lepo instrukcijo,ob priliki se bova zmeniza za eno gajbo telih :cheers:

 

No go, ker NE pijem alkohola. :pepsi:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej bo pa za druge na naslednjem sre?anju :D

 

Optimist. :P

 

Da nebo? ti dajal za pja?o, k bo? mel gor nov kolektor ?!?!?! :blink:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da nebo? ti dajal za pja?o, k bo? mel gor nov kolektor ?!?!?! :blink:

 

Ne preve? govort da nebom res moru dat :P Ti si jo bo? pa itak zaslu?u!!! :rispekt:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne preve? govort da nebom res moru dat :P Ti si jo bo? pa itak zaslu?u!!! :rispekt:

 

Upam. sramezljiv

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.