Skoči na vsebino

tresenje pri zaviranju


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni zanima me ali je imel kdo podobno te?avo. pri nekaj ve?ji hitrosti npr na avtocesti, ko za?nem zavirati se sli?i zvok, kot da bi bil abs ?eprav ni, hkrati se tudi trese avto. Baje so obrabljene zavorne plo??ice???

 

 

se komu kaj sanja?? :ne vem:

Kot orgazem, vsaki? ko se vsedem v njo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni zanima me ali je imel kdo podobno te?avo. pri nekaj ve?ji hitrosti npr na avtocesti, ko za?nem zavirati se sli?i zvok, kot da bi bil abs ?eprav ni, hkrati se tudi trese avto. Baje so obrabljene zavorne plo??ice???

se komu kaj sanja?? :ne vem:

 

Iz mojih izku?en ti lahk re?em samo!!!

Najprej zamenjaj(preveri plo??ice) In poglej stanje diskov, po potrebi podrejaj rob ali pa jih zamenjaj!!!!

?e je vse dobro potem pa ?e preveri stanje podvozja(glej kake kon?nike volanske ali na vilicah ,le?aje)

Morda zaradi lufta kaj potresava!!!!

 

To: mazda323

AVTO PA NIKAKOR NE SME TREST PRI MO?NEM ZAVIRANJU!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mel podobne te?ave!

 

mogo?e da so plo??ice ampak ?e bi ble zelo obrabljene bi ob vsakem zavirnaju sli?al nekak?no piskanje (plehnati rob ob plo??ici ki opozarja na izrabljenost).

 

anjverjetneje so pa diski zani? (kdaj - ?e sploh so bili nazadnje menjani?). pa ne spla?a se ti jih dat brusit, ker bo po kak?nem mesecu delalo enako!!!priporo?am nove diske!!! (men je kolega zrihto japonske za 22? po komadu)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Krivi in preve? obrbljeni diski, to je to.

 

 

Diske takoj menjat - na takem afteku ni? ?parat - pa saj ni neki vlki stro?ek (pa ne originala kupovat - tukaj bo moral malo Labi zopet svetovat :bravo: )

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Diske takoj menjat - na takem afteku ni? ?parat - pa saj ni neki vlki stro?ek (pa ne originala kupovat - tukaj bo moral malo Labi zopet svetovat :bravo: )

 

 

ja res je diski so ?li. cena: diski + plo??ice + delo = 80 ?

Kot orgazem, vsaki? ko se vsedem v njo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avta kot celote ne, je pa ?uden ob?utek, probaj bremzat iz recimo 160 pa dr?i pa bo? obutil diske z K od Mazde ko za?ne "trest" ko se jim temperatura ve?a.....

 

Smoprobal z 200+ km/h na 50 in manj in ?e so diki ok ni panike, ?e pa trese pa so preve? obrabljeni.

 

ja res je diski so ?li. cena: diski + plo??ice + delo = 80 ?

 

Spet sem imel prav, mater sem smotan. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Smoprobal z 200+ km/h na 50 in manj in ?e so diki ok ni panike, ?e pa trese pa so preve? obrabljeni.

Spet sem imel prav, mater sem smotan. <_<

 

Aha ha nisi bil edini!!!! :hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

vzrok tresenju niso diski ne plo??ice ampak krive Sava intensa gume, le?aj in homokineti?ni zglob

 

U jebenti, pol je bla pa res kriza.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vzrok tresenju niso diski ne plo??ice ampak krive Sava intensa gume, le?aj in homokineti?ni zglob

 

 

A samo to????? ?zmeden?

 

No vseeno smo usi brcal v temo ampak neko izhodi??e si pa le dobiv in mo?ne vzroke!!!

Va?no da zdaj dela!!! :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kdo pa je sploh reku da ima SAVA dobre gume za polet!!!! ?zmeden??zmeden?

Meni so bile samo zimske ql!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vzrok tresenju niso diski ne plo??ice ampak krive Sava intensa gume, le?aj in homokineti?ni zglob

 

mam na svojem intenso, letnik 05 in morm re?t da se zelo dobro obnesejo, prej sem pa mel gt3..

?e ima? pa gume stare ve? kot pet let in da so vse trde pa ni ni? ?udnega da tresejo...

 

thebill: effecta oz. perfecta so pa itak najni?ji cenovni razred...

 

uklopko: katere so pa pol dobre gume za letne, GY f1 gsd3, toyo t1r, dunlop sportmaxx..?

 

pardon za OT..

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mam na svojem intenso, letnik 05 in morm re?t da se zelo dobro obnesejo, prej sem pa mel gt3..

?e ima? pa gume stare ve? kot pet let in da so vse trde pa ni ni? ?udnega da tresejo...

 

thebill: effecta oz. perfecta so pa itak najni?ji cenovni razred...

 

uklopko: katere so pa pol dobre gume za letne, GY f1 gsd3, toyo t1r, dunlop sportmaxx..?

 

pardon za OT..

 

No, naslednje pa kupi Bridgestone ali ContinentalPremiumContact, bo? pol govoril ;)

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz do sedaj imel samo bridgestone ,in F1

re?em lahko samo :rispekt::rispekt:

 

Na prej?nem avtu pa mel savine pa mishelin pa nism bil zadovoln!!!

Tako da!!!

 

 

Sicer pa boli mene kej, kake gume mate gor meni se obnesejo tiste k sm napisal!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dunlp SportMax Qualifier in SportMax D208 RR pa ima na mopedu in so ve? kot odli?ne, to je tudi vplivalo na slednje.

Dunlop SportMaxx, so zakon. Imam jih ?e 2 sezono in so ?e vedno kot prvi dan, cena je pa sramezljiv .

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mam na svojem intenso, letnik 05 in morm re?t da se zelo dobro obnesejo, prej sem pa mel gt3..

?e ima? pa gume stare ve? kot pet let in da so vse trde pa ni ni? ?udnega da tresejo...

 

thebill: effecta oz. perfecta so pa itak najni?ji cenovni razred...

 

uklopko: katere so pa pol dobre gume za letne, GY f1 gsd3, toyo t1r, dunlop sportmaxx..?

 

pardon za OT..

 

 

Sava ja :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.