Skoči na vsebino

?a kdo ho?e zvedeti, kateri lastnik vozila je :)


KAALman

Priporočeno sporočilo

http://e-uprava.gov.si/e-uprava/emrvl.euprava

 

podatke gledate na lastno odgovornost... bi znalo koga presenetiti...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e si se kaj zatipkal, dal presledek pri registraciji...

Bolje, da ne bi videl te strani. 4. lastnik Mazde sem :( Prodajalec mi je lagal v obraz. :blink::P

 

Jaz pa 2. MUAHAHAH :danzoman:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mamu jim vola nategunsko.

4. lastnik Mazde

5. lastnik 100NXa

4. lastnik Primere :blink:

Ironi?no me edino pri Primeri niso nategnili, ko je bil avto ?e itak v razsulu. Druga?e sem vedno mislil, da sem 3. lastnik Mazde, in 4. lastnik NXa. Jebat ga, glavno da sta oba v dobrem stanju. :danzoman:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e si pa ti uvozil avto. :D Ne, poglej tam nekje ti dejansko pi?e kateri lastnik si. Pi?e:

?tevilo razli?nih lastnikov: 4

?tevilo razli?nih uporabnikov: 4

Sem jim poslal vpra?anje, ?e sem sodijo tudi preprodajalci in avtohi?e pri katerih avto ni registriran. Tisto bi se lahko na?eloma ?telo kot lastnik (ravno tako se naredi prepis). Tako bo potem ?isto logi?no, da sem 4. lastnik Mazde, ravno tako da sem 5. lastnik NXa saj je avto en mesec stal pri dilerju preden ga je kupil prej?nji lastnik.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem biu 9. lastnik MX-3 ke :(

 

To je pa kr orng cifra! ?zmeden?

 

Pr ?rnm vouku sm 4. lastnik (u SLO, prej je bla u Nem?iji), za rde?ga duha pa me je kr strah pogledat, k jih je blo najbr? ene 17 ?e u ?vici, kjer je bla prej! :D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.