Skoči na vsebino

Naj izjave s foruma


Allyssa

Priporočeno sporočilo

no limejte :)

 

 

ponoc se mi je sanjal, da sem se peljal z lamborghinijem diablotom...rumen (!??wtf) in noro potegne in vse to, pa se srecam z bossom in mi pravi "ti, kok ma porabo tole?"

:hohoho::hohoho::hohoho: jaooo

 

 

Prej?njo soboto sem ga dve ure "rihtal" in glih ko sem kon?al je pri?el en edini oblak(verjetno edini v Slo),

in valjda je padlo 14 kapljic . :hohoho:

 

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 152
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

OOUCH

Par je praznoval zlato obletnico poroke na prekrasnih pla?ah na

 

Jamajki. Ljudje so ob?udovali, kako miren in urejen zakon sta imela

 

vseh 50 let. Lokalni novinar se je ?el pozanimat, kako jima to uspeva.

 

Mo? je odgovoril:

 

"Jah, tole izvira ?e iz najinega poro?nega potovanja. ?la sva jezdit v

 

Grand Canyon. Nisva bila dale?, ko se je konj spotaknil. ?ena bi

 

skoraj padla z njega. Pogledala je konja in mu mirno rekla; "Dragi, to

 

je prvi?." Nadaljevala sva pot in kmalu se je konj spotaknil drugi?.

 

Spet je ?ena mirno rekla: "To je drugi?." Pol kilometra kasneje se je

 

konj spotaknil tretji?. ?ena ni rekla ni?, iz torbice je potegnila

 

pi?tolo in ga ustrelila v glavo.Jaz sem bil zares ?okiran. Zavpil sem;

 

"Kaj je narobe s tabo, ?enska? Zakaj si ustrelila ubogo ?ival? Saj si

 

?isto ubrisana!!!!" ?ena je odvrnila, ?isto mirno: "Dragi, to je

 

prvi?".....

In od takrat sva sre?no ?ivela in ?e bova do konca svojih dni."

 

 

se bolj pameten moz...prej umre pa ma mir...ne recejo brezveze pametnejsi odneha al kako ze :)

 

 

ej Labi pazi, ?ist mirno ti povem, da je tole bilo prvi?....

 

:hohoho:

 

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to, da zahtevajo detaljni opis dogodka, bi jaz za?el nekako takole:

 

Rodil sem se v najbolj ?portnem mestu na Gorenjskem. No takrat ?e ni bilo tako ?portno so pa tam prevladovali metalci, ki so navdu?eno navijali za njihove hokejiste. Odra??al sem v beli Ljubljani, kjer me je tempo mesta tako prevzel, da sem si zelo zelo ?elel imeti svoj avto s katerim bi kon?no za?util tisto pravo svobodo.

 

No in tako sem naredil izpit in si kupil avto oziroma ve? njih in sem varno vozil 17 let do tistega dne pred desetimi dnevi, ko sem se odpravil s svojo drago na izlet. odlo?ila sva se, da bi nama prijale krem?nite na Bledu. ?eprav sva oba na dieti in strogo preverjava kaj jeva sva se vseena odlo?ila, da se vsake toliko malce prekr?iva (pst pa ne okrog govorit).

 

Torej, bil je lep dan kot naro?en za izlet, sonce je sijalo, rahel vetrc je pihljal in bilo je resni?no toplo - prav ?al mi je bilo, da nimam kabrioleta. Ah, ja moja draga mi nikoli ne bi dovolila imeti avto zgoraj brez, ?e? da je to avto za playboye in postavlja?e. No ja, vsaj sanjarim pa lahko o tem, a ne.

 

Peljeva se proti gorenjski, joj kako je to lepa pokrajna z gorami in lepimi hi?icami v alpskem slogu. Ja ko bom "velik" bom tam spet imel svoj dom, nekje ob kak?nem gozdi?ku in ?ubore?em poto?ku, ki bo preskakoval skalce in veselo prepeval svojo ?ume?o pesmico.

 

Iz sanjarjenja me je prebudila moja draga, ki mi je nujno hotela razlo?iti nekaj stvari o dogodkih iz Big Brotherja, kdo je tam hinavec in kdo ne, ter kdo igra, kdo je verjetno gey oziroma kdo bo zmagal in zakaj. V glavnem fuuull zanimivo, not.

 

No kon?no sva pri?la do tisti krem?nit, ki so bile res dobre, vam re?em... sva jih vzela tudi nekaj za s seboj. No da ne bi ?lo vse na ?peh sva naredila ?e en hiter sprehod okrog jezera, ki je bil zelo zabaven ?e posebej takrat, ko je mojo drago napadel labod. Haha, tako sem se smejal, da sem se kar tolkel po kolenih a me je hitro minilo, saj mi je draga najprej brcnila v medno?je, da sem se sklonil od bole?in ter mi nato ?e prisolila ?lepo okrog u?es. In to v javnosti pred vsemi, bil sem ?isto rde? pa ne od zau?nice ampak od sramu.

 

Tako sva za?ela tako imenovani tihi teden, ki se je zavlekel in ?e kar traja... oh ja z mojo drago ni lahko. Pa ?e nekaj mi je ?lo na ?ivce in sicer zakaj so avtobusni prevozi tako dragi. Skoraj 10? sva zapravila za ta smotan javni prevoz do Ljubljane.

 

Toliko sem ?elel povedati in ?elim vsem na zavarovalnici en lep pozdrav in veliko delovnih uspehov

 

va? zavarovanec

 

Bo?tjan

 

p.s. aja, ?e na tistega kreten sem pozabil, ki se je zapeljal iz stranske ulice v mojo Mazdico in jo porajsal od nosa do riti... ah, kera budala pol pa trdi , da ni kriv... ma ja saj ga bo bogec kaznoval za njegovo nesramnost - hehe ?lik ?lak koren?ek

 

 

Tisti, ki gremo iz Dolenjske imamo zbor v Trebnjem ob 12:30

 

Kolk nas je ?e? Kaj, a sam sem? Ja ni? pol se bom sam zbral v Trebnjem in sam pi?il do Ptuja.

 

Ah ni? no, dons sem mal v badu, pa se sam s sabo pogovarjam :hohoho::hohoho:

 

 

Boss :bravo::hohoho:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jam në fazen e shprazjes së Megaselit (ma ka rekomanduar Siriusi), keshe ndihmon kundër naftës se keqe...

do të shofim çka ka me ndodh (tash jam ende te rezervoari i tretë)

a bo ok? :D

 

Ta je najja?a izjava od vseh :rispekt:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

najbr? bi Marko zaklenil vse teme in onemogo?il odpiranje novih. pol pa lahko samo ?e stare beremo.

Marko je policaj, sodnik in je?ar (vse v eni osebi) forumskih prekr?karjev.

 

Obey the rules.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.