Skoči na vsebino

dragi deli


ali086

Priporočeno sporočilo

No pred parimi dnevi mi je seu amortizer in zato se odlocim, da ga bo treba zamenjat :hohoho: .

Odpravim se v trgovino z avto deli ter na poti do tam racunam"100Eur dva" :bravo: .

Pridem v trgovino uprasam, on mal stora po racunalniku in rece"115 eur....eden". :blink: .

Studiram..... :( on me gleda js se kr studiram :( , recem mu naj sam mal pocaka, stopim ven poklicem zeno,

ji recem:"lubica sm glih v trgovini.En amortizer je 115Eur."Ona pa men:"ti pa tvoja p......a mazda,kot da mam pred bajto parkirano letalo ne pa pa avto..itd" js pa njej:"se ne rabima menjat, sam ko se pa bos vozla v sluzbo in bo od enkrat tvoje kolo vozilo pred tabo me ne klicat ampak se znajdi.." :ljubezen: pippippippippippippippip.............

konec pogovora,saj mi v tistem trenutku odlozi. :ne vem:

stopim v trgovino in recem:"gdej loh pridem po amortizer",on pa men:"v torek".

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hudooo!!!

 

kako to misli? sesul!!!!(odlomil al kaj)Ali samo spustil olje!!!

 

Deli so kar dragi ja smo ne dam pa tok za en amortizer!!!

Kaj pa za obnovitev amortizerjev????? Si kej pra?al!!!

Jaz sem zadni? spra?eval za mojega isto !!!!

Cena za obnovitev

 

80? za spredna 2 montizerja +malo tr?a +3 leta garancija!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?koda!!!!

 

 

Pa nasledni? kot si reku

!!!Le po?timaj da bo varno!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pred parimi dnevi mi je seu amortizer in zato se odlocim, da ga bo treba zamenjat :hohoho: .

Odpravim se v trgovino z avto deli ter na poti do tam racunam"100Eur dva" :bravo: .

Pridem v trgovino uprasam, on mal stora po racunalniku in rece"115 eur....eden". :blink: .

Studiram..... :( on me gleda js se kr studiram :( , recem mu naj sam mal pocaka, stopim ven poklicem zeno,

ji recem:"lubica sm glih v trgovini.En amortizer je 115Eur."Ona pa men:"ti pa tvoja p......a mazda,kot da mam pred bajto parkirano letalo ne pa pa avto..itd" js pa njej:"se ne rabima menjat, sam ko se pa bos vozla v sluzbo in bo od enkrat tvoje kolo vozilo pred tabo me ne klicat ampak se znajdi.." :ljubezen: pippippippippippippippip.............

konec pogovora,saj mi v tistem trenutku odlozi. :ne vem:

stopim v trgovino in recem:"gdej loh pridem po amortizer",on pa men:"v torek".

 

 

jaz sem zamenjal vse 4, 80 jurjev KYB original za Mazdo, plinski ;)

 

se mi ni zdelo pretirano dosti...

 

aja... na MX-3 V6 takrat, ko sem jo ?e mel.. leto dni nazaj

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pred parimi dnevi mi je seu amortizer in zato se odlocim, da ga bo treba zamenjat :hohoho: .

Odpravim se v trgovino z avto deli ter na poti do tam racunam"100Eur dva" :bravo: .

Pridem v trgovino uprasam, on mal stora po racunalniku in rece"115 eur....eden". :blink: .

Studiram..... :( on me gleda js se kr studiram :( , recem mu naj sam mal pocaka, stopim ven poklicem zeno,

ji recem:"lubica sm glih v trgovini.En amortizer je 115Eur."Ona pa men:"ti pa tvoja p......a mazda,kot da mam pred bajto parkirano letalo ne pa pa avto..itd" js pa njej:"se ne rabima menjat, sam ko se pa bos vozla v sluzbo in bo od enkrat tvoje kolo vozilo pred tabo me ne klicat ampak se znajdi.." :ljubezen: pippippippippippippippip.............

konec pogovora,saj mi v tistem trenutku odlozi. :ne vem:

stopim v trgovino in recem:"gdej loh pridem po amortizer",on pa men:"v torek".

 

Pust ?eno pa zbri? njeno cifro... :hudicek::hohoho:

 

 

Kje si pa nabavlu oziroma spra?eval za cene? Ma? tudi preko neta ugodnej?e variante.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dober dan ... morda res cas da se vklopim v debato.

 

Deli za mazde so itak draki ko pes. In 230 evrov za dva nova amortizerja , je prevec. Posebej ker nasi avti po vecini niso vec novi.

 

A zal , tako pac je , in ko se zgodi , je treba pac premislit novo ali obnovljeno , morda celo rabljeno.

 

Rabljeno odpade. obnovljeni pa so , ce so narejeni dobro / glede na garancijo je menda tako / vsaj tako dobri kot novi . Ponavadi se avto se bolje pelje.

 

Ceprav je pa res , da ne vem kako je ko ti zena diha za vrat.

 

Torej , na tvojem mestu ... preklici narocilo , in obnovitev. Je pa res da bo avto par dni na suhem.

 

Lp !

Right foot down.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vedno vsaj v paru ja. Sej stane za dva menda majn ko 15 tisoc ta starih.

 

O gospod J.! Lepo, da te kon?no tukaj vidim. ;)

 

Kdaj bodo kak?ne slike avta??

 

LP

 

Sorry za offtopic...

 

IPB Image

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.