Skoči na vsebino

mazda 3 1.6 lambda sonda


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

se opravicujem, ce je o tem ze bilo kdaj govora, vendar ga nisem zasledil. Na servisu so ugotovili, da je pokvarjena zgornja (zraven pozarnega zidu) lambda sonda. Cena nove je 250 EUR. Sedaj pa me zanima, ce je kje v evropi dobavljiva kaksna cenejsa varianta (sem iskal po netu in ne najdem nikjer) oz. ali lahko dam univerzalno na 4 zicke? Na ANETU mi je prodajalec povedal, da sicer lahko proda, vendar ne ve ce bo delalo, ker imajo baje novejsi avti "nekaj drugace". Ima kdo kaksno bolj natancno informacijo?

 

Hvala!

 

 

lp mare

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nove nikakor ne kupuj pri mazdi ker je predraga. Nova kopija je pa tk , lahko dela , lahko pa da ne cisto.

 

Najboljsa varianta ti je da dobis nekje rabljeno. Pa brez skrbi , se da dobit , ker so bol ali majn iste , vsaj glede na proizvajalca.

 

poglej malo oglase , ce pa nic nebos naso , me pa kontaktiri , mam js se dve doma , pa kolega tud ziher se ma kako. Za ceno se bomo za ze zmenli.

 

 

LP!

Right foot down.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni,

 

se opravicujem, ce je o tem ze bilo kdaj govora, vendar ga nisem zasledil. Na servisu so ugotovili, da je pokvarjena zgornja (zraven pozarnega zidu) lambda sonda. Cena nove je 250 EUR. Sedaj pa me zanima, ce je kje v evropi dobavljiva kaksna cenejsa varianta (sem iskal po netu in ne najdem nikjer) oz. ali lahko dam univerzalno na 4 zicke? Na ANETU mi je prodajalec povedal, da sicer lahko proda, vendar ne ve ce bo delalo, ker imajo baje novejsi avti "nekaj drugace". Ima kdo kaksno bolj natancno informacijo?

 

Hvala!

lp mare

 

 

Potem te lahko kar sedaj kontaktiram, rabim jo in je ne dobim :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj ce probas it se v btc, pa jim prijazno poves, vprasas ce bi dal pod garancijo (gelde na to da se nimas 100.000) mogoce bi popustili....se splaca probat

meni so zrihtali LMM potem, ko mi je potekla garancija...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.