Skoči na vsebino

Morje 2007


Grega_

Priporočeno sporočilo

Dru??ina kam greste letos kaj na morje?? Da se ne bomo kje debelo gledali ko se sre?amo in za?eli stavka ala ..ooooo a ti si tudi tukaj :hohoho::bravo: ampak da bo varjanta: alo, gremo na en per :bravo:

V glavnem jest bom od 14.07.-28.07. - 90% na Pagu. Zanima me ?e ima kdo od vas kak?ne kontakte od apartmajev s klimo v bli?ini prodnate pla?e primerne za otroka. Druga?e bo padlo preko agencije, kjer nikoli ne ve? kaj dobi? samo tako to je, ?e je pa kak?no priporo?ilo pa kar napi?ite.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 79
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Ja itaq da gremo na morje ne! :bravo: Jaz grem na otok ?iovo in sicer od 7.-14.8.. ?e bo keri blizu,naj se javi! :cheers:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3.8 do 21.8

Kor?ula (Brna), Lastovo (Ubli), Montenegro (Tivat)

 

Na Kor?uli je ?e dogovorjen mini Mazda meet in seveda drag race :ouje: verjetno bo tudi dirka s policaji po otoku :policaj:

V6 power vs 4 v vrsto - pa ne morem z zgubit otro?ko igrico

?ibedah vs Cabrio - no tuki bo na tesno ?lo - sam vseeno bo

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ulcinj (ali po albansko ulqin) je takrat polhen ljudi s kosova...polno!!! sem bil enkrat pa nikoli vec---je taka guzva da ne mores nc

zur je pa v budvi

lepota pa sv. stefan

 

 

Imam 4 km pla?e zase rezervirane..... zoom zoom.... :aaaaa:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam 4 km pla?e zase rezervirane..... zoom zoom.... :aaaaa:

 

To bi pa rad vido....David proti celi armadi ljudi iz Kosova..... :hohoho::hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa za?etek septmbra Egipt!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za ?e ve?je reve?e:

Vrjetno sploh ne bom meu dopusta ker sm ?ele za?el delat in me bojo usi izkoristl do konca da bojo lah oni rit namakal...pa ?e n? ne morm narest glede tega :(

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.