Skoči na vsebino

avtoakustika


Priporočeno sporočilo

no, sm se spravu poklicat tipa, k mi je prodal avto, pa je ?lovk v tujini pa sma izvr?ila komunikacijo preko smsa in sm zvedu(bol mal) da mam dejansko ?e skor vso in?talacijo za oja?evalec narejeno.oja?evalec je bil kao montiran pod voznikovim sede?em, pogledam pod sede? in vidim kable :D !zdj mam pa dve te?avi, prva je da ne vem, kam naj dam maso, pod voznikovim sede?em, druga pa da mam nek indijanski oja?evalec, al pa sm sam js indijanec, sj ne vem, v glavnem, ta oja?evalc je bil kao prej montiran v ta avto, tko da bi vse moral pasat ko ata na mamo, sam sm pa gledu izhode oja?evalca in ma frajer 2 izhoda(L-L+R-R+), pa mi nekak ne potegne, kk bi js zdj naj na to zadevo woofer na?timu, oziroma, direkt na oja?evalc mi itaq ni treba ni? nardit, samo zadi na tiste konektorje.sam glede na to, da ma zadeva samo dva izhoda, a je sploh smoterno gor priklapljat woofer, ker pol mi en konektor vi?ka hodi, al bi blo bol? da pa? samo zadnje zvo?nike gor priklopim :unsure: al je kaka mo?nost da razdelim signal, pa vse tri stvari gor dam :unsure:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam sm pa gledu izhode oja?evalca in ma frajer 2 izhoda(L-L+R-R+), pa mi nekak ne potegne, kk bi js zdj naj na to zadevo woofer na?timu,

 

?e ma po dva izhoda, je 4 kanalni... ni problem, ?e ma? nekaj podobnega ozna?eno kot na sliki, potem woofer enostavno ve?e? na en kanal "bridgable" premostitveno...

 

?e ma? 4 izhode, ma? verjetno tudi 4 vhode... ?e bo? mel bridgeable samo dva izhoda, potem je smiselno not prpelat tudi samo dva vhoda...

post-11-1185544976_thumb.jpg

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.